Heweso

❝ İyi düşünmek iyidir; iyi hareket etmek çok daha iyidir. ❞
Horace MANN

MENÜ

Kaç Kişi E-Ticaret Sitelerine Giriş Yapıyor

Yapılan incelemelere göre son dönemde 100 internet kullanıcısından 95 i e-ticaret sitelerine giriş yapıyor.

Yapılan incelemelere göre son dönemde 100 internet kullanıcısından 95 i e-ticaret sitelerine giriş yapıyor. Son dönemlerde parlayan e-ticaret ile bu oranın olması çok normal. Covid-19 salgını birçok sektörde olumsuzluklar yaşatmasına rağmen e-ticaret sektörüne avantaj sağladı. Ülkemizde de e-ticarete olan önyargıları kırdı diyebiliriz. Birçok kişi pandemi nedeniyle alışverişte e-ticarete yöneldi.

Türkiye'de 2020'nin son çeyreğinde 59 milyon internet kullanıcısı mevcuttu. Bu kullanıcılar arasında e-ticaret sitelerine giren kişi sayısı ise 55,8 milyona ulaşmıştır. Bu oran indirim günlerinde daha da artmıştır. E-ticaret sektörünün hızlı gelişimi ile birçok firma ve kişi e-ticarete yönelmiş durumda. Ürünlerinizi internetten satmak hem daha az maliyetli hem de daha fazla insana ulaşmanızı sağlayarak daha karlı olmanızı sağlar.

Diğer Başlıklar

.tr alan adında yeni dönemİlk gelen ilk alırkuralı uygulanacak: .tr alan adında yeni dönem başlıyor!

23 Ağustos Dünya Hashtag Gününün bu yıl 15. yıl dönümü!

İnternet Hız Rekoru Yeniden Kırıldıİnternet kullanımı dünyada artmaya devam ederken hız konusunda da yeni gelişmeler yaşanıyor.

WhatsApp Yeni Güncellemesi ile Karşınızda!Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni güncellemesi ile karşınızda

Elon Musk, 44 Milyar Dolara Twitterı Satın AldıElon Musk uzun süren çabalar sonucunda Twitterı satın aldı.

WhatsApp Gruplara Anket Özelliğini GetiriyorDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli mesajlara altı yeni özellik getireceğini duyurdu.

KVKK Nedir?6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kısaca KVKK, 7 Nisan 2016 tarihinde Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Instagram Yeni Özelliği ile Anne ve Babalar Çocuklarını DenetleyebilecekPopüler sosyal medya platformu olan Instagram, Aile Merkezi isimli yeni özelliğini ABD li kullanıcıların beğenisine sundu.

İnternet ve Sosyal Medya Platformlarında Verilerinizi Korumanızı Sağlayan İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nedir?Sosyal medya platformları başta olmak üzere internetteki tüm hesaplarımızı korumak için tek bir şifre yeterli değildir.

Instagram Videolarına Otomatik Türkçe Altyazı Özelliği GeldiDünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram iki yeni özellik daha getirdi.

Bu yazı 1542 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?