Heweso

❝ Bütün görkem başlamaya cürret edebilmektedir. ❞
Eugene F. WARE

MENÜ

2021 Yılı E-Ticaret Verileri

Elektronik Ticaret Dairesi Başkanlığı tarafından 2021 Yılı e-ticaret verileri yayınlandı.

Elektronik Ticaret Dairesi Başkanlığı tarafından 2021 Yılı e-ticaret verileri yayınlandı. Yayınlanan raporda Ocak 2021 ve Haziran 2021 tarihleri arasındaki e-ticaret verileri paylaşıldı. Bu rapor 2020 yılının ilk 6 aylık verileri ile karşılaştırıldığında, E-ticarette 2021 yılının ilk 6 aylık döneminde bir önceki yıla oranla yaklaşık %75,6’lık bir artış yaşandığı görülüyor. 2021 yılı ilk 6 ay e-ticaret verilerinde sipariş adedinin %94,4’lük bir artışla 850,7 milyon siparişten 1 milyar 654 sipariş adedine yükseldiği görülüyor. Bu artışın önümüzdeki aylarda da artacağı düşünülüyor.

E-ticarete ilgi bu kadar yoğunken birçok firma e-ticaret stratejilerini geliştiriyor. Heweso Web Tasarım olarak müşterilerimize kazanç sağlayacak ve markalarını tanıtmaya yarayacak e-ticaret siteleri yapıyoruz. E-ticaret sitelerimizden örnekler görmek ve daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Diğer Başlıklar

WhatsApp Web ve Masaüstü Sürümlerine Yeni Güvenlik Önlemleri AlıyorSon zamanlarda birçok güncelleme yapan WhatsApp, web ve masaüstü sürümlerine iki aşamalı doğrulama kodu getirmeye hazırlanıyor.

Saniyede 319 Terabit ile En Hızlı İnternet Rekoru KırıldıJapon mühendisler yeni rekor denemesi yaparak saniyede 319 terabit internet hızına ulaştı.

Wi-Fi 6, 2022 Yılında 5G Teknolojisini SollayacakTeknoloji, Medya ve Telekomünikasyon raporuna göre 2022 yılında Wi-Fi 6 teknolojisiyle donatılmış cihazların satışı 5G uyumlu cihazlara oranla daha fazla olacaktır.

WhatsApp Sesli Arama Arayüzünü DeğiştiriyorEn çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli aramalar için yeni bir arayüzü geliştiriyor.

Instagram Yeni 60 Saniyelik Hikayeler Özelliğini Türkiye de Test Etti60 Saniyelik Hikayeler özelliğini Türkiye de bazı kullanıcılar test edebiliyor.

Hosting Nedir Ne İşe Yarar?İnternet sitesini arama motoruna kurmak için bir hosting hizmeti almak gereklidir.

Google, 2021 Yılına Ait En Çok Aratılanları AçıkladıEn çok kullanılan tarayıcı olan Google, 2021 yılında en çok aratılanlar için rapor yayınladı.

Google Chrome Windows 7 Desteğini Keseceğini AçıkladıGoogle, Windows 7 de Chrome desteğini keseceği tarihi açıkladı.

Twitter da Uygulama İçi Alışveriş Özelliği KullanılacakTwitter bir süredir test ettiği uygulama içi alışveriş özelliğini yakın bir tarihte kullanıma sunacağını ifade etti.

Windows 10 Artık Yılda Bir Büyük Güncelleme AlacakYılda 2 kez gerçekleşen özellik güncelleştirmeleri artık sadece yılda bir kez gelecek.

Bu yazı 218 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?