Heweso

❝ İyi düşünmek iyidir; iyi hareket etmek çok daha iyidir. ❞
Horace MANN

MENÜ

Sıkça Sorulan Sorular

Hiç Teknik Bilgim Yok. Yine De Heweso Ürünleri İle Kendi Sitemi Yapabilir Miyim?

Kesinlikle evet Heweso Ürünlerinin temel özelliği kolay kullanımdır. Eğer bilgisayarda yazı yazmayı ve e-mail alıp göndermeyi biliyorsanız, Heweso Ürünlerini tam bir hakimiyetle kullanabilirsiniz. Heweso Ürünleri herkesin kolaylıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Bu yönde endişeleriniz varsa Heweso’dan bir demo isteyebilir ve ne kadar kolay olduğunu kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Heweso Ürünleri işletme ve kişilerin web ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak özelliklere sahiptir. Kendi web sitesini kendi isteklerine göre yapmak ve istediklerinde kolaylıkla güncellemek isteyen herkes içindir.

Tamam, Çok Kolay Ama Yine De Bir Yerlerde Yardım İhtiyacım Olursa Ne Olacak?

0282 652 0 999 no’lu Heweso destek hattı hafta içi 09:00 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu saatler arasında telefon ile destek elemanlarımızdan destek alabilirsiniz. Ayrıca destek@heweso.com adresinden e-posta ile destek talebinde bulunabilirsiniz.

Heweso Ürünleri İle Birkaç Dilde Web Sitesi Yapabilir Miyiz?

Heweso Ürünleri Türkçe olarak gelir. Talep etmeniz halinde diğer diller ile çalışmaları da ücret belirlenerek sizin için hazırlanabilir.

Heweso Ürünlerini Aldığımda Bana Ne Veriliyor?

Heweso Ürünlerini aldığınızda almış olduğunuz orijinal ürün kutusunun arkasında bulunan seri no ve kutuyu açtığınızda içinden çıkan aktivasyon kodunu http://kayit.heweso.com adresinden gerekli kutulara yazarak devam dediğinizde aktive edersiniz.

Heweso web paketlerinde ürün gereksinimlerine göre com, net veya org uzantılı domain(alan adı), hosting(Barındırma alanı), belirli kapasitelerde e- mail(e-posta hesabı) verilmektedir, bunun haricinde ve dönemsel kampanyalar ile ek özellikler ve hizmetler verilebilmektedir. Verilen hizmetlerin herhangi birinden daha fazlasına ihtiyacınız varsa ücreti karşılığında alabilirsiniz.

Heweso Ürünlerini Nasıl Edinebilirim?

Heweso Ürünlerini web sitemizden on-line olarak veya Yetkili Heweso satıcılarından temin edebilirsiniz. www.heweso.com adresinden veya 0282 652 0 999 no'lu telefondan bölgenizdeki yetkili satıcılar listesi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Benim Kendime Ait Domainim Var. Heweso Ürünleri İle Bunu Kullanabilir Miyim?

Evet kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken domaininizin dns ayarlarını ns1.heweso.com ve ns2. heweso.com olarak değiştirmektir.

Bu konuda teknik destek için 0282 652 0 999 no’lu Heweso destek hattını hafta içi 09:00 19:00 saatleri arasında arayabilir ve telefon ile destek elemanlarımızdan destek alabilirsiniz. Ayrıca destek@heweso.com adresinden e-posta ile destek talebinde bulunabilirsiniz.

Kendime Ait Domain Kullanıyorsam Ve Sizin Paketinizle Birlikte Gelen Domain Hakkımı Kullanmayacaksam Fiyatlardan İndirim Alacak Mıyım?

Ücretsiz domain hakkınızdan yararlanmak istemiyorsanız fiyatta indirim yapılmayacaktır.

Kendime Ait Hostingim Var Ve Sizin Paketinizle Birlikte Kendi Hostingimi Kullanabilir Miyim?

Heweso ürünleri kod gizliliği ve güvenliği nedeniyle sadece Heweso’ya ait sunucularda barındırılmaktadır. Daha önceden kullandığınız hostinginiz Heweso ürünü veya Heweso sunucularında barındırılıyorsa hostinginizi kullanabilirsiniz. Heweso Sunucularında barındırılmıyorsa ürününüzü kullanmanız için gelişmiş sunucu altyapısında yer verecektir.

