Heweso

❝ Küçük avantajların peşinden koşarken büyük başarılardan olabilirsiniz. ❞
Konfüçyus

MENÜ

Web Tasarım Trendleri

Web siteleri hem görünüm hem de içerik olarak değişebilir ve trende uyumlu hale getirilebilir.

Gelişen teknoloji ile günden güne her şey değişebiliyor. Web siteleri de hem görünüm hem de içerik olarak değişebilir ve trende uyumlu hale getirilebilir. Genel görünüm web siteleri için en az içerik kadar önemlidir. 2020 yılının trendi olan sade ve kullanışlı web siteleri oldukça tercih edilmektedir. Web siteleri trendlere uygun olduğu takdirde ve SEO ayarları yapılınca arama motorlarında üst sıralarda yer alabilir.

Web tasarım trendlerini takip etmek ve değişime ayak uydurmak önemlidir. İşte günümüzde web sitelerinin trendleri şöyledir:

  • Mobil kullanımının artması ile mobil uyumlu ve mobil kullanıma uygun içerikler.
  • Sitede animasyonların kullanılarak ziyaretçilerin dikkatinin çekilmesi.
  • Geometrik şekillere hareketler eklenmesi.
  • Sitenin amacına uygun ve cesur renkler kullanılması.
  • Siteye sosyal medya bağlantılarının eklenmesi.
  • Özgün ve gerçek görsellerin tercih edilmesi.

Heweso Web Tasarım ve Teknolojileri olarak bu trendlere uygun web sitelerini en kısa sürede teslim edecek şekilde yapmaktayız.

Diğer Başlıklar

.tr alan adında yeni dönemİlk gelen ilk alırkuralı uygulanacak: .tr alan adında yeni dönem başlıyor!

23 Ağustos Dünya Hashtag Gününün bu yıl 15. yıl dönümü!

İnternet Hız Rekoru Yeniden Kırıldıİnternet kullanımı dünyada artmaya devam ederken hız konusunda da yeni gelişmeler yaşanıyor.

WhatsApp Yeni Güncellemesi ile Karşınızda!Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni güncellemesi ile karşınızda

Elon Musk, 44 Milyar Dolara Twitterı Satın AldıElon Musk uzun süren çabalar sonucunda Twitterı satın aldı.

WhatsApp Gruplara Anket Özelliğini GetiriyorDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli mesajlara altı yeni özellik getireceğini duyurdu.

KVKK Nedir?6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kısaca KVKK, 7 Nisan 2016 tarihinde Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Instagram Yeni Özelliği ile Anne ve Babalar Çocuklarını DenetleyebilecekPopüler sosyal medya platformu olan Instagram, Aile Merkezi isimli yeni özelliğini ABD li kullanıcıların beğenisine sundu.

İnternet ve Sosyal Medya Platformlarında Verilerinizi Korumanızı Sağlayan İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nedir?Sosyal medya platformları başta olmak üzere internetteki tüm hesaplarımızı korumak için tek bir şifre yeterli değildir.

Instagram Videolarına Otomatik Türkçe Altyazı Özelliği GeldiDünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram iki yeni özellik daha getirdi.

Bu yazı 1554 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?