Heweso

❝ Başarılı kuruluşların keşfettiği gizli formül, müşterilere misafir ve çalışanlara insan gibi davranmaktır. ❞
Tom PETERS

MENÜ

Wi-Fi 6 ile Daha Fazla İmkan

Wi-Fi 6, ağlardaki merkezi kapasite sorununa bir çözüm olarak tasarlandı.

Wi-Fi 6, ağlardaki merkezi kapasite sorununa bir çözüm olarak tasarlandı. Wi-Fi 6 ile gelecekte, bağlı her cihaza ve hizmete tam olarak gereksinim duyduğu bant genişliği sağlanacak. Böylece nispeten daha azca bant genişliği gerektiren akıllı bir ampul, artık yakındaki bir dizüstü bilgisayarın bant genişliği gereksinimine mani teşkil etmeyecek.

Wi-Fi 6’nın temel avantajı kablosuz ağların kapasitesini ve verimliliğini optimize etmek olduğu için, bu hızla gelişen teknolojinin kullanımında ticari işletmelerin konutlardan önce geleceğini söyleyebiliriz. Bu noktada ulaşım merkezleri, kamusal alanlar, üniversite ve okul benzer biçimde yapıların bağlantı dağıtım senaryoları için Wi-Fi 6 fazlasıyla alaka görecek. Akabinde yüksek katlı binalarda, parlak zeka üretimde ve sıhhat hizmetlerinde kullanım örnekleri hızla yaygınlaşacak.

Belirli endüstriler için veri iletmekten ve süreçleri hızlandırmaktan daha fazlası için tasarlanmıştır olan Wi-Fi 6. Veri yönetimi ve depolamayı destekler, bakım için harcanan eforu azaltır, bilgi paylaşımını ve araştırmayı teşvik eder ve ağ bağlantılı bir dünyada neredeyse sınırsız etkileşimi mümkün kılar.

Diğer Başlıklar

WhatsApp Güvenliğini GeliştiriyorMilyarlarca kullanıcı olan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcı güvenliğini öne çıkaran bir özelliği beta kullanıcılarına dağıttı.

Çin Kişisel Verilerin Korunması için Yeni Kanunu AçıkladıÇin, kendi teknoloji firmalarının verileri koruması adına önlemler almasını istiyor.

Türkiye İnternet Kullanım İstatistikleriHer yıl internet kullanım istatistiklerini sunan ve dünya çapında araştırmalarda bulunan We Are Social ve Hootsuite Digital 2021 raporunda Türkiye internet kullanım istatistiklerine yer verdi.

Google, Hangoust Uygulamasını Sonlandırmaya HazırlanıyorGoogle´a ait olan anlık iletişim mesajlaşma uygulaması Hangouts piyasadan çekiliyor.

Windows 11 ile Gelen YeniliklerMicrosoft un yakın zamanda duyurduğu bilhassa internetteki bilgi sızıntısı sonrası resmi olarak yeni gelen sürümün Windows 11 olduğunu duyurdu.

İnternette Unutulma Hakkımız Varİnternette bize ait bilgiler taşıyor, özellikle sosyal ağları kullanarak şirketlerin dijital kopyamızı yaratmalarını sağlamaktayız.

WhatsApp Yıllardır Beklenen Yüksek Kalitede Fotoğraf ve Video Gönderme Özelliğini GetiriyorMilyonlarca kişinin kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yüksek kaliteli fotoğraf ve video gönderme özelliğini getiriyor.

SSL Sertifikası Neden Önemlidir?SSL kavramının açılımı Secure Sockets Layer (Güvenli Yuva Katmanı) şeklindedir.

Kaliteli Web Tasarım Hizmeti Nasıl Olmalıdır?Kendinizi veya firmanızı internet ortamında tanıtmanın şart olduğu bu dönemde web sitesi yaptırmadan önce konuyla ilgili bilgi sahibi olmanız gerekir.

Windows 11 geliyor mu?24 Haziran 2021 tarihinde tanıtımı yapılacak ancak Windows 11, Windows 10´un tasarımsal açıdan değiştirilmiş bir versiyonu olacak hatta Microsoft buna Görsel Gençleşmesi demiş.

Bu yazı 211 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?