Heweso

❝ Genelde, yapmanız gereken şey yapabileceğiniz şeydir. ❞
Elenor ROOSEVELT

MENÜ

Yaklaşan Black Friday ile E-Ticarette Hareketlilik Bekleniyor

Online alışverişin yaygınlaştığı bu dönemde Black Friday geleneğinin e-ticarette de hareket sağlaması beklenmektedir.

Online alışverişin yaygınlaştığı bu dönemde Black Friday geleneğinin e-ticarette de hareket sağlaması beklenmektedir. Black Friday online alışverişleri her yıl düzenli olarak artış göstermekte. Özellikle 2020 yılında bu artış büyük oranda gerçekleşmiştir. Pandemi sebebi ile tüketici alışkanlarında olan değişimler sayesinde bu senede online alışverişte artış bekleniyor. Black Friday günlerinde mağazalarda yaşanan izdihamdan kurtulmak isteyen tüketiciler online alışverişe yöneliyor.

Black Friday’den sonraki Pazartesi gününü işaret eden Cyber Monday kavramı ile bu indirim günleri 4 güne çıkmış oluyor. E-ticaret sitelerinin bu indirim günleri için iyi hazırlanması gerek. Hala e-ticaret siteniz yoksa Black Friday’den önce firmamız yardımıyla e-ticaret sitenizi oluşturabilirsiniz. Özgün içerik ve tasarımlarımız ile e-ticarette gereken tüm değerlere sahibiz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Başlıklar

Twitter da Uygulama İçi Alışveriş Özelliği KullanılacakTwitter bir süredir test ettiği uygulama içi alışveriş özelliğini yakın bir tarihte kullanıma sunacağını ifade etti.

Windows 10 Artık Yılda Bir Büyük Güncelleme AlacakYılda 2 kez gerçekleşen özellik güncelleştirmeleri artık sadece yılda bir kez gelecek.

Instagram Ücretli Abonelik Özelliği GeliyorEn popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, uzun zamandır beklenen abonelik özelliğini getiriyor.

Pandemi Dönemine Ait Online Alışveriş Verileri AçıklandıÜlkemizde Pandemi öncesi e-ticarette bulunan 50 bin civarında işletme varken 5 yılda beklenen büyüme Pandemi döneminde gerçekleşti.

Microsoft, Windows 11 ve Windows 10 için Yeni Bir Özellik SunduBu yeni özellik sayesinde artık Windows da kopyaladığınız içeriği Android telefonunuza yapıştırabileceksiniz.

Instagram IGTV yi Kaldırdı ve Yeni Özellik EkleyecekYeni özellikler ekleyen Instagram bazı özelliklerini kullanımdan kaldırıyor.

WhatsApp 1 Kasım Tarihinden İtibaren Bazı Cihazlarda KullanılamayacakDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, milyonlarca kullanıcısını ilgilendiren bir haber paylaştı.

Facebook İsim Değişikliği YapıyorTeknoloji devlerinden biri olan Facebook, yakın bir tarihte isim değiştirmeyi planlıyor.

2021 Yılı E-Ticaret VerileriElektronik Ticaret Dairesi Başkanlığı tarafından 2021 Yılı e-ticaret verileri yayınlandı.

Instagram Çökmelere Karşı Yeni Bir Çözüm GetiriyorGeçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük dijital çöküşlerinden biri yaşandı.

Bu yazı 56 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?