Heweso

❝ Kaplumbağaya dikkat et! Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerleyebilir. ❞
James B. CONANT

MENÜ

SEO Uyumlu İçerik

İçeriklerinizin SEO uyumlu olması sitenizi arama motorlarında ilk sıralara taşır.

Anahtar Kelime Optimizasyonu: Oluşturulan içeriklerde anahtar kelimeler kullanmak oldukça önemlidir. Fakat anahtar kelime kullanırken dikkat etmeniz gereken önemli hususlar vardır. İçeriklerde anahtar kelimeleri çok fazla kullanmamak %5 kullanmak gerekmektedir. Bu oran yeteri kadar optimizasyon sağlayacaktır.

Kullanıcı Odaklı: Oluşturulan içerikler ne kadar ilgi çekici ve ziyaretçilere yönelik olursa o kadar iyi olur. Ziyaretçilerin web sitenizin içeriklerinde aradıklarına ulaşabilmesi ve gezinmesi SEO açısından önemlidir. Bu sebeple hitap ettiğiniz kesime odaklı içerikler üretmeli ve ziyaretçilerin içeriklerde gezinmesini sağlamalısınız.

Sosyal Medya: Sosyal medya hayatımızın büyük bir parçası olduğundan ve çok fazla kullanıldığından dolayı burada yapılacak paylaşımlar web siteniz içinde katkı sağlayacaktır. Sizi takip eden insanlara içerik sunmak tanınmak ve daha fazla kitleye ulaşmak açısından avantaj sağlar.

Görsel İçerik: Yazılan içeriğe uyumlu, kaliteli, ilgi çekici ve arama motorlarına uygun görsel veya video kullanmak SEO uyumlu içerik için önemlidir. İlgi çekici bir görsel ziyaretçilerin dikkatini çekip içerik yazılarını okumasını sağlayabilir ve bu durum sitenize avantaj sağlar.

Link Verme: Sayfa içerisinde veya farklı sayfalara bağlantı vermeniz SEO çalışmalarına oldukça katkılıdır. Kullanıcılar bu bağlantıları ziyaret ettiğinde site performansınızda artar.

Diğer Başlıklar

WhatsApp da Alınan Karar Sonrasında En Fazla İndirilen UygulamalarWhatsApp kullanıcı gizliliğini ihlal eden yeni gizlilik politikaları sonrası Telegram ve Signal, Türkiye de en çok indirilen uygulamalar arasına girdi.

Web Sitesi İle Para KazanmakGünümüzde birçok kişi ve kurum web sitelerinden nasıl para kazanacağını düşünüyor.

Online Tüketim Her Geçen Gün ArtıyorTüm dünyada devam eden pandemi etkisiyle tüketiciler online alışverişi daha fazla tercih etmeye başladı.

2021 Web Tasarım TrendleriPandemi sebebiyle tüm dünyada önemli bir hale gelen web tasarım ve e-ticarete çok fazla yönelim oldu.

Firmanızın Sosyal Medyada Takipçisini Arttırma YollarıSosyal medya kullanımı oldukça yaygınlaştığından markanızın sosyal medyada iyi bir yer edinmesi oldukça avantajlıdır.

E-İhracata Vergi Muafiyeti GeliyorE-ihracatta vergi muafiyeti 1 Ocak tarihinde başlıyor.

Domain Alırken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarMarkanızın en önemli yansıması olan Web siteniz için doğru domain almak oldukça önemlidir.

Google, 2020 Yılında En Çok Aranılanları AçıkladıGoogle Trendler aracılığı ile 2020 de en çok aratılan kelimeleri duyurdu.

Bir Şirket Logosu Oluştururken Dikkat Edilmesi GerekenlerYaptırmak istediğiniz logo şirketinizin kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtmalıdır.

Efsane Cuma Döneminde Türkiye de Online Alışveriş RekoruOnline alışveriş sayesinde insanlar kalabalık ortamlara girip kendilerini riske atmadan temassız ödeme ile ihtiyaçlarını alabildi.

Bu yazı 266 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?