Heweso

❝ İşini erteleyen insan, işinin hiçbir zaman yapılmaması riskine giren insandır. ❞
Baudelarie

MENÜ

WhatsApp Sesli Arama Arayüzünü Değiştiriyor

En çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli aramalar için yeni bir arayüzü geliştiriyor.

En çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli aramalar için yeni bir arayüzü geliştiriyor. WhatsApp 2 milyara yakın kullanıcı sayısı ile oldukça önemli bir kullanım oranına sahip. Meta çatısı altında hizmet veren WhatsApp tasarım değişiklikleri yapmaktadır.

Edinilen bilgilere göre WhatsApp, sesli arama arayüzünü değiştirecek. Sesli arama yapıldığında farklı bir görünüm ile karşılaşabiliriz. Daha modern bir tasarım ile karşımıza gelecek olan sesli arama arayüzü yeni güncellemeler ile uygulamaya eklenecek.

Henüz kullanıcılara sunulmamış olan yeni tasarım şimdilik beta sürümünde yer almaktadır. Yakında tüm kullanıcılara gelecek olan bu güncelleme oldukça modern olacaktır.

Diğer Başlıklar

WhatsApp Web ve Masaüstü Sürümlerine Yeni Güvenlik Önlemleri AlıyorSon zamanlarda birçok güncelleme yapan WhatsApp, web ve masaüstü sürümlerine iki aşamalı doğrulama kodu getirmeye hazırlanıyor.

Saniyede 319 Terabit ile En Hızlı İnternet Rekoru KırıldıJapon mühendisler yeni rekor denemesi yaparak saniyede 319 terabit internet hızına ulaştı.

Wi-Fi 6, 2022 Yılında 5G Teknolojisini SollayacakTeknoloji, Medya ve Telekomünikasyon raporuna göre 2022 yılında Wi-Fi 6 teknolojisiyle donatılmış cihazların satışı 5G uyumlu cihazlara oranla daha fazla olacaktır.

Instagram Yeni 60 Saniyelik Hikayeler Özelliğini Türkiye de Test Etti60 Saniyelik Hikayeler özelliğini Türkiye de bazı kullanıcılar test edebiliyor.

Hosting Nedir Ne İşe Yarar?İnternet sitesini arama motoruna kurmak için bir hosting hizmeti almak gereklidir.

Google, 2021 Yılına Ait En Çok Aratılanları AçıkladıEn çok kullanılan tarayıcı olan Google, 2021 yılında en çok aratılanlar için rapor yayınladı.

Google Chrome Windows 7 Desteğini Keseceğini AçıkladıGoogle, Windows 7 de Chrome desteğini keseceği tarihi açıkladı.

Twitter da Uygulama İçi Alışveriş Özelliği KullanılacakTwitter bir süredir test ettiği uygulama içi alışveriş özelliğini yakın bir tarihte kullanıma sunacağını ifade etti.

Windows 10 Artık Yılda Bir Büyük Güncelleme AlacakYılda 2 kez gerçekleşen özellik güncelleştirmeleri artık sadece yılda bir kez gelecek.

Yaklaşan Black Friday ile E-Ticarette Hareketlilik BekleniyorOnline alışverişin yaygınlaştığı bu dönemde Black Friday geleneğinin e-ticarette de hareket sağlaması beklenmektedir.

Bu yazı 132 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?