Heweso

❝ Genelde, yapmanız gereken şey yapabileceğiniz şeydir. ❞
Elenor ROOSEVELT

MENÜ

WhatsApp Yıllardır Beklenen Yüksek Kalitede Fotoğraf ve Video Gönderme Özelliğini Getiriyor

Milyonlarca kişinin kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yüksek kaliteli fotoğraf ve video gönderme özelliğini getiriyor.

Milyonlarca kişinin kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yüksek kaliteli fotoğraf ve video gönderme özelliğini getiriyor. WhatsApp'ın 2.21.14.16 kodlu Android beta sürümünde yayınlanan bu özellik, kullanıcıların gönderecekleri videoların kalitesini belirlemesini sağlıyor. Bu sürüm kullanıcıların veri tasarrufu yapmak için gönderecekleri fotoğraf ve videolarda kalite seçimi yapmasını sağlayacaktır. Henüz geliştirilmekte olan bu özellik sayesinde fotoğraf gönderimlerinde de veri tasarrufu yapılabilecek.

WhatsApp’ın sunacağı bu özellik üç seçenek sunacak. Ayarları yapmanızı sağlayacak bu seçenekler; otomatik, veri tasarrufu, en iyi kalite şeklinde olacaktır. Böylece dilerseniz yüksek kalitede fotoğraf ve video gönderebilir veya tasarruf amaçlı gönderimler yapabilirsiniz. Henüz gelişim aşamasında olan bu özellik ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat yapılan araştırmalara göre çok yakında bu özellikten faydalanmak mümkün olacaktır.

Diğer Başlıklar

Twitter da Uygulama İçi Alışveriş Özelliği KullanılacakTwitter bir süredir test ettiği uygulama içi alışveriş özelliğini yakın bir tarihte kullanıma sunacağını ifade etti.

Windows 10 Artık Yılda Bir Büyük Güncelleme AlacakYılda 2 kez gerçekleşen özellik güncelleştirmeleri artık sadece yılda bir kez gelecek.

Yaklaşan Black Friday ile E-Ticarette Hareketlilik BekleniyorOnline alışverişin yaygınlaştığı bu dönemde Black Friday geleneğinin e-ticarette de hareket sağlaması beklenmektedir.

Instagram Ücretli Abonelik Özelliği GeliyorEn popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, uzun zamandır beklenen abonelik özelliğini getiriyor.

Pandemi Dönemine Ait Online Alışveriş Verileri AçıklandıÜlkemizde Pandemi öncesi e-ticarette bulunan 50 bin civarında işletme varken 5 yılda beklenen büyüme Pandemi döneminde gerçekleşti.

Microsoft, Windows 11 ve Windows 10 için Yeni Bir Özellik SunduBu yeni özellik sayesinde artık Windows da kopyaladığınız içeriği Android telefonunuza yapıştırabileceksiniz.

Instagram IGTV yi Kaldırdı ve Yeni Özellik EkleyecekYeni özellikler ekleyen Instagram bazı özelliklerini kullanımdan kaldırıyor.

WhatsApp 1 Kasım Tarihinden İtibaren Bazı Cihazlarda KullanılamayacakDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, milyonlarca kullanıcısını ilgilendiren bir haber paylaştı.

Facebook İsim Değişikliği YapıyorTeknoloji devlerinden biri olan Facebook, yakın bir tarihte isim değiştirmeyi planlıyor.

2021 Yılı E-Ticaret VerileriElektronik Ticaret Dairesi Başkanlığı tarafından 2021 Yılı e-ticaret verileri yayınlandı.

Bu yazı 664 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?