Heweso

❝ Yapılırken heyecan duyulmayan işler başarılamaz. ❞
Emerson

MENÜ

WhatsApp Web ve Masaüstü Sürümlerine Yeni Güvenlik Önlemleri Alıyor

Son zamanlarda birçok güncelleme yapan WhatsApp, web ve masaüstü sürümlerine iki aşamalı doğrulama kodu getirmeye hazırlanıyor.

Son zamanlarda birçok güncelleme yapan WhatsApp, web ve masaüstü sürümlerine iki aşamalı doğrulama kodu getirmeye hazırlanıyor. WhatsApp, kullanıcılar için daha güvenli bir ortam sağlamayı hedefliyor.

Android’de olan mesajlaşma geçmişinin iOS'a aktarılması için gerekli testlerin yapıldığını belirten WhatsApp, sohbet geçmişini Android’ den iOS’ a taşımaya hazır hale getirirken kullanıcılarının güvenliği için de faaliyetlerine devam ediyor. WhatsApp masaüstü ve web sürümlerini iyileştirmek için büyük bir güncelleme planlıyor. WhatsApp, masaüstü ve web sürümlerine iki adımlı doğrulama ekleyerek kullanıcıların bilgilerinin çalınmasının önüne geçmek istiyor.

WhatsApp, Touch ID veya Face ID ile uygulamanın kilidinin açılmasıyla hesap çalınmalarının önüne geçmeye çalışsa da hala hesabını kaybeden veya dolandırılan pek çok insan var. İki adımlı doğrulama sayesinde uygulama kullanıcılarına daha güvenli bir iletişim platformu sağlanmış olacak. Bununla birlikte çoklu cihaz işlevselliğini de arttırmaya yönelik faaliyet gösteren WhatsApp, telefonunuzun yakında olmasına ihtiyaç duymadan hatta telefonunuzu açmadan masaüstü ve web uygulamasına erişebilmek için de gerekli çalışmalarını devam ettiriyor.

Diğer Başlıklar

23 Ağustos Dünya Hashtag Gününün bu yıl 15. yıl dönümü!

İnternet Hız Rekoru Yeniden Kırıldıİnternet kullanımı dünyada artmaya devam ederken hız konusunda da yeni gelişmeler yaşanıyor.

WhatsApp Yeni Güncellemesi ile Karşınızda!Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni güncellemesi ile karşınızda

Elon Musk, 44 Milyar Dolara Twitterı Satın AldıElon Musk uzun süren çabalar sonucunda Twitterı satın aldı.

WhatsApp Gruplara Anket Özelliğini GetiriyorDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli mesajlara altı yeni özellik getireceğini duyurdu.

KVKK Nedir?6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kısaca KVKK, 7 Nisan 2016 tarihinde Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Instagram Yeni Özelliği ile Anne ve Babalar Çocuklarını DenetleyebilecekPopüler sosyal medya platformu olan Instagram, Aile Merkezi isimli yeni özelliğini ABD li kullanıcıların beğenisine sundu.

İnternet ve Sosyal Medya Platformlarında Verilerinizi Korumanızı Sağlayan İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nedir?Sosyal medya platformları başta olmak üzere internetteki tüm hesaplarımızı korumak için tek bir şifre yeterli değildir.

Instagram Videolarına Otomatik Türkçe Altyazı Özelliği GeldiDünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram iki yeni özellik daha getirdi.

Microsoft Windows 12 için Hazırlıklara BaşladıMicrosoft mühendislerinin, yeni nesil Windows işletim sistemi üzerinde çalışmaya başladığı iddia edildi.

Bu yazı 602 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?