Heweso

❝ Başarılı kuruluşların keşfettiği gizli formül, müşterilere misafir ve çalışanlara insan gibi davranmaktır. ❞
Tom PETERS

MENÜ

SEO Uyumlu İçerik

İçeriklerinizin SEO uyumlu olması sitenizi arama motorlarında ilk sıralara taşır.

Anahtar Kelime Optimizasyonu: Oluşturulan içeriklerde anahtar kelimeler kullanmak oldukça önemlidir. Fakat anahtar kelime kullanırken dikkat etmeniz gereken önemli hususlar vardır. İçeriklerde anahtar kelimeleri çok fazla kullanmamak %5 kullanmak gerekmektedir. Bu oran yeteri kadar optimizasyon sağlayacaktır.

Kullanıcı Odaklı: Oluşturulan içerikler ne kadar ilgi çekici ve ziyaretçilere yönelik olursa o kadar iyi olur. Ziyaretçilerin web sitenizin içeriklerinde aradıklarına ulaşabilmesi ve gezinmesi SEO açısından önemlidir. Bu sebeple hitap ettiğiniz kesime odaklı içerikler üretmeli ve ziyaretçilerin içeriklerde gezinmesini sağlamalısınız.

Sosyal Medya: Sosyal medya hayatımızın büyük bir parçası olduğundan ve çok fazla kullanıldığından dolayı burada yapılacak paylaşımlar web siteniz içinde katkı sağlayacaktır. Sizi takip eden insanlara içerik sunmak tanınmak ve daha fazla kitleye ulaşmak açısından avantaj sağlar.

Görsel İçerik: Yazılan içeriğe uyumlu, kaliteli, ilgi çekici ve arama motorlarına uygun görsel veya video kullanmak SEO uyumlu içerik için önemlidir. İlgi çekici bir görsel ziyaretçilerin dikkatini çekip içerik yazılarını okumasını sağlayabilir ve bu durum sitenize avantaj sağlar.

Link Verme: Sayfa içerisinde veya farklı sayfalara bağlantı vermeniz SEO çalışmalarına oldukça katkılıdır. Kullanıcılar bu bağlantıları ziyaret ettiğinde site performansınızda artar.

Diğer Başlıklar

İnternet Hız Rekoru Yeniden Kırıldıİnternet kullanımı dünyada artmaya devam ederken hız konusunda da yeni gelişmeler yaşanıyor.

WhatsApp Yeni Güncellemesi ile Karşınızda!Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni güncellemesi ile karşınızda

Elon Musk, 44 Milyar Dolara Twitterı Satın AldıElon Musk uzun süren çabalar sonucunda Twitterı satın aldı.

WhatsApp Gruplara Anket Özelliğini GetiriyorDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli mesajlara altı yeni özellik getireceğini duyurdu.

KVKK Nedir?6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kısaca KVKK, 7 Nisan 2016 tarihinde Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Instagram Yeni Özelliği ile Anne ve Babalar Çocuklarını DenetleyebilecekPopüler sosyal medya platformu olan Instagram, Aile Merkezi isimli yeni özelliğini ABD li kullanıcıların beğenisine sundu.

İnternet ve Sosyal Medya Platformlarında Verilerinizi Korumanızı Sağlayan İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nedir?Sosyal medya platformları başta olmak üzere internetteki tüm hesaplarımızı korumak için tek bir şifre yeterli değildir.

Instagram Videolarına Otomatik Türkçe Altyazı Özelliği GeldiDünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram iki yeni özellik daha getirdi.

Microsoft Windows 12 için Hazırlıklara BaşladıMicrosoft mühendislerinin, yeni nesil Windows işletim sistemi üzerinde çalışmaya başladığı iddia edildi.

Google, Arama Sayfalarına Bilgi Pencereleri EkleyecekDünya genelinde en fazla kullanılan arama motoru olan Google, senelerdir aynı arayüze sahiptir.

Bu yazı 875 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?