Heweso

❝ Kaplumbağaya dikkat et! Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerleyebilir. ❞
James B. CONANT

MENÜ

Wi-Fi 6 ile Daha Fazla İmkan

Wi-Fi 6, ağlardaki merkezi kapasite sorununa bir çözüm olarak tasarlandı.

Wi-Fi 6, ağlardaki merkezi kapasite sorununa bir çözüm olarak tasarlandı. Wi-Fi 6 ile gelecekte, bağlı her cihaza ve hizmete tam olarak gereksinim duyduğu bant genişliği sağlanacak. Böylece nispeten daha azca bant genişliği gerektiren akıllı bir ampul, artık yakındaki bir dizüstü bilgisayarın bant genişliği gereksinimine mani teşkil etmeyecek.

Wi-Fi 6’nın temel avantajı kablosuz ağların kapasitesini ve verimliliğini optimize etmek olduğu için, bu hızla gelişen teknolojinin kullanımında ticari işletmelerin konutlardan önce geleceğini söyleyebiliriz. Bu noktada ulaşım merkezleri, kamusal alanlar, üniversite ve okul benzer biçimde yapıların bağlantı dağıtım senaryoları için Wi-Fi 6 fazlasıyla alaka görecek. Akabinde yüksek katlı binalarda, parlak zeka üretimde ve sıhhat hizmetlerinde kullanım örnekleri hızla yaygınlaşacak.

Belirli endüstriler için veri iletmekten ve süreçleri hızlandırmaktan daha fazlası için tasarlanmıştır olan Wi-Fi 6. Veri yönetimi ve depolamayı destekler, bakım için harcanan eforu azaltır, bilgi paylaşımını ve araştırmayı teşvik eder ve ağ bağlantılı bir dünyada neredeyse sınırsız etkileşimi mümkün kılar.

Diğer Başlıklar

Twitter da Uygulama İçi Alışveriş Özelliği KullanılacakTwitter bir süredir test ettiği uygulama içi alışveriş özelliğini yakın bir tarihte kullanıma sunacağını ifade etti.

Windows 10 Artık Yılda Bir Büyük Güncelleme AlacakYılda 2 kez gerçekleşen özellik güncelleştirmeleri artık sadece yılda bir kez gelecek.

Yaklaşan Black Friday ile E-Ticarette Hareketlilik BekleniyorOnline alışverişin yaygınlaştığı bu dönemde Black Friday geleneğinin e-ticarette de hareket sağlaması beklenmektedir.

Instagram Ücretli Abonelik Özelliği GeliyorEn popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, uzun zamandır beklenen abonelik özelliğini getiriyor.

Pandemi Dönemine Ait Online Alışveriş Verileri AçıklandıÜlkemizde Pandemi öncesi e-ticarette bulunan 50 bin civarında işletme varken 5 yılda beklenen büyüme Pandemi döneminde gerçekleşti.

Microsoft, Windows 11 ve Windows 10 için Yeni Bir Özellik SunduBu yeni özellik sayesinde artık Windows da kopyaladığınız içeriği Android telefonunuza yapıştırabileceksiniz.

Instagram IGTV yi Kaldırdı ve Yeni Özellik EkleyecekYeni özellikler ekleyen Instagram bazı özelliklerini kullanımdan kaldırıyor.

WhatsApp 1 Kasım Tarihinden İtibaren Bazı Cihazlarda KullanılamayacakDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, milyonlarca kullanıcısını ilgilendiren bir haber paylaştı.

Facebook İsim Değişikliği YapıyorTeknoloji devlerinden biri olan Facebook, yakın bir tarihte isim değiştirmeyi planlıyor.

2021 Yılı E-Ticaret VerileriElektronik Ticaret Dairesi Başkanlığı tarafından 2021 Yılı e-ticaret verileri yayınlandı.

Bu yazı 378 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?