Heweso

❝ Küçük avantajların peşinden koşarken büyük başarılardan olabilirsiniz. ❞
Konfüçyus

MENÜ

WhatsApp Çıkış Yap Özelliği Getiriyor

WhatsApp yeni sürümü ile çoklu cihaz seçeneğine yönelik Çıkış Yap özelliğini getirdi.

WhatsApp yeni sürümü ile çoklu cihaz seçeneğine yönelik Çıkış Yap özelliğini getirdi. Bu özellik ile başka cihazlardan açılmış olan WhatsApp oturumu sonlandırılıyor. WhatsApp çoklu cihaz özelliği ile dört farklı cihazda kullanılabiliyor. Ayrıca WhatsApp Web kullanırken aynı zamanda ana cihazın internete bağlı kalma şartı da ortadan kalkıyor. Bu özellik kullanıcıların oldukça ilgisini çekti.

WhatsApp iOS beta 2.21.30.16 sürümüyle beraber yeni bir buton eklendi. Bu butonun adı ise ''Çıkış Yap'' oldu. ''Hesap Ayarları'' kısmında bulunan bu buton sayesinde çoklu cihaz desteği ile giriş yapılmış cihazdaki WhatsApp oturumu kapatılabilecek.

Diğer Başlıklar

E-ticarete Yeni Başlayacaksanız Nelere Dikkat Etmelisiniz?Covid-19 salgınıyla beraber hemen hemen her sektörden şirket ya e-ticaret için yatırım yapmaya başladı ya da bu yatırım için araştırmalara başladı.

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesini Kabul Etmezseniz OlacaklarWhatsApp yeni gizlilik sözleşmesi ile çok fazla tartışmalara sebep oldu.

Kaç Kişi E-Ticaret Sitelerine Giriş YapıyorYapılan incelemelere göre son dönemde 100 internet kullanıcısından 95 i e-ticaret sitelerine giriş yapıyor.

Teknik SEO ÖnemiTeknik SEO, sitenizin nasıl oluşturulduğunu benimser. SEO çalışmalarının önemli bir parçası olarak kullanıcılar tarafından hem görülebilir hem de görülemeyen tüm çalışmaları kapsar.

Instagram Yeni Özellik GetirdiInstagram, çeşitli nedenlerle silinmiş olan gönderilerinizi 30 gün içinde kurtarmanızı sağlayacak yeni bir özellik getirdi.

E-Ticarette Fotoğraf ÇekimiE-ticaret siteleri için en önemli unsurlardan biri ürün görselleridir.

Microsoft Hayatını Kaybeden Kişileri Konuşturacak Patent AldıMicrosoft hayatın kaybetmiş kişilerin bilgilerini kullanarak bir sohbet robotu yapmak için patent aldı.

Nasıl Web Siteleri Tasarlıyoruz?Yapmış olduğumuz web siteleri tasarımları firmanızın kurumsal kimliğine uygun olarak yapılır.

WhatsApp da Alınan Karar Sonrasında En Fazla İndirilen UygulamalarWhatsApp kullanıcı gizliliğini ihlal eden yeni gizlilik politikaları sonrası Telegram ve Signal, Türkiye de en çok indirilen uygulamalar arasına girdi.

Web Sitesi İle Para KazanmakGünümüzde birçok kişi ve kurum web sitelerinden nasıl para kazanacağını düşünüyor.

Bu yazı 113 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?