Heweso’yu Aldıktan Sonra Web Sitem Nasıl Ve Ne Kadar Zamanda Açılacak?

Heweso Ürünlerini aldığınızda almış olduğunuz orijinal ürün kutusunun arkasında bulunan seri no ve kutuyu açtığınızda içinden çıkan aktivasyon kodunu http://kayit.heweso.com adresinden gerekli kutulara yazarak devam dediğinizde aktive edersiniz. Bunu takip eden gün içinde sayfanız aktif hale gelecektir.

Yaşanabilecek domain DNS değişikliği problemlerini ortadan kaldırmak ve sayfanızı daha hızlı aktif hale getirmek için destek ekibimiz sizinle irtibata geçerek geçici web adresi sistemi önereceklerdir. Geçici web adresiniz sayesinde siz hemen web sayfanızı oluşturmak ve bilgilerini güncellemeye başlayacaksınız. Domaininizin işlemleri tamamlandıktan sonra geçici sayfanız kendi domaininizin altında çalışmaya başlayacaktır.

Neden Geçici Web Adresi Kullanmalıyım?

Domain yönlendirmeleri 6 ila 48 saat arasında zaman aldığından ve sitenizin kendi gerçek domaininize geçmesi (DNS kayıtlarının tüm dünyada güncellenmesi) belli bir süreye ihtiyaç duyacağından Heweso size geçici bir adres vererek sitenizi burada yapmaya başlamanızı sağlar. DNS yönlendirmeniz tamamlandığında sitenizde yaptığınız tüm çalışmalar hiçbir zarar veya değişime uğramaksızın kendi gerçek domainiz üzerinde çalışmaya başlar.

DNS Yönlendirmesi Nedir?

Bir domaine bağlı web sitesinin dünya üzerinde hangi sunucuda tutulduğunu gösteren kayda DNS kaydı denir. Böylece herhangi bir ziyaretçi sitenizin adresini yazdığında, kendi servis sağlayıcısı DNS kayıtlarına bakarak sitenizin bulunduğu sunucunun adresini yani DNS kaydını verir ve böylece siteniz ulaşılabilir olur.

Heweso Ürünleri İle Web Sitemi Hazırlamak Ne Kadar Zamanımı Alacak?

Sitenize koyacağınız metinleriniz resimleriniz vb. Sayısal ortamda (örneğin word dosyaları, dijital fotoğraflar vb) hazırsa -bunların miktarına göre değişmekle- birlikte 20 dakika ile 1 saat arasında sürecektir. (tabii çok fazla metin ve fotoğrafınız varsa veya içeriğiniz sayısal ortamda değilse, daha fazla zaman alacaktır).

Bu İşlerle Uğraşmak İstemiyorum. Hazır Yapılmış Bir Site Almam Mümkün Değil Mi?

Heweso Special ürünümüz size özel olarak tasarlanır. Heweso Special ürününü tercih etmeniz halinde web sayfanız istekleriniz doğrultusunda projelendirilir ve fiyatlandırılır; kabul etmeniz halinde de Web Sayfanız hazırlanır.

Heweso Special Sayfamı Kendim Güncelleyebilir Miyim?

Evet güncelleyebilirsiniz. Heweso Special her türlü tasarım uygulamasına açıktır. Ancak bunun için tabii bir miktar tasarım yeteneğiniz ve temel html bilginiz olmalıdır. Geri kalanı için Heweso Special Kontrol Paneli size her türlü gelişmiş özelliği sunmaktadır. Örneğin içinde dünyanın en kolay kullanılan web editörü vardır. Word kullanır gibi tasarım yapabilirsiniz. Bunlara sahip değil veya yapmak istemiyorsanız, Heweso Ekibi de ücreti karşılığında size özel tasarımlar yapabilir.

Heweso Ürünlerinde Bir Sayfaya Koyabileceğim Metin Miktarı/Resim Adedi V.B. İlgili Bir Sınırlama Var Mı?

