Heweso

❝ Ne kadar yaparsan o kadar olursun. ❞
Angine PAPADAKIS

MENÜ

Sosyal Medya Tasarım ve Danışmanlığı

Sosyal Medya Tasarım ve Danışmanlığı
Sosyal Medya Tasarım ve Danışmanlığı

Sosyal medya kullanımı oldukça yaygınlaştı. Artık her yaş grubu ve her kesimden kişiler sosyal medyayı kullanmaktadır. Bu sayede ticaret sosyal medyada da görülmeye başladı. Hem reklam hemde satış için sosyal medya kullanmak oldukça önemli hale geldi. Sosyal medya markanızı uygun bütçe ile büyütmenin en etkili yolu olmuştur. İşte bu sebeple sosyal medyada fark yaratacak ve öne çıkmanızı sağlayacak hizmeti sunuyoruz.

Markanızın sosyal medyada yerini alması için birçok tasarım yapmaktayız. İşinize ve isminize uygun görseller, videolar, marka tasarımlarını yaparak sosyal medya hesaplarınızda paylaşmaktayız. Hedef kitlesine uygun, özgün ve yenilikçi tasarımlarımız ile hizmet sağlamaktayız. Fark yaratmak için gereken işlemlerin bilincinde olarak özgün çalışmalar yürütüyoruz. İlgi çekici renkler ve görseller kullanarak markanıza değer katıyoruz.

Sosyal medya danışmanlığı günümüz mesleklerinden olmaya başlamıştır. Çünkü çok fazla kullanıcı bulunduğundan müşteri kitlesine ulaşmak da biraz zor olabilir. Bu durumlarda sosyal medya danışmanlığı hizmeti ile düzenli gönderiler paylaşarak ve ilgi çekici olmanızı sağlayarak sizlere destek oluyoruz.

Markanızın reklam kampayalarını oluşturuyor ve yönetiyor, çok güzel görseller kullanarak paylaşıyor ve doğru hedef kitlesine ulaştırıyoruz. Tüm sosyal mecraları aktif kullanmak ve doğru analizler ile reklam oluşturmak oldukça önemlidir. Bu sebeple sosyal medya tasarımınızı yapmamızda fayda vardır.

İşinize ve hedeflerinize uygun yaratıcı fikirler sunarak markanızı büyütmeye yardımcı oluruz. Uygun görsel ve videolar oluşturmak ve bunları yaymak bizim için kolay bir işlemdir. Sosyal medyada büyümek gelir artması ile doğru orantılıdır. Çağımız gereği sosyal medyayı hafife almamalı ve yapabileceklerimizi görmeliyiz.

Sosyal medya hesaplarınızın istatistiklerini düzenli olarak kontrol ederek çalışmalarımızı buna göre yönlendirmekteyiz. Ayrıca rakip analizlerine, ziyaretçi aksiyonlarına göre potansiyel müşterilere ulaşılması için yeni stratejiler oluşturuyoruz. Müşteri onayı ile çalışmalar ve planlamalar yapmaktayız. Düzenli ve hedef kitleye uygun paylaşımlar ile sosyal medyada adınızı duyurmanızı sağlamaktayız.