Heweso

❝ Olumsuz düşünceleri zihinsel canavarlar halini almadan önce yok edin. ❞
Anonim

MENÜ

Windows 10 Artık Yılda Bir Büyük Güncelleme Alacak

Yılda 2 kez gerçekleşen özellik güncelleştirmeleri artık sadece yılda bir kez gelecek.

Yılda 2 kez gerçekleşen özellik güncelleştirmeleri artık sadece yılda bir kez gelecek. Microsoft, Windows 10 ile ilgili aldığı kararda önemli yenilikler kazandıran ve yılda iki kez yayınlanan özellik güncellemelerinin, bundan sonra yılda bir kez yayınlanacağını ifade etti. Artık Windows 10 özellikleri daha az yenilenecek.

Microsoft, Windows 10 21H2 (Kasım 2021) güncellemesini kısa bir süre içerisinde tüm kullanıcılara dağıtacak. Bu güncellemeden sonra 1 yıl içerisinde büyük ve önemli özellikler getiren bir güncelleme daha olmayacak. Fakat Windows 10, 2025 yılına kadar güncelleme almaya devam edecek.

Microsoft’un yaptığı açıklamalara göre Windows 11 kullanıcılar tarafından olumlu dönüşler aldı. Şirket bu sebeple Windows 11 için daha fazla çaba harcayacak. Yeni işletim sisteminin kullanıcılara ulaşma hızının beklentilerinden fazla olduğunu belirten Microsoft yetkilileri, Windows 11 yükseltmesini destekleyen kullanıcılar için dağıtım ağını da hızlandıracaklarını ifade ettiler.

Diğer Başlıklar

Twitter da Uygulama İçi Alışveriş Özelliği KullanılacakTwitter bir süredir test ettiği uygulama içi alışveriş özelliğini yakın bir tarihte kullanıma sunacağını ifade etti.

Yaklaşan Black Friday ile E-Ticarette Hareketlilik BekleniyorOnline alışverişin yaygınlaştığı bu dönemde Black Friday geleneğinin e-ticarette de hareket sağlaması beklenmektedir.

Instagram Ücretli Abonelik Özelliği GeliyorEn popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, uzun zamandır beklenen abonelik özelliğini getiriyor.

Pandemi Dönemine Ait Online Alışveriş Verileri AçıklandıÜlkemizde Pandemi öncesi e-ticarette bulunan 50 bin civarında işletme varken 5 yılda beklenen büyüme Pandemi döneminde gerçekleşti.

Microsoft, Windows 11 ve Windows 10 için Yeni Bir Özellik SunduBu yeni özellik sayesinde artık Windows da kopyaladığınız içeriği Android telefonunuza yapıştırabileceksiniz.

Instagram IGTV yi Kaldırdı ve Yeni Özellik EkleyecekYeni özellikler ekleyen Instagram bazı özelliklerini kullanımdan kaldırıyor.

WhatsApp 1 Kasım Tarihinden İtibaren Bazı Cihazlarda KullanılamayacakDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, milyonlarca kullanıcısını ilgilendiren bir haber paylaştı.

Facebook İsim Değişikliği YapıyorTeknoloji devlerinden biri olan Facebook, yakın bir tarihte isim değiştirmeyi planlıyor.

2021 Yılı E-Ticaret VerileriElektronik Ticaret Dairesi Başkanlığı tarafından 2021 Yılı e-ticaret verileri yayınlandı.

Instagram Çökmelere Karşı Yeni Bir Çözüm GetiriyorGeçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük dijital çöküşlerinden biri yaşandı.

Bu yazı 39 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?