Heweso

❝ Harikulade şeyler ancak içlerindeki bir şeyin koşulların üzerinde olduğuna inanma cesareti gösterenler tarafından yapılmıştır. ❞
Bruce BARTON

MENÜ

SEO Uyumlu İçerik

İçeriklerinizin SEO uyumlu olması sitenizi arama motorlarında ilk sıralara taşır.

Anahtar Kelime Optimizasyonu: Oluşturulan içeriklerde anahtar kelimeler kullanmak oldukça önemlidir. Fakat anahtar kelime kullanırken dikkat etmeniz gereken önemli hususlar vardır. İçeriklerde anahtar kelimeleri çok fazla kullanmamak %5 kullanmak gerekmektedir. Bu oran yeteri kadar optimizasyon sağlayacaktır.

Kullanıcı Odaklı: Oluşturulan içerikler ne kadar ilgi çekici ve ziyaretçilere yönelik olursa o kadar iyi olur. Ziyaretçilerin web sitenizin içeriklerinde aradıklarına ulaşabilmesi ve gezinmesi SEO açısından önemlidir. Bu sebeple hitap ettiğiniz kesime odaklı içerikler üretmeli ve ziyaretçilerin içeriklerde gezinmesini sağlamalısınız.

Sosyal Medya: Sosyal medya hayatımızın büyük bir parçası olduğundan ve çok fazla kullanıldığından dolayı burada yapılacak paylaşımlar web siteniz içinde katkı sağlayacaktır. Sizi takip eden insanlara içerik sunmak tanınmak ve daha fazla kitleye ulaşmak açısından avantaj sağlar.

Görsel İçerik: Yazılan içeriğe uyumlu, kaliteli, ilgi çekici ve arama motorlarına uygun görsel veya video kullanmak SEO uyumlu içerik için önemlidir. İlgi çekici bir görsel ziyaretçilerin dikkatini çekip içerik yazılarını okumasını sağlayabilir ve bu durum sitenize avantaj sağlar.

Link Verme: Sayfa içerisinde veya farklı sayfalara bağlantı vermeniz SEO çalışmalarına oldukça katkılıdır. Kullanıcılar bu bağlantıları ziyaret ettiğinde site performansınızda artar.

Diğer Başlıklar

WhatsApp Yıllardır Beklenen Yüksek Kalitede Fotoğraf ve Video Gönderme Özelliğini GetiriyorMilyonlarca kişinin kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yüksek kaliteli fotoğraf ve video gönderme özelliğini getiriyor.

SSL Sertifikası Neden Önemlidir?SSL kavramının açılımı Secure Sockets Layer (Güvenli Yuva Katmanı) şeklindedir.

Kaliteli Web Tasarım Hizmeti Nasıl Olmalıdır?Kendinizi veya firmanızı internet ortamında tanıtmanın şart olduğu bu dönemde web sitesi yaptırmadan önce konuyla ilgili bilgi sahibi olmanız gerekir.

Windows 11 geliyor mu?24 Haziran 2021 tarihinde tanıtımı yapılacak ancak Windows 11, Windows 10´un tasarımsal açıdan değiştirilmiş bir versiyonu olacak hatta Microsoft buna Görsel Gençleşmesi demiş.

Etkili Web Tasarım Nasıl Olur?İyi bir web sitesi sayesinde sunduğunuz ürün veya hizmetleri en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

Aramalarda Lokasyona Göre Öne Çıkmak Önem KazanıyorLokasyona göre aramalarda öne çıkmak, işletmeler için daha çok önem kazanıyor.

Sosyal Medya Küçük İşletmeler İçin Avantajlı Hale GeldiSosyal medya günümüzün olmazsa olmazı haline geldi.

Internet Explorer Microsoft Tarafından KaldırılıyorMicrosoft, 1995 yılında piyasaya sürülen internet tarayıcısı Internet Explorer büyük ölçüde kullanımdan kaldırılacak.

İnternet Alan Adları Yönetmeliğinde Değişiklik YapıldıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı, internet alan adları yönetmeliğinde değişiklik yaptı.

Bugün Türkiye Cumhuriyeti nin En Önemli Günlerinden Biri1924 yılında meclisin açıldığı 23 Nisan tarihini bayram ilan etmiştir.

Bu yazı 482 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?