Heweso

❝ Ne kadar yaparsan o kadar olursun. ❞
Angine PAPADAKIS

MENÜ

Sosyal Medya Küçük İşletmeler İçin Avantajlı Hale Geldi

Sosyal medya günümüzün olmazsa olmazı haline geldi.

Sosyal medya günümüzün olmazsa olmazı haline geldi. Hem kişisel hem de işletme olarak sosyal medya hesapları kullanımı her geçen gün artmaktadır. Hemen hemen her işletmenin kendi sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Özellikle küçük işletmeler için, insanların işletmeleri ve işletme sahiplerini daha iyi tanıması ve güven sağlaması açısından sosyal medya oldukça önemlidir. Sosyal medyayı işletmenizi tanıtmak veya satış yapmak amacıyla kullanabilirsiniz. Düşük maliyetli alternatif sunan sosyal medyadan alışveriş özellikle küçük işletmeler için avantaj sağlar. Sosyal medya hesabınız ile daha fazla müşteriye ulaşabilir ve müşterilerinizin işletmenizi daha iyi tanımasını sağlayabilirsiniz.

Artık işletmenizi veya yaptığınız işi sadece bulunduğunuz bölgede değil birçok farklı bölgede farklı insanlara yansıtabilirsiniz. Bu durum birçok satıcı için satışları arttırma imkanı sağlar. Hem sosyal medyanız hem web sayfanız var ise alıcılarınızın güveni daha fazla artar. Kendinizi tanıtmanın ve işletmenizi büyütmenin çağımızdaki en gözde hali olan sosyal medyayı en doğru şekilde kullanmalısınız.

Heweso Web Tasarım olarak sosyal medya hesaplarınızı yönetiyor ve sizler için en uygun tasarımları yapıyoruz. İşletmenizi büyütmek ve sosyal medyada etkin bir hale gelmek için bizimle iletişime geçiniz.

Diğer Başlıklar

Etkili Web Tasarım Nasıl Olur?İyi bir web sitesi sayesinde sunduğunuz ürün veya hizmetleri en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

Aramalarda Lokasyona Göre Öne Çıkmak Önem KazanıyorLokasyona göre aramalarda öne çıkmak, işletmeler için daha çok önem kazanıyor.

Internet Explorer Microsoft Tarafından KaldırılıyorMicrosoft, 1995 yılında piyasaya sürülen internet tarayıcısı Internet Explorer büyük ölçüde kullanımdan kaldırılacak.

İnternet Alan Adları Yönetmeliğinde Değişiklik YapıldıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı, internet alan adları yönetmeliğinde değişiklik yaptı.

Bugün Türkiye Cumhuriyeti nin En Önemli Günlerinden Biri1924 yılında meclisin açıldığı 23 Nisan tarihini bayram ilan etmiştir.

Ramazan Ayında E-ticarette Hareket BekleniyorSon zamanlarda pandemi sebebiyle büyük artış gösteren e-ticarette Ramazan ayında da hareket bekleniyor.

Neden Kişisel Verilerin Korunması Kanununa Uyumlu Web Sitesi Kullanmalısınız?Kvkk yasasına uygun web sitesi kurmak için sebebi ne olursa olsun yasal dayanağı olmadan kişisel veri alınmamalıdır.

Türkiye de En Fazla Tercih Edilen Tarayıcılar AçıklandıTürkiye de en çok kullanılan internet tarayıcıları açıklandı.

Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu Yürürlüğe GirdiE-ticareti denetim kapsamına alacak, Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu yürürlüğe girdi.

Şifre Yöneticisi Nedir?Günümüzde birçok uygulama güvenlik nedeni ile bir hesap oluşturmanızı, hesabı korumak ve sizin eriştiğinizi doğrulamak için de bir şifre belirlemenizi istiyor.

Bu yazı 162 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?