Heweso

❝ Ders alınmış başarısızlık başarı demektir. ❞
Malcomb S. FORBES

MENÜ

Heweso E-Ticaret

Heweso Kazandıran Sanal Mağaza Çözümleri

Heweso E-Ticaret adından da anlaşılacağı gibi şirketlerin web ortamında mağaza açmalarını sağlamaktadır.

Kolay ve hızlı yönetilebilir yapısıyla, detaylı ürün bilgi girişi, teklif oluşturma, sipariş, çoklu sepet sistemi, çoklu döviz vb. birçok özelliklerin bulunduğu bir sistemdir.

Sahip olacağınız profesyonel yönetici paneli sayesinde, kolay anlaşılır ve göze hitap eden basit ara yüzü kullanarak web sayfanızı sadece birkaç dakikada güncelleyebilir ve istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Heweso Kazandıran E-ticaret, müşterilerinizin mağazanızdan kolay ve hızlı alışveriş yapabilmelerini sağlayacak en son teknolojiler kullanılarak geliştirilmiştir. Birçok teknolojik modülden oluşan Heweso E-ticaret Paketleri buna rağmen kolay kullanımıyla dikkat çeken profesyonel bir e-ticaret sistemidir.
Siparişinizin hemen ardından ekibimiz tarafından aktif edilen mağazanızda bir günden bile kısa bir sürede ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz.

Entegrasyon Seçenekleri

 

Arena Entegrasyonu

Bir çok kategoride 10.000′in üzerinde ürünü bayilerine sağlayan Arena Bilgisayar A.Ş. Entegrasyonu sayesinde ürün ekleme zahmetinden kurtularak bütün Arena Bilgisayar ürünlerini sitenizde satışa sunabilirsiniz. Hizmet hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.


Penta Entegrasyonu

Kişisel Bilgisayarlar, Oem, Sunucular, Ağ ürünleri ve birçok farklı kategoride 4000+ ürün yelpazesiyle bayilerine hizmet veren Penta Bilgisayar A.Ş. Entegrasyon hizmeti sayesinde tüm Penta ürünlerini sitenizde satışa sunabilirsiniz. Hizmet hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.


Exa Entegrasyonu

Bilgisayarlar, Elektronik ürünler, Bilgisayar Bileşenleri, Ağ ürünleri ve diğer bir çok kategoride bayilerine hizmet veren Exa Elektronik Entegrasyon altyapısı sayesinde 3000+ ürünü tek tıklama ile sanal mağazanızda satışa sunabilirsiniz. Hizmet hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.


Index Entegrasyonu

Bütün Index Bilgisayar A.Ş. bayileri Index Entegrasyon hizmeti sayesinde Index tarafından bayilere sağlanan 3500+ ürünü kendi sanal mağazalarında satışa sunabilirsiniz. Index Bayileri entegrasyon hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.


Netex Entegrasyonu

Index Grubu bünyesinde Netex olarak yer almakta ve Network, Güvenlik çözümleri gibi ürün gruplarında aktif olarak faaliyet göstermekle beraber, distribütörlükleri de bulunmaktadır. Netex entegrasyonu hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.


Koyuncu Entegrasyonu

Koyuncu Elektronik, bilişim teknolojileri, güvenlik, tüketici elektroniği ve mobil iletişim iş dallarında binlerce ürünü sitenizde satışa sunabilir, fiyat, stok, resim ve bilgilerini tek tıklama ile güncelleyebilirsiniz. Koyuncu Entegrasyon hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.


E-Bebek Entegrasyonu

Bir çok farklı kategoride ve markada binlerce bebek ürününü, sağlayan E-Bebek entegrasyonu ile sitenizde tek bir tıklamayla binlerce ürünü satışa sunabilirsiniz. Ayrıca ürün bilgileri ve fiyat bilgilerini de aynı şekilde tek bir tıkla günlük güncelleyebilirsiniz. Bebek Kategorilerinde ürün yelpazesi genel olarak bebek arabaları, hamile ürünleri, emzirme ürünleri, mama sandalyeleri, bebek beslenme ürünleri, ana kucağı-oto koltuğu ürünlerinden oluşmaktadır.


Datagate Entegrasyonu

Türkiye'de etkin hizmet veren Intel, Seagate, Maxtor, MSI, Xerox, Fujitsu ve bir çok markanın distribütörlüğünü yapan Datagate Entegrasyon altyapısı ile tüm ürünleri otomatik olarak sitenizde satışa sunabilirsiniz. Entegrasyon hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.


Neotech Entegrasyonu

Index Grubu bünyesinde NeoTech olarak yer almakta ve Tüketici Elektroniği, Ev Elektroniği, iletişim kategorilerinde bir çok ürünü bünyesinde bulundurmakta ve bayi kanalına sunmaktadır. Neotech Entegrasyonu hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.


Despec Entegrasyonu

Index Grubu bünyesinde Despec Türkiye olarak yer almakta ve Tüketim Malzemeleri (Yazıcı, Kartuş, Toner vb.) ile alakalı her ürünü bünyesinde bulundurmakta ve bayi kanalına sunmaktadır. Despec Entegrasyonu hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.


Modacar Entegrasyonu

Otomotiv sektöründe 278 marka ve 7000+ ürün çeşidi ile ithal / yerli otomobillerin aksesuar ekipmanlarını sağlayan ModaCar'ın ürünlerini sanal mağazanızda satışa sunabilirsiniz. ModaCar Entegrasyonu hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.


