Heweso

❝ Olumsuz düşünceleri zihinsel canavarlar halini almadan önce yok edin. ❞
Anonim

MENÜ

Kaç Kişi E-Ticaret Sitelerine Giriş Yapıyor

Yapılan incelemelere göre son dönemde 100 internet kullanıcısından 95 i e-ticaret sitelerine giriş yapıyor.

Yapılan incelemelere göre son dönemde 100 internet kullanıcısından 95 i e-ticaret sitelerine giriş yapıyor. Son dönemlerde parlayan e-ticaret ile bu oranın olması çok normal. Covid-19 salgını birçok sektörde olumsuzluklar yaşatmasına rağmen e-ticaret sektörüne avantaj sağladı. Ülkemizde de e-ticarete olan önyargıları kırdı diyebiliriz. Birçok kişi pandemi nedeniyle alışverişte e-ticarete yöneldi.

Türkiye'de 2020'nin son çeyreğinde 59 milyon internet kullanıcısı mevcuttu. Bu kullanıcılar arasında e-ticaret sitelerine giren kişi sayısı ise 55,8 milyona ulaşmıştır. Bu oran indirim günlerinde daha da artmıştır. E-ticaret sektörünün hızlı gelişimi ile birçok firma ve kişi e-ticarete yönelmiş durumda. Ürünlerinizi internetten satmak hem daha az maliyetli hem de daha fazla insana ulaşmanızı sağlayarak daha karlı olmanızı sağlar.

Diğer Başlıklar

E-ticarete Yeni Başlayacaksanız Nelere Dikkat Etmelisiniz?Covid-19 salgınıyla beraber hemen hemen her sektörden şirket ya e-ticaret için yatırım yapmaya başladı ya da bu yatırım için araştırmalara başladı.

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesini Kabul Etmezseniz OlacaklarWhatsApp yeni gizlilik sözleşmesi ile çok fazla tartışmalara sebep oldu.

Teknik SEO ÖnemiTeknik SEO, sitenizin nasıl oluşturulduğunu benimser. SEO çalışmalarının önemli bir parçası olarak kullanıcılar tarafından hem görülebilir hem de görülemeyen tüm çalışmaları kapsar.

WhatsApp Çıkış Yap Özelliği GetiriyorWhatsApp yeni sürümü ile çoklu cihaz seçeneğine yönelik Çıkış Yap özelliğini getirdi.

Instagram Yeni Özellik GetirdiInstagram, çeşitli nedenlerle silinmiş olan gönderilerinizi 30 gün içinde kurtarmanızı sağlayacak yeni bir özellik getirdi.

E-Ticarette Fotoğraf ÇekimiE-ticaret siteleri için en önemli unsurlardan biri ürün görselleridir.

Microsoft Hayatını Kaybeden Kişileri Konuşturacak Patent AldıMicrosoft hayatın kaybetmiş kişilerin bilgilerini kullanarak bir sohbet robotu yapmak için patent aldı.

Nasıl Web Siteleri Tasarlıyoruz?Yapmış olduğumuz web siteleri tasarımları firmanızın kurumsal kimliğine uygun olarak yapılır.

WhatsApp da Alınan Karar Sonrasında En Fazla İndirilen UygulamalarWhatsApp kullanıcı gizliliğini ihlal eden yeni gizlilik politikaları sonrası Telegram ve Signal, Türkiye de en çok indirilen uygulamalar arasına girdi.

Web Sitesi İle Para KazanmakGünümüzde birçok kişi ve kurum web sitelerinden nasıl para kazanacağını düşünüyor.

Bu yazı 80 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?