Heweso

❝ Harikulade şeyler ancak içlerindeki bir şeyin koşulların üzerinde olduğuna inanma cesareti gösterenler tarafından yapılmıştır. ❞
Bruce BARTON

MENÜ

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesini Kabul Etmezseniz Olacaklar

WhatsApp yeni gizlilik sözleşmesi ile çok fazla tartışmalara sebep oldu.

WhatsApp yeni gizlilik sözleşmesi ile çok fazla tartışmalara sebep oldu. Büyük oranda kullanıcı kaybeden WhatsApp gizlilik sözleşmesi hakkında yeni açıklamalarda bulundu. WhatsApp yaptığı açıklamalara göre sözleşme koşullarının kabul edilmesini ileri bir tarihe aldı. 15 Mayıs itibariyle sözleşmeyi kabul etmeyen kişilerin hesaplarına ne olacağı merak konusuydu bu durumu WhatsApp açıklıyor. 15 Mayıs tarihinde sözleşmeyi kabul etmeyen kullanıcılar kısa bir süre mesaj ve arama bildirimleri almaya devam edecek ancak uygulamadan mesaj okuyamayacak veya gönderemeyecek.

WhatsApp'ın yeni sözleşmesini kabul etmeyen hesaplar 120 gün WhatsApp tarafından 'pasif' olarak belirlenecek. 120 gün boyunca kullanıcılar yeni gizlilik sözleşmesini istedikleri zaman onaylayabilecekler ve WhatsApp'ı eskisi gibi kullanmaya devam edebilecekler. Ancak 120 günün sonunda sözleşme kabul edilmezse WhatsApp hesabı otomatik olarak silinecek. Yani hesap, tamamen ortadan kaldırılacak.

Diğer Başlıklar

WhatsApp Güvenliğini GeliştiriyorMilyarlarca kullanıcı olan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcı güvenliğini öne çıkaran bir özelliği beta kullanıcılarına dağıttı.

Çin Kişisel Verilerin Korunması için Yeni Kanunu AçıkladıÇin, kendi teknoloji firmalarının verileri koruması adına önlemler almasını istiyor.

Wi-Fi 6 ile Daha Fazla İmkanWi-Fi 6, ağlardaki merkezi kapasite sorununa bir çözüm olarak tasarlandı.

Türkiye İnternet Kullanım İstatistikleriHer yıl internet kullanım istatistiklerini sunan ve dünya çapında araştırmalarda bulunan We Are Social ve Hootsuite Digital 2021 raporunda Türkiye internet kullanım istatistiklerine yer verdi.

Google, Hangoust Uygulamasını Sonlandırmaya HazırlanıyorGoogle´a ait olan anlık iletişim mesajlaşma uygulaması Hangouts piyasadan çekiliyor.

Windows 11 ile Gelen YeniliklerMicrosoft un yakın zamanda duyurduğu bilhassa internetteki bilgi sızıntısı sonrası resmi olarak yeni gelen sürümün Windows 11 olduğunu duyurdu.

İnternette Unutulma Hakkımız Varİnternette bize ait bilgiler taşıyor, özellikle sosyal ağları kullanarak şirketlerin dijital kopyamızı yaratmalarını sağlamaktayız.

WhatsApp Yıllardır Beklenen Yüksek Kalitede Fotoğraf ve Video Gönderme Özelliğini GetiriyorMilyonlarca kişinin kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yüksek kaliteli fotoğraf ve video gönderme özelliğini getiriyor.

SSL Sertifikası Neden Önemlidir?SSL kavramının açılımı Secure Sockets Layer (Güvenli Yuva Katmanı) şeklindedir.

Kaliteli Web Tasarım Hizmeti Nasıl Olmalıdır?Kendinizi veya firmanızı internet ortamında tanıtmanın şart olduğu bu dönemde web sitesi yaptırmadan önce konuyla ilgili bilgi sahibi olmanız gerekir.

Bu yazı 482 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?