Heweso

❝ Başarı, yalnız sözlüklerde "çalışmadan " önce gelir. ❞
Anonim

MENÜ