Heweso

❝ Çok küçük bir başarı çok büyük bir plandan daha iyidir. ❞
Leon DUGUIT

MENÜ

Web Tasarım

Web Tasarım
Web Tasarım ve Web Yazılım Hizmetleri

Bir Web Sayfanız Varsa;

 • İşletmenizi bir adım öne çıkartır (Hiç Web Sayfası Olanla Olmayan Bir Olurmu...).
 • İşletmeniz hakkında bilgi almak isteyen kişiler 7/24 sizin hakkınızda bilgi edinir.
 • Gerçekte açacağınız bir mağaza veya showroomdan daha iyi çalışır daha az harcatır.
 • Yeni müşteriler edinirsiniz. Müşterileri kazanırken aracıları ortadan kaldırarak direk müşteriye ulaşırsınız.
 • Posta ile Broşür yollama zahmeti ve maliyetini minimuma indirir.
 • Tesisinizde yapacağınız tüm değişiklikleri anında bütün dünyaya duyurma şansı sağlar.
 • En düşük maliyetli tanıtım aracıdır. Tanıtımınız siz uyurken bile yapılır, satışa siparişe dönüşür.


Web Tasarım Hizmetimiz

Heweso Bilgi Teknolojileri olarak firmanızın web sayfasını güncel normlara uygun, doğru kodlama teknikleri ile ve hepsinden önemlisi şirketinize yepyeni ufuklar açarak yeni müşteriler kazanmanızı sağlayacak şekilde tasarlıyoruz.

Web sayfanızın sizin için sadece bir reklam aracı olmadığını, müşterilerinizle yedi gün yirmidört saat iletişim kurabileceğiniz bir mağaza olduğunu biliyoruz. Web projenizin tasarım sürecinde sizinle iletişim kurarak sayfanızın en yüksek kalitede hazırlıyoruz.

 

Web Sayfanızın Tasarım Süreci

 • Proje oluşturma ve Fiyatlandırma
 • Ön Tasarım ve İçerik oluşturma
 • Altyapı ve İçerik Girişleri
 • Proje Tamamlama ve Yayına aktarılma

Proje Oluşturma ve Fiyatlandırma

Müşteri temsilcilerimiz firma yetkiliniz ile bir araya geldiği görüşmeler neticesinde edinilen izlenimler ve sektörünüzdeki firmalar hakkında yapılacak olan araştırma sürecinden sonra size en uygun proje çalışması Ar-Ge ekibimiz tarafından oluşturularak satış birimimize sunulur.

Satış birimimiz elde edilen projeyi tasarım ekibimiz ile birlikte değerlendirerek hem projenin uygunluğu hem de işin işlem süreci belirlenir.

Bu aşamalardan sonra proje fiyatlandırılarak tarafınıza proje detayları ve fiyat teklifi olarak sunulur.

Ön Tasarım ve İçerik oluşturma

Tamamlanan proje ve fiyatlandırma çalışmasının ardından varılan mutabakat sonucu uzman ekibimiz tarafından web sayfanızın ön görsel çalışmasına başlanır. İşinde uzman web tasarımcılarımızın günün normlarına uygun ve en güncel teknikleri kullanarak hazırladıkları web sayfası ön tasarımı size sunularak tamamlanır.

Bu arada sayfalarda kullanılacak içerikler sizinle iletişime geçilerek, sizden istenecekler bizim tarafımızdan oluşturulacak olanlar tamamlanır. Toplanan içerikler metin editörümüz tarafından derlenerek imla hataları kontrol edilir ve kullanılacak hale getirilir.

Altyapı(Kodlama) ve İçerik Girişleri

Web Sayfası ön tasarımının tamamlanmasının ardından web sayfanız için en son kodlama teknikleri kullanılarak hazırlanan web sayfası altyapı güncelleme paneli oluşturulur. Oluşturulan bu web sayfası güncelleme paneli kullanılarak tamamlanan web sayfası içerikleriniz web sayfanıza adapte edilir.

İçerik girişlerinin tamamlanmasının ardından metin editörümüz son kontrolleri yaparak oluşabilecek hata riskini minimuma indirger.

Proje Tamamlama ve Yayına aktarılma

Tüm görsel tasarımlar tamamlanır içerik girişleri biter ve kontroller tamamlandıktan sonra proje sizin onayınıza sunulur. Onayınız alındıktan sonra web sayfanız yayına aktarılır.