Heweso

❝ Başarı, yalnız sözlüklerde "çalışmadan " önce gelir. ❞
Anonim

MENÜ

Twitter da Uygulama İçi Alışveriş Özelliği Kullanılacak

Twitter bir süredir test ettiği uygulama içi alışveriş özelliğini yakın bir tarihte kullanıma sunacağını ifade etti.

Twitter bir süredir test ettiği uygulama içi alışveriş özelliğini yakın bir tarihte kullanıma sunacağını ifade etti. Bu yeni özellik sayesinde firmalar profillerine satışını yaptıkları ürünleri ekleyebilecek ve kullanıcılarda almak istedikleri ürünlerin sitesine yönlendirebilecek. Satış işlemi bu yönlendirmeden sonra gerçekleştirilebilecek. Sosyal medyadan alışveriş işlemi sürekli artmaktadır. Twitter da bu özelliğini 28 Kasım tarihinden itibaren uygulamaya getireceğini açıkladı.

Twitter alışveriş özelliğini canlı yayında kullanıma sunacak. Satış promosyonlarıyla ilişkilendirilen Şükran Günü sonrasında gerçekleşecek olan, Walmart ve Twitter iş birliğinin ürünü “Cyber Deals Sunday” isimli yayına, ünlü şarkıcı Jason Derulo ev sahipliği yapacak. Bu özellik ilk canlı yayında kullanılarak tanıtılacak. Twitter’ın alışveriş özelliği başlangıçta sadece iOS ve masaüstünde kullanılabilecek. Android kullanıcıları ise yayını izleyebilecek; fakat alışveriş özelliğinden yararlanmaları şu an için mümkün olmayacak.

Diğer Başlıklar

WhatsApp Yeni Güncellemesi ile Karşınızda!Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni güncellemesi ile karşınızda

Elon Musk, 44 Milyar Dolara Twitterı Satın AldıElon Musk uzun süren çabalar sonucunda Twitterı satın aldı.

WhatsApp Gruplara Anket Özelliğini GetiriyorDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli mesajlara altı yeni özellik getireceğini duyurdu.

KVKK Nedir?6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kısaca KVKK, 7 Nisan 2016 tarihinde Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Instagram Yeni Özelliği ile Anne ve Babalar Çocuklarını DenetleyebilecekPopüler sosyal medya platformu olan Instagram, Aile Merkezi isimli yeni özelliğini ABD li kullanıcıların beğenisine sundu.

İnternet ve Sosyal Medya Platformlarında Verilerinizi Korumanızı Sağlayan İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nedir?Sosyal medya platformları başta olmak üzere internetteki tüm hesaplarımızı korumak için tek bir şifre yeterli değildir.

Instagram Videolarına Otomatik Türkçe Altyazı Özelliği GeldiDünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram iki yeni özellik daha getirdi.

Microsoft Windows 12 için Hazırlıklara BaşladıMicrosoft mühendislerinin, yeni nesil Windows işletim sistemi üzerinde çalışmaya başladığı iddia edildi.

Google, Arama Sayfalarına Bilgi Pencereleri EkleyecekDünya genelinde en fazla kullanılan arama motoru olan Google, senelerdir aynı arayüze sahiptir.

Instagram, Hikaye Beğenme Özelliği GetirdiInstagram yaptığı yenilikle kullanıcıları hikayeye tepki olarak mesaj atma durumundan kurtaracak.

Bu yazı 324 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?