Heweso

❝ Ne kadar yaparsan o kadar olursun. ❞
Angine PAPADAKIS

MENÜ

Türkiye de En Fazla Tercih Edilen Tarayıcılar Açıklandı

Türkiye de en çok kullanılan internet tarayıcıları açıklandı.

Türkiye de en çok kullanılan internet tarayıcıları açıklandı. Chrome zirvedeki yerini korurken rakipleri de oldukça yükseliş yaşadı. Listelenen bu tarayıcılar içinde zirvedeki tarayıcı, yaygın kullanımı ile Google Chrome, ancak mobil cihazlarda da yaygın şekilde bulunan Samsung ve Safari gibi tarayıcılar da beklenin üstünde kullanım oranıyla karşımıza çıktı. Türkiye’de en fazla kullanılan tarayıcıların listesi şu şekildedir:

  • Google Chrome: %75
  • Safari: %10
  • Samsung Internet: %6,3
  • Opera: %2,1
  • Microsoft Edge: %1,4
  • Firefox: %1,2
  • Internet Explorer: %0,7

Diğer Başlıklar

WhatsApp Yıllardır Beklenen Yüksek Kalitede Fotoğraf ve Video Gönderme Özelliğini GetiriyorMilyonlarca kişinin kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yüksek kaliteli fotoğraf ve video gönderme özelliğini getiriyor.

SSL Sertifikası Neden Önemlidir?SSL kavramının açılımı Secure Sockets Layer (Güvenli Yuva Katmanı) şeklindedir.

Kaliteli Web Tasarım Hizmeti Nasıl Olmalıdır?Kendinizi veya firmanızı internet ortamında tanıtmanın şart olduğu bu dönemde web sitesi yaptırmadan önce konuyla ilgili bilgi sahibi olmanız gerekir.

Windows 11 geliyor mu?24 Haziran 2021 tarihinde tanıtımı yapılacak ancak Windows 11, Windows 10´un tasarımsal açıdan değiştirilmiş bir versiyonu olacak hatta Microsoft buna Görsel Gençleşmesi demiş.

Etkili Web Tasarım Nasıl Olur?İyi bir web sitesi sayesinde sunduğunuz ürün veya hizmetleri en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

Aramalarda Lokasyona Göre Öne Çıkmak Önem KazanıyorLokasyona göre aramalarda öne çıkmak, işletmeler için daha çok önem kazanıyor.

Sosyal Medya Küçük İşletmeler İçin Avantajlı Hale GeldiSosyal medya günümüzün olmazsa olmazı haline geldi.

Internet Explorer Microsoft Tarafından KaldırılıyorMicrosoft, 1995 yılında piyasaya sürülen internet tarayıcısı Internet Explorer büyük ölçüde kullanımdan kaldırılacak.

İnternet Alan Adları Yönetmeliğinde Değişiklik YapıldıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı, internet alan adları yönetmeliğinde değişiklik yaptı.

Bugün Türkiye Cumhuriyeti nin En Önemli Günlerinden Biri1924 yılında meclisin açıldığı 23 Nisan tarihini bayram ilan etmiştir.

Bu yazı 429 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?