Heweso

❝ Zafer, "Zafer benimdir" diyebilenindir. Başarı ise, "Başaracağım" diye başlayarak sonunda "Başardım" diyebilenindir. ❞
M. Kemal ATATÜRK

MENÜ

WhatsApp Yeni Güncellemesi ile Karşınızda!

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni güncellemesi ile karşınızda

Whatsapp, yeni özelliği olan 32 kişiye kadar sesli arama özelliğini hem İos hem de Android kullanıcıların hizmetine sundu.

Daha öncesinde 8 kişi ile sınırlı olan maksimum kişi konuşma sayısı 32’ye çıkartıldı. Geçtiğimiz günlerde “Topluluklar” özelliğini duyururken sesli sohbetlerdeki kişi sayısının artacağı da zaten söylenmişti.

Whatsapp’ın yeni güncellemesi ile arayüzde yeni hoparlör vurgulama ve dalga formlarına da geçiş yapmış bulunuyor. Yeni sürümde sesli mesaj balonları ve bilgi ekranları için yeni bir tasarım da yeniliklerin arasında geliyor.

Bunların dışında 2GB’a kadar dosya paylaşımı da büyük yeniliklerin arasında. Grup yöneticileri de artık mesajları herkesten silebilecek. Belki de en çok beklenen özelliklerden biri olan mesajlara “tepki” verme özelliği de bu güncelleme ile bizlerle birlikte olacak. Başlarda altı emoji sınırı olsa da ilerleyen güncellemelerde tüm emojilere izin verilebilecek.

Güncellemeler kısa sürelerin ardından yayına alınmış olacak. Whatsapp’ın sesli sohbetlerdeki kişi sayısının artırılmasına bakacak olursak, yeni özellikleri belirli aralarla yayına alıyor.

Diğer Başlıklar

.tr alan adında yeni dönemİlk gelen ilk alırkuralı uygulanacak: .tr alan adında yeni dönem başlıyor!

23 Ağustos Dünya Hashtag Gününün bu yıl 15. yıl dönümü!

İnternet Hız Rekoru Yeniden Kırıldıİnternet kullanımı dünyada artmaya devam ederken hız konusunda da yeni gelişmeler yaşanıyor.

Elon Musk, 44 Milyar Dolara Twitterı Satın AldıElon Musk uzun süren çabalar sonucunda Twitterı satın aldı.

WhatsApp Gruplara Anket Özelliğini GetiriyorDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli mesajlara altı yeni özellik getireceğini duyurdu.

KVKK Nedir?6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kısaca KVKK, 7 Nisan 2016 tarihinde Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Instagram Yeni Özelliği ile Anne ve Babalar Çocuklarını DenetleyebilecekPopüler sosyal medya platformu olan Instagram, Aile Merkezi isimli yeni özelliğini ABD li kullanıcıların beğenisine sundu.

İnternet ve Sosyal Medya Platformlarında Verilerinizi Korumanızı Sağlayan İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nedir?Sosyal medya platformları başta olmak üzere internetteki tüm hesaplarımızı korumak için tek bir şifre yeterli değildir.

Instagram Videolarına Otomatik Türkçe Altyazı Özelliği GeldiDünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram iki yeni özellik daha getirdi.

Microsoft Windows 12 için Hazırlıklara BaşladıMicrosoft mühendislerinin, yeni nesil Windows işletim sistemi üzerinde çalışmaya başladığı iddia edildi.

Bu yazı 2515 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?