Heweso

❝ "Yapamaz"lara kulak asarsanız hiçbir zaman yapamazsınız. ❞
David LLoyd GEORGE

MENÜ

Google Ads Reklam Yönetimi

Google Ads Reklam Yönetimi
Google´de Reklam ile Başarılı Olmak İçin

Google Reklamları (Adwords) ile kurumunuzun tanıtımını istediğiniz bütçe ile en etkin şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Heweso®, bu alandaki tecrübesi ile Google Adwords kampanyalarınızı sizin adınıza planlar, oluşturur, yönetir, optimize eder ve raporlar. Heweso Google Partner olarak gerçekleştireceğiniz kampanyalarınızı en etkin şekilde yönetmenizi sağlayacaktır.

Google Reklamları Aşağıdakiler ile birlikte birçok avantajı beraberinde getirir...

Erişim
Google arama motoru, dünya çapında ve Türkiye’deki yerel siteleri ile internet kullanıcılarının %80’inden fazlasına erişmenizi sağlar. Google’de yayınlanan reklamlarınız ile de Google kullanıcılarına ulaşmanızı sağlar.

Maliyet Avantajı
Google Adwords reklamları, her büyüklükteki kurumun, kendi bütçesine göre reklam yapabileceği bir alandır. Dilerseniz; bir dergi ilanı için harcayacağınız bütçe ile kurumunuzun bir yıllık etkin tanıtımını gerçekleştirebilirsiniz.

  • Reklam birim fiyatınızı siz belirleyebilir ve sadece sitenizi ziyaret eden kullanıcılar için ücret ödersiniz.
  • Harcamanız gereken minimum bir bütçe yoktur, üstelik günlük/aylık harcama limiti kullanarak, ne kadar reklam harcaması yapacağınıza siz karar verirsiniz.
  • Değişen ihtiyaçlarınıza göre, bütçenizi anlık olarak değiştirebilir ve sonuçlarını hemen görebilirsiniz.

Doğru Zamanlama
Google reklamları, potansiyel müşterilerinizin size en çok ihtiyacı olduğu anda kendilerine görüntülenir, dolayısı ile reklamlarınızın müşteriye dönüşme ihtimali çok yüksektir.

Esneklik ve Kontrol
Google Adwords reklamlarınızın yönetim olanakları, gerekli değişiklikleri hemen yapmanızı ve hemen uygulamanızı sağlar. Reklamlarınız hemen yayına girer, yaptığınız değişiklikler hemen uygulanır.