Heweso

❝ İyi düşünmek iyidir; iyi hareket etmek çok daha iyidir. ❞
Horace MANN

MENÜ

Twitter da Uygulama İçi Alışveriş Özelliği Kullanılacak

Twitter bir süredir test ettiği uygulama içi alışveriş özelliğini yakın bir tarihte kullanıma sunacağını ifade etti.

Twitter bir süredir test ettiği uygulama içi alışveriş özelliğini yakın bir tarihte kullanıma sunacağını ifade etti. Bu yeni özellik sayesinde firmalar profillerine satışını yaptıkları ürünleri ekleyebilecek ve kullanıcılarda almak istedikleri ürünlerin sitesine yönlendirebilecek. Satış işlemi bu yönlendirmeden sonra gerçekleştirilebilecek. Sosyal medyadan alışveriş işlemi sürekli artmaktadır. Twitter da bu özelliğini 28 Kasım tarihinden itibaren uygulamaya getireceğini açıkladı.

Twitter alışveriş özelliğini canlı yayında kullanıma sunacak. Satış promosyonlarıyla ilişkilendirilen Şükran Günü sonrasında gerçekleşecek olan, Walmart ve Twitter iş birliğinin ürünü “Cyber Deals Sunday” isimli yayına, ünlü şarkıcı Jason Derulo ev sahipliği yapacak. Bu özellik ilk canlı yayında kullanılarak tanıtılacak. Twitter’ın alışveriş özelliği başlangıçta sadece iOS ve masaüstünde kullanılabilecek. Android kullanıcıları ise yayını izleyebilecek; fakat alışveriş özelliğinden yararlanmaları şu an için mümkün olmayacak.

Diğer Başlıklar

Windows 10 Artık Yılda Bir Büyük Güncelleme AlacakYılda 2 kez gerçekleşen özellik güncelleştirmeleri artık sadece yılda bir kez gelecek.

Yaklaşan Black Friday ile E-Ticarette Hareketlilik BekleniyorOnline alışverişin yaygınlaştığı bu dönemde Black Friday geleneğinin e-ticarette de hareket sağlaması beklenmektedir.

Instagram Ücretli Abonelik Özelliği GeliyorEn popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, uzun zamandır beklenen abonelik özelliğini getiriyor.

Pandemi Dönemine Ait Online Alışveriş Verileri AçıklandıÜlkemizde Pandemi öncesi e-ticarette bulunan 50 bin civarında işletme varken 5 yılda beklenen büyüme Pandemi döneminde gerçekleşti.

Microsoft, Windows 11 ve Windows 10 için Yeni Bir Özellik SunduBu yeni özellik sayesinde artık Windows da kopyaladığınız içeriği Android telefonunuza yapıştırabileceksiniz.

Instagram IGTV yi Kaldırdı ve Yeni Özellik EkleyecekYeni özellikler ekleyen Instagram bazı özelliklerini kullanımdan kaldırıyor.

WhatsApp 1 Kasım Tarihinden İtibaren Bazı Cihazlarda KullanılamayacakDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, milyonlarca kullanıcısını ilgilendiren bir haber paylaştı.

Facebook İsim Değişikliği YapıyorTeknoloji devlerinden biri olan Facebook, yakın bir tarihte isim değiştirmeyi planlıyor.

2021 Yılı E-Ticaret VerileriElektronik Ticaret Dairesi Başkanlığı tarafından 2021 Yılı e-ticaret verileri yayınlandı.

Instagram Çökmelere Karşı Yeni Bir Çözüm GetiriyorGeçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük dijital çöküşlerinden biri yaşandı.

Bu yazı 33 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?