Heweso

❝ Bütün görkem başlamaya cürret edebilmektedir. ❞
Eugene F. WARE

MENÜ

WhatsApp Yıllardır Beklenen Yüksek Kalitede Fotoğraf ve Video Gönderme Özelliğini Getiriyor

Milyonlarca kişinin kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yüksek kaliteli fotoğraf ve video gönderme özelliğini getiriyor.

Milyonlarca kişinin kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yüksek kaliteli fotoğraf ve video gönderme özelliğini getiriyor. WhatsApp'ın 2.21.14.16 kodlu Android beta sürümünde yayınlanan bu özellik, kullanıcıların gönderecekleri videoların kalitesini belirlemesini sağlıyor. Bu sürüm kullanıcıların veri tasarrufu yapmak için gönderecekleri fotoğraf ve videolarda kalite seçimi yapmasını sağlayacaktır. Henüz geliştirilmekte olan bu özellik sayesinde fotoğraf gönderimlerinde de veri tasarrufu yapılabilecek.

WhatsApp’ın sunacağı bu özellik üç seçenek sunacak. Ayarları yapmanızı sağlayacak bu seçenekler; otomatik, veri tasarrufu, en iyi kalite şeklinde olacaktır. Böylece dilerseniz yüksek kalitede fotoğraf ve video gönderebilir veya tasarruf amaçlı gönderimler yapabilirsiniz. Henüz gelişim aşamasında olan bu özellik ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat yapılan araştırmalara göre çok yakında bu özellikten faydalanmak mümkün olacaktır.

Diğer Başlıklar

SSL Sertifikası Neden Önemlidir?SSL kavramının açılımı Secure Sockets Layer (Güvenli Yuva Katmanı) şeklindedir.

Kaliteli Web Tasarım Hizmeti Nasıl Olmalıdır?Kendinizi veya firmanızı internet ortamında tanıtmanın şart olduğu bu dönemde web sitesi yaptırmadan önce konuyla ilgili bilgi sahibi olmanız gerekir.

Windows 11 geliyor mu?24 Haziran 2021 tarihinde tanıtımı yapılacak ancak Windows 11, Windows 10´un tasarımsal açıdan değiştirilmiş bir versiyonu olacak hatta Microsoft buna Görsel Gençleşmesi demiş.

Etkili Web Tasarım Nasıl Olur?İyi bir web sitesi sayesinde sunduğunuz ürün veya hizmetleri en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

Aramalarda Lokasyona Göre Öne Çıkmak Önem KazanıyorLokasyona göre aramalarda öne çıkmak, işletmeler için daha çok önem kazanıyor.

Sosyal Medya Küçük İşletmeler İçin Avantajlı Hale GeldiSosyal medya günümüzün olmazsa olmazı haline geldi.

Internet Explorer Microsoft Tarafından KaldırılıyorMicrosoft, 1995 yılında piyasaya sürülen internet tarayıcısı Internet Explorer büyük ölçüde kullanımdan kaldırılacak.

İnternet Alan Adları Yönetmeliğinde Değişiklik YapıldıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı, internet alan adları yönetmeliğinde değişiklik yaptı.

Bugün Türkiye Cumhuriyeti nin En Önemli Günlerinden Biri1924 yılında meclisin açıldığı 23 Nisan tarihini bayram ilan etmiştir.

Ramazan Ayında E-ticarette Hareket BekleniyorSon zamanlarda pandemi sebebiyle büyük artış gösteren e-ticarette Ramazan ayında da hareket bekleniyor.

Bu yazı 125 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?