Heweso

❝ Hiç kimse başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmamıştır. ❞
Konfüçyus

MENÜ

WhatsApp Çıkış Yap Özelliği Getiriyor

WhatsApp yeni sürümü ile çoklu cihaz seçeneğine yönelik Çıkış Yap özelliğini getirdi.

WhatsApp yeni sürümü ile çoklu cihaz seçeneğine yönelik Çıkış Yap özelliğini getirdi. Bu özellik ile başka cihazlardan açılmış olan WhatsApp oturumu sonlandırılıyor. WhatsApp çoklu cihaz özelliği ile dört farklı cihazda kullanılabiliyor. Ayrıca WhatsApp Web kullanırken aynı zamanda ana cihazın internete bağlı kalma şartı da ortadan kalkıyor. Bu özellik kullanıcıların oldukça ilgisini çekti.

WhatsApp iOS beta 2.21.30.16 sürümüyle beraber yeni bir buton eklendi. Bu butonun adı ise ''Çıkış Yap'' oldu. ''Hesap Ayarları'' kısmında bulunan bu buton sayesinde çoklu cihaz desteği ile giriş yapılmış cihazdaki WhatsApp oturumu kapatılabilecek.

Diğer Başlıklar

Etkili Web Tasarım Nasıl Olur?İyi bir web sitesi sayesinde sunduğunuz ürün veya hizmetleri en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

Aramalarda Lokasyona Göre Öne Çıkmak Önem KazanıyorLokasyona göre aramalarda öne çıkmak, işletmeler için daha çok önem kazanıyor.

Sosyal Medya Küçük İşletmeler İçin Avantajlı Hale GeldiSosyal medya günümüzün olmazsa olmazı haline geldi.

Internet Explorer Microsoft Tarafından KaldırılıyorMicrosoft, 1995 yılında piyasaya sürülen internet tarayıcısı Internet Explorer büyük ölçüde kullanımdan kaldırılacak.

İnternet Alan Adları Yönetmeliğinde Değişiklik YapıldıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı, internet alan adları yönetmeliğinde değişiklik yaptı.

Bugün Türkiye Cumhuriyeti nin En Önemli Günlerinden Biri1924 yılında meclisin açıldığı 23 Nisan tarihini bayram ilan etmiştir.

Ramazan Ayında E-ticarette Hareket BekleniyorSon zamanlarda pandemi sebebiyle büyük artış gösteren e-ticarette Ramazan ayında da hareket bekleniyor.

Neden Kişisel Verilerin Korunması Kanununa Uyumlu Web Sitesi Kullanmalısınız?Kvkk yasasına uygun web sitesi kurmak için sebebi ne olursa olsun yasal dayanağı olmadan kişisel veri alınmamalıdır.

Türkiye de En Fazla Tercih Edilen Tarayıcılar AçıklandıTürkiye de en çok kullanılan internet tarayıcıları açıklandı.

Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu Yürürlüğe GirdiE-ticareti denetim kapsamına alacak, Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu yürürlüğe girdi.

Bu yazı 241 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?