Genpa Entegrasyonu

Türkiye distribütörü olduğu Nokia ve diğer markalarda Cep telefonu ve Cep telefonu aksesuarlarını Genpa Entegrasyonu sayesinde sanal mağazanızda satışa sunabilirsiniz. Genpa Entegrasyonu hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.


TTAF Elektronik Entegrasyonu

TTAF tüketici elektroniği, ses ve görüntü kabloları, bilgisayar ve telefon kabloları gibi benzer kategorilerde sunduğu ürünleri kendi sanal mağazanızda satışa sunabilirsiniz. TTAF Entegrasyonu hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.


Techno Model Entegrasyonu

Model Araba, Model Helikopter, Model Uçak ve model aksesuarları ile birlikte 2000+ ürünü TechnoModel Entegrasyonu ile sanal mağazanızda satışa sunabilirsiniz. TechnoModel Entegrasyonu hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.


Kaya Kırtasiye Entegrasyonu

Ofis & Kırtasiye ürünleri, Toner, Kartuş ve sarf malzemeleri alanında 8000+ ürünü sunan Kaya Kırtasiye'nin ürünlerini sanal mağazanızda tek tıklama ile satışa sunabilirsiniz. Kaya Kırtasiye Entegrasyonu hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.


Çözüm Bilgisayar Entegrasyonu

AOpen, Axele, Foxconn, SMC, Vivotek markalarının Türkiye Distribütörlüğünü yapan çözüm Bilgisayar A.Ş. toplamda birçok ürünle bayilerine satış yapmaktadır. Entegrasyon çözümü ile sisteminizde ürünleri rahatlıkla yayınlayabilir ve rahatlıkla fiyat stok güncellemesi yapabilirsiniz.


Aqua Bilgisayar Entegrasyonu

Ekim 2008 yılında faaliyete başlayan Aqua Bilgi Teknolojileri, tüketici elektroniği, telekominikasyon, küçük ev aletleri kategorileri başta olmak üzere dünya markalarını geniş bir yelpazeyle beyilerine sunmaktadır. Aqua Bilgi Teknolojileri bayiliği ile siz de sitenizde bu çeşitli kategorilerden oluşan birçok ürünü sitenizde yayınlayabilir ve rahatlıkla güncelleyebilirsiniz.


Anka Medikal Entegrasyonu

Türkiye'de 1995 yılından beri etkin hizmet veren Anka Medikal Tıbbi Malzeme Kozmetik Entegrasyon altyapısı ile tüm ürünleri otomatik olarak sitenizde satışa sunabilirsiniz. Entegrasyon hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.


Atlascamp Entegrasyonu

1996 yılından beri faaliyet gösteren Atlascamp Dağcılık ve Kampçılık ürünleri kategorisinde birçok adet ürün yelpazesine sahiptir. Atlascamp bayiliği ve ile siz de sitenizde birçok ürünü otomatik olarak yükleyebilir ve kolaylıkla güncellemesini yapabilirsiniz.


Sekolay E-Ticaret Entegrasyonu

Uzun yıllardır E-Ticaret sektöründe faaliyet gösterdikten sonra faaliyetine son veren Sekolay müşterileri, eski sitenizden tüm ürünlerinizi tek tıkla alabilirsiniz.

Fiyat Karşılaştırma Siteleri

Cimri.com Entegrasyonu

Cimri.com ürün fiyatlarının ve aynı zamanda teknik özelliklerinin de karşılaştırabildiği bir fiyat karşılaştırma sitesidir. Akıllı E-ticaret Entegre paketi sayesinde tüm ürünlerinizin Cimri.com üzerinde de yayınlanabilmesini sağlarsınız.


Ucuzu.com Entegrasyonu

Ucuzu.com ürün fiyatlarının ve aynı zamanda teknik özelliklerinin de karşılaştırılabildiği bir fiyat karşılaştırma sitesidir. Akıllı E-ticaret Entegre Paketi sayesinde tüm ürünlerinizin Ucuzu.com üzerinde de yayınlanabilmesini sağlar, tüketicilere sunabilirsiniz.


Efiyat.com Entegrasyonu

Efiyat.com ürün fiyatlarının karşılaştırabildiği bir fiyat karşılaştırma sitesidir. Akıllı E-ticaret Entegre Paketi sayesinde tüm ürünlerinizin Efiyat.com üzerinde de yayınlanabilmesini sağlarsınız ve tüketicilere sunabilirsiniz.


Karniyarik.com Entegrasyonu

Karniyarik.com ürün fiyatlarının karşılaştırabildiği bir fiyat karşılaştırma sitesidir. Akıllı E-ticaret Entegre Paketi sayesinde tüm ürünlerinizin Karniyarik.com üzerinde de yayınlanabilmesini sağlarsınız ve tüketicilere sunabilirsiniz.


Akillifiyat.com Entegrasyonu

Akillifiyat.com ürün fiyatlarının karşılaştırabildiği bir fiyat karşılaştırma sitesidir. Akıllı E-ticaret Entegre Paketi sayesinde tüm ürünlerinizin akillifiyat.com üzerinde de yayınlanabilmesini sağlarsınız ve tüketicilere sunabilirsiniz.