Heweso

❝ Bütün görkem başlamaya cürret edebilmektedir. ❞
Eugene F. WARE

MENÜ

Sosyal Medya Küçük İşletmeler İçin Avantajlı Hale Geldi

Sosyal medya günümüzün olmazsa olmazı haline geldi.

Sosyal medya günümüzün olmazsa olmazı haline geldi. Hem kişisel hem de işletme olarak sosyal medya hesapları kullanımı her geçen gün artmaktadır. Hemen hemen her işletmenin kendi sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Özellikle küçük işletmeler için, insanların işletmeleri ve işletme sahiplerini daha iyi tanıması ve güven sağlaması açısından sosyal medya oldukça önemlidir. Sosyal medyayı işletmenizi tanıtmak veya satış yapmak amacıyla kullanabilirsiniz. Düşük maliyetli alternatif sunan sosyal medyadan alışveriş özellikle küçük işletmeler için avantaj sağlar. Sosyal medya hesabınız ile daha fazla müşteriye ulaşabilir ve müşterilerinizin işletmenizi daha iyi tanımasını sağlayabilirsiniz.

Artık işletmenizi veya yaptığınız işi sadece bulunduğunuz bölgede değil birçok farklı bölgede farklı insanlara yansıtabilirsiniz. Bu durum birçok satıcı için satışları arttırma imkanı sağlar. Hem sosyal medyanız hem web sayfanız var ise alıcılarınızın güveni daha fazla artar. Kendinizi tanıtmanın ve işletmenizi büyütmenin çağımızdaki en gözde hali olan sosyal medyayı en doğru şekilde kullanmalısınız.

Heweso Web Tasarım olarak sosyal medya hesaplarınızı yönetiyor ve sizler için en uygun tasarımları yapıyoruz. İşletmenizi büyütmek ve sosyal medyada etkin bir hale gelmek için bizimle iletişime geçiniz.

Diğer Başlıklar

WhatsApp Güvenliğini GeliştiriyorMilyarlarca kullanıcı olan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcı güvenliğini öne çıkaran bir özelliği beta kullanıcılarına dağıttı.

Çin Kişisel Verilerin Korunması için Yeni Kanunu AçıkladıÇin, kendi teknoloji firmalarının verileri koruması adına önlemler almasını istiyor.

Wi-Fi 6 ile Daha Fazla İmkanWi-Fi 6, ağlardaki merkezi kapasite sorununa bir çözüm olarak tasarlandı.

Türkiye İnternet Kullanım İstatistikleriHer yıl internet kullanım istatistiklerini sunan ve dünya çapında araştırmalarda bulunan We Are Social ve Hootsuite Digital 2021 raporunda Türkiye internet kullanım istatistiklerine yer verdi.

Google, Hangoust Uygulamasını Sonlandırmaya HazırlanıyorGoogle´a ait olan anlık iletişim mesajlaşma uygulaması Hangouts piyasadan çekiliyor.

Windows 11 ile Gelen YeniliklerMicrosoft un yakın zamanda duyurduğu bilhassa internetteki bilgi sızıntısı sonrası resmi olarak yeni gelen sürümün Windows 11 olduğunu duyurdu.

İnternette Unutulma Hakkımız Varİnternette bize ait bilgiler taşıyor, özellikle sosyal ağları kullanarak şirketlerin dijital kopyamızı yaratmalarını sağlamaktayız.

WhatsApp Yıllardır Beklenen Yüksek Kalitede Fotoğraf ve Video Gönderme Özelliğini GetiriyorMilyonlarca kişinin kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yüksek kaliteli fotoğraf ve video gönderme özelliğini getiriyor.

SSL Sertifikası Neden Önemlidir?SSL kavramının açılımı Secure Sockets Layer (Güvenli Yuva Katmanı) şeklindedir.

Kaliteli Web Tasarım Hizmeti Nasıl Olmalıdır?Kendinizi veya firmanızı internet ortamında tanıtmanın şart olduğu bu dönemde web sitesi yaptırmadan önce konuyla ilgili bilgi sahibi olmanız gerekir.

Bu yazı 453 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?