Heweso

❝ Başarı, sahip olduğun yeteneklerle nereye kadar çıkabildiğinle ölçülür. ❞
Anonim

MENÜ

Wakademi ile Kendinizi Geliştirebileceğiniz 5 Harika İş Fikri

Wakademi ile internetten para kazanmanın yollarını keşfedebilirsiniz.

Wakademi ile Kendinizi Geliştirebileceğiniz 5 Harika İş Fikri

Yeni yetenekler edinip kendinizi geliştirmeyi amaçlıyorsanız, engeller sizin için sorun teşkil etmeyecektir. Son dönemde Corona virüs salgını nedeniyle birçok insan zamanını evinde geçirmektedir. Kişisel hijyenimize dikkat ettiğimiz gibi, kişisel gelişimimizi de önem vermeliyiz.  Aşağıda sizler için oluşturduğumuz fikirlere bir göz atın.

Tercümanlık / Online Çeviri
Çevirisi yapılacak belge elektronik ortamdan gönderil, müşteriniz ile yüz yüze gelmeden tercüme işlemi yapabilirsiniz. Dil bilginize güveniyorsanız bir internet sitesi açıp firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitesi aracılığı ile size ulaşan firmalardan tercüme edilecek belgeleri alıp, çeviri işleminizi yapabilirsiniz. Bu biçimde hem müşteriniz yorulmaz hem de zamandan tasarruf edinilir.

E-ticaret
İnternetin ulaşabildiği her il ve ilçede mağazanız olduğunuzu düşünün. Hemen bir E-Ticaret sitesi açarak Mağazanızı internete taşıyıp satışlarınızı arttırın. Ürünleriniz mi yok? Başka bir firmanın bayisi olup ürünlerini stoksuz olarak internet sitenizde satabilirsiniz. Store Plus gibi Türkiye’nin önde gelen e-ticaret site paketi satan firmalar ile iletişime geçip kolay ve hızlı yönetilebilir siteniz ile rekabete sizde katılabilirsiniz.

E-kitap Seslendiriciliği ve Yayıncılığı
Gün geçtikçe sesli kitaplar ülkemizde yaygınlaşmaktadır. İnsanlar ses tonunuzun güzel olduğuna dair söylemlerde bulunmuştur. İnternet üzerinden indirebileceğiniz ses kayıt programları ile okudunuz kitapları birde dış sesiniz ile okuyun. Hem eğlenceli hem de para kazanabileceğiniz bir tecrübe olacaktır. Seslendirdiğiniz kitapları Play Store ve Apple Store da yayınlayabilirsiniz.

Blog Yazarı Olun
Okuyucuları bilgilendirmek veya eğlendirmek amacıyla web sitenizde yazı yazarak para kazanmaya başlayın. Seyahat notları, Kişisel gelişim yazıları, sağlık & yaşam, vücut geliştirme ve çocuk eğitimi gibi yüzlerce konu hakkında makaleler yazarak para kazanmanız mümkün. Peki makale yazarak nasıl para kazanılır? Bunun birden fazla yolu vardır. Google Adsense reklamları, Satış ortaklığı (affiliate marketing), içerik pazarlama, tanıtım yazıları, reklam alanı kiralama ve hatta bloğun kendisini satmak bunlardan bazılarıdır.

İnternetten Yayın Yaparak Para Kazanın
Oyun oynamayı seviyor ve bu işten para kazanmak istiyorsanız yayın açmak sizin için muhteşem bir fikir olacaktır. İçerik üreticileri günümüzde kendini ifade etmek, yaratıcılıklarını göstermek, bilgilerini paylaşmak veya oyunlarını sergilemek için canlı yayın yapmaya başlamışlardır. Video yayını sayesinde para kazanmanın birçok yolu vardır. Bunlardan bazıları abonelik ücreti, bağışta bulunanlar (donate) veya reklam ve işbirlikleridir. Günümüzde Twitch, mixer veya facebook gibi platformlar buna olanak sağlamaktadır.

Diğer Başlıklar

WhatsApp Güvenliğini GeliştiriyorMilyarlarca kullanıcı olan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcı güvenliğini öne çıkaran bir özelliği beta kullanıcılarına dağıttı.

Çin Kişisel Verilerin Korunması için Yeni Kanunu AçıkladıÇin, kendi teknoloji firmalarının verileri koruması adına önlemler almasını istiyor.

Wi-Fi 6 ile Daha Fazla İmkanWi-Fi 6, ağlardaki merkezi kapasite sorununa bir çözüm olarak tasarlandı.

Türkiye İnternet Kullanım İstatistikleriHer yıl internet kullanım istatistiklerini sunan ve dünya çapında araştırmalarda bulunan We Are Social ve Hootsuite Digital 2021 raporunda Türkiye internet kullanım istatistiklerine yer verdi.

Google, Hangoust Uygulamasını Sonlandırmaya HazırlanıyorGoogle´a ait olan anlık iletişim mesajlaşma uygulaması Hangouts piyasadan çekiliyor.

Windows 11 ile Gelen YeniliklerMicrosoft un yakın zamanda duyurduğu bilhassa internetteki bilgi sızıntısı sonrası resmi olarak yeni gelen sürümün Windows 11 olduğunu duyurdu.

İnternette Unutulma Hakkımız Varİnternette bize ait bilgiler taşıyor, özellikle sosyal ağları kullanarak şirketlerin dijital kopyamızı yaratmalarını sağlamaktayız.

WhatsApp Yıllardır Beklenen Yüksek Kalitede Fotoğraf ve Video Gönderme Özelliğini GetiriyorMilyonlarca kişinin kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yüksek kaliteli fotoğraf ve video gönderme özelliğini getiriyor.

SSL Sertifikası Neden Önemlidir?SSL kavramının açılımı Secure Sockets Layer (Güvenli Yuva Katmanı) şeklindedir.

Kaliteli Web Tasarım Hizmeti Nasıl Olmalıdır?Kendinizi veya firmanızı internet ortamında tanıtmanın şart olduğu bu dönemde web sitesi yaptırmadan önce konuyla ilgili bilgi sahibi olmanız gerekir.

Bu yazı 1296 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?