Heweso

❝ İyi düşünmek iyidir; iyi hareket etmek çok daha iyidir. ❞
Horace MANN

MENÜ

Web Tasarım Trendleri

Web siteleri hem görünüm hem de içerik olarak değişebilir ve trende uyumlu hale getirilebilir.

Gelişen teknoloji ile günden güne her şey değişebiliyor. Web siteleri de hem görünüm hem de içerik olarak değişebilir ve trende uyumlu hale getirilebilir. Genel görünüm web siteleri için en az içerik kadar önemlidir. 2020 yılının trendi olan sade ve kullanışlı web siteleri oldukça tercih edilmektedir. Web siteleri trendlere uygun olduğu takdirde ve SEO ayarları yapılınca arama motorlarında üst sıralarda yer alabilir.

Web tasarım trendlerini takip etmek ve değişime ayak uydurmak önemlidir. İşte günümüzde web sitelerinin trendleri şöyledir:

  • Mobil kullanımının artması ile mobil uyumlu ve mobil kullanıma uygun içerikler.
  • Sitede animasyonların kullanılarak ziyaretçilerin dikkatinin çekilmesi.
  • Geometrik şekillere hareketler eklenmesi.
  • Sitenin amacına uygun ve cesur renkler kullanılması.
  • Siteye sosyal medya bağlantılarının eklenmesi.
  • Özgün ve gerçek görsellerin tercih edilmesi.

Heweso Web Tasarım ve Teknolojileri olarak bu trendlere uygun web sitelerini en kısa sürede teslim edecek şekilde yapmaktayız.

Diğer Başlıklar

E-ticarete Yeni Başlayacaksanız Nelere Dikkat Etmelisiniz?Covid-19 salgınıyla beraber hemen hemen her sektörden şirket ya e-ticaret için yatırım yapmaya başladı ya da bu yatırım için araştırmalara başladı.

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesini Kabul Etmezseniz OlacaklarWhatsApp yeni gizlilik sözleşmesi ile çok fazla tartışmalara sebep oldu.

Kaç Kişi E-Ticaret Sitelerine Giriş YapıyorYapılan incelemelere göre son dönemde 100 internet kullanıcısından 95 i e-ticaret sitelerine giriş yapıyor.

Teknik SEO ÖnemiTeknik SEO, sitenizin nasıl oluşturulduğunu benimser. SEO çalışmalarının önemli bir parçası olarak kullanıcılar tarafından hem görülebilir hem de görülemeyen tüm çalışmaları kapsar.

WhatsApp Çıkış Yap Özelliği GetiriyorWhatsApp yeni sürümü ile çoklu cihaz seçeneğine yönelik Çıkış Yap özelliğini getirdi.

Instagram Yeni Özellik GetirdiInstagram, çeşitli nedenlerle silinmiş olan gönderilerinizi 30 gün içinde kurtarmanızı sağlayacak yeni bir özellik getirdi.

E-Ticarette Fotoğraf ÇekimiE-ticaret siteleri için en önemli unsurlardan biri ürün görselleridir.

Microsoft Hayatını Kaybeden Kişileri Konuşturacak Patent AldıMicrosoft hayatın kaybetmiş kişilerin bilgilerini kullanarak bir sohbet robotu yapmak için patent aldı.

Nasıl Web Siteleri Tasarlıyoruz?Yapmış olduğumuz web siteleri tasarımları firmanızın kurumsal kimliğine uygun olarak yapılır.

WhatsApp da Alınan Karar Sonrasında En Fazla İndirilen UygulamalarWhatsApp kullanıcı gizliliğini ihlal eden yeni gizlilik politikaları sonrası Telegram ve Signal, Türkiye de en çok indirilen uygulamalar arasına girdi.

Bu yazı 275 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?