Böyle bir sınırlama yoktur. Ancak bir sayfaya çok uzun metinler, çok fazla sayıda veya çok büyük ebatta resimler koymak sayfalarınızın açılma hızını yavaşlatabileceği gibi trafik kullanımınızı da arttırır. Bu hususlara dikkat ederek hazırladığınız içerik sayfanız herhangi bir problem yaratmayacaktır.

Heweso Ürünlerinde Resim, Müzik, Video, Flash Vb. Dosyalar Kullanabilir Miyim?

Evet kullanabilirsiniz. Teknik destek dokümanlarımızdan veya destek ekibimizden her zaman destek alabilirsiniz.

Heweso Ürünleri İle On-Line Kredi Kartı İle Satış Yapabileceğim Bir Web Sitesi Kurabilir Miyim?

Evet kurabilirsiniz. Heweso E-Ticaret ürünü on-line satış yapabilmeniz ve kredi kartı ile tahsilat yapabilmeniz için özel olarak hazırlanmıştır. Heweso E-Ticaret ile sanal mağazanızı kurup hemen satış ve tahsilat aşamalarına geçebilirsiniz.

Heweso Ürünleri İçin Bilgisayarıma Herhangi Program Kurmama Gerek Var Mı?

Heweso Ürünleri tamamen on-line çalışan bir ürünlerdir ve bilgisayarınıza herhangi bir program kurulmasını gerektirmez. Sitenizi oluşturmak veya güncellemek için bilgisayarınızın başında olmanızı veya yanınızda bilgisayar taşımanızı da gerektirmez. Internet erişim olan herhangi bir bilgisayardan web sitenizi oluşturabilir, yönetebilir ve güncelleyebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan kullanıcı adı ve şifrenizi bilmenizdir.

Sözleşme Süremin Bitiminde Ne Olacak Ve Bu Süre Sonunda Heweso İle Çalışmak İstemezsem Sayfam Ne Olacak?

Sözleşme sürenizin sonunda kullandığınız Heweso Ürününe göre belirlenen yıllık yenileme ücretleri bulunmaktadır. Satış ekibimiz veya ürünü satın almış olduğunuz çözüm ortağımız size ulaşarak yenileme işleminizi gerçekleştirecektir. Bu süre sonunda çoklu yenileme kampanyalarından mutlaka yararlanmanızı öneririz.

Sözleşme sürenizin sonunda Heweso ile çalışmak istemezseniz kullandığınız Heweso ürününün Kontrol Paneli çıkartılır ve web sayfanızın güncel bir aynası(HTML Formatı) size teslim edilir. Almış olduğunuz dosyaları istediğiniz firmada çalıştırabilirsiniz hizmetinizde kesinti yaşamamak için geçiş yaptığınız firmadaki teknik destek ekibinden(Varsa) mutlaka destek almalısınız.

Heweso olarak sizleri kaybetmemek adına gerekli olan tüm fedakarlığı ve kaliteli hizmet politikasını göz önüne alırsak muhtemelen sözleşme bitiminde yenileme sözleşmesini onaylayacağınızı düşünmekteyiz. Bu süreçte çoklu yenileme kampanyalarından mutlaka yararlanmanızı öneririz.

Heweso Ürünlerinin Bayiliğini Alabilir miyim? Bayilik Almak için Ne Yapmalıyım?

Evet, Heweso Ürünlerinin satışını yapmak için bayilik ve Yetkili Satıcılığını alabilirsiniz.

Dilerseniz www.heweso.com adresinden bayilik başvurunda bulunabilir veya dilerseniz info@heweso.com adresinden e-posta ile bayilik talebinde bulunabilirsiniz. E-Postanızda Firma profilinizi/özgeçmişinizi, Satış hedeflenen iller ve satış ekibiniz hakkında bilgilere yer vermeniz sizi tanıyabilmemiz için önemlidir. Lütfen E-Postanızı hazırlarken yukarıdaki bilgilere dikkat ediniz.

Ayrıca 0282 652 0 999 no’lu Heweso destek hattı hafta içi 09:00 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu saatler arasında telefon ile satış birimimizden bayilik konusunda bilgi ve destek alabilirsiniz.

Gelen bilgileriniz doğrultusunda Değerlendirme yapıp size en kısa sürede (en çok 7 gün ) olumlu/olumsuz geri bildirimde bulunuruz.