Heweso

❝ Küçük avantajların peşinden koşarken büyük başarılardan olabilirsiniz. ❞
Konfüçyus

MENÜ

2021 Yılı E-Ticaret Verileri

Elektronik Ticaret Dairesi Başkanlığı tarafından 2021 Yılı e-ticaret verileri yayınlandı.

Elektronik Ticaret Dairesi Başkanlığı tarafından 2021 Yılı e-ticaret verileri yayınlandı. Yayınlanan raporda Ocak 2021 ve Haziran 2021 tarihleri arasındaki e-ticaret verileri paylaşıldı. Bu rapor 2020 yılının ilk 6 aylık verileri ile karşılaştırıldığında, E-ticarette 2021 yılının ilk 6 aylık döneminde bir önceki yıla oranla yaklaşık %75,6’lık bir artış yaşandığı görülüyor. 2021 yılı ilk 6 ay e-ticaret verilerinde sipariş adedinin %94,4’lük bir artışla 850,7 milyon siparişten 1 milyar 654 sipariş adedine yükseldiği görülüyor. Bu artışın önümüzdeki aylarda da artacağı düşünülüyor.

E-ticarete ilgi bu kadar yoğunken birçok firma e-ticaret stratejilerini geliştiriyor. Heweso Web Tasarım olarak müşterilerimize kazanç sağlayacak ve markalarını tanıtmaya yarayacak e-ticaret siteleri yapıyoruz. E-ticaret sitelerimizden örnekler görmek ve daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Diğer Başlıklar

.tr alan adında yeni dönemİlk gelen ilk alırkuralı uygulanacak: .tr alan adında yeni dönem başlıyor!

23 Ağustos Dünya Hashtag Gününün bu yıl 15. yıl dönümü!

İnternet Hız Rekoru Yeniden Kırıldıİnternet kullanımı dünyada artmaya devam ederken hız konusunda da yeni gelişmeler yaşanıyor.

WhatsApp Yeni Güncellemesi ile Karşınızda!Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni güncellemesi ile karşınızda

Elon Musk, 44 Milyar Dolara Twitterı Satın AldıElon Musk uzun süren çabalar sonucunda Twitterı satın aldı.

WhatsApp Gruplara Anket Özelliğini GetiriyorDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli mesajlara altı yeni özellik getireceğini duyurdu.

KVKK Nedir?6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kısaca KVKK, 7 Nisan 2016 tarihinde Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Instagram Yeni Özelliği ile Anne ve Babalar Çocuklarını DenetleyebilecekPopüler sosyal medya platformu olan Instagram, Aile Merkezi isimli yeni özelliğini ABD li kullanıcıların beğenisine sundu.

İnternet ve Sosyal Medya Platformlarında Verilerinizi Korumanızı Sağlayan İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nedir?Sosyal medya platformları başta olmak üzere internetteki tüm hesaplarımızı korumak için tek bir şifre yeterli değildir.

Instagram Videolarına Otomatik Türkçe Altyazı Özelliği GeldiDünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram iki yeni özellik daha getirdi.

Bu yazı 1175 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?