Heweso

❝ Ders alınmış başarısızlık başarı demektir. ❞
Malcomb S. FORBES

MENÜ

Türkiye İnternet Kullanım İstatistikleri

Her yıl internet kullanım istatistiklerini sunan ve dünya çapında araştırmalarda bulunan We Are Social ve Hootsuite Digital 2021 raporunda Türkiye internet kullanım istatistiklerine yer verdi.

Her yıl internet kullanım istatistiklerini sunan ve dünya çapında araştırmalarda bulunan We Are Social ve Hootsuite’ in Digital 2021 raporunda Türkiye internet kullanım istatistiklerine yer verdi. Yaklaşık 84.7 milyonluk nüfusumuzun %77.7’si (65.8 milyon) internet erişimine sahip ve nüfusumuzun %70.8’i (60 milyon) sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Türkiye kullanıcıları olarak günde ortalama 7 Saat 57 dakikamızı internette geçiriyoruz sosyal medyada geçirdiğimiz ortalama süre ise 2 Saat 57 dakika. Türkiye’ de 37,2 milyon kişi internetten alışveriş yaptı ve 2021’de yaklaşık 100 milyar ₺ E-Ticaret alışverişlerine harcandı.

İnternet kullanımın ciddi şekilde arttığı bu dönemde elbette internette ki varlığımız oldukça önemli hale geliyor. Heweso Web Tasarım olarak vizyonumuz müşterilerinin karlılıklarını her geçen gün daha fazla arttırmaktır. Sizler için tasarladığımız web sayfanız ile ülke genelinde tanınırlığınızı arttırarak işinizi bir adım öne çıkarabilirsiniz. Ayrıca uzmanlarımız tarafından verilen sosyal medya tasarım ve danışmanlığı sayesinde sosyal medyada adınızı duyurabilirsiniz.

Diğer Başlıklar

Twitter da Uygulama İçi Alışveriş Özelliği KullanılacakTwitter bir süredir test ettiği uygulama içi alışveriş özelliğini yakın bir tarihte kullanıma sunacağını ifade etti.

Windows 10 Artık Yılda Bir Büyük Güncelleme AlacakYılda 2 kez gerçekleşen özellik güncelleştirmeleri artık sadece yılda bir kez gelecek.

Yaklaşan Black Friday ile E-Ticarette Hareketlilik BekleniyorOnline alışverişin yaygınlaştığı bu dönemde Black Friday geleneğinin e-ticarette de hareket sağlaması beklenmektedir.

Instagram Ücretli Abonelik Özelliği GeliyorEn popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, uzun zamandır beklenen abonelik özelliğini getiriyor.

Pandemi Dönemine Ait Online Alışveriş Verileri AçıklandıÜlkemizde Pandemi öncesi e-ticarette bulunan 50 bin civarında işletme varken 5 yılda beklenen büyüme Pandemi döneminde gerçekleşti.

Microsoft, Windows 11 ve Windows 10 için Yeni Bir Özellik SunduBu yeni özellik sayesinde artık Windows da kopyaladığınız içeriği Android telefonunuza yapıştırabileceksiniz.

Instagram IGTV yi Kaldırdı ve Yeni Özellik EkleyecekYeni özellikler ekleyen Instagram bazı özelliklerini kullanımdan kaldırıyor.

WhatsApp 1 Kasım Tarihinden İtibaren Bazı Cihazlarda KullanılamayacakDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, milyonlarca kullanıcısını ilgilendiren bir haber paylaştı.

Facebook İsim Değişikliği YapıyorTeknoloji devlerinden biri olan Facebook, yakın bir tarihte isim değiştirmeyi planlıyor.

2021 Yılı E-Ticaret VerileriElektronik Ticaret Dairesi Başkanlığı tarafından 2021 Yılı e-ticaret verileri yayınlandı.

Bu yazı 480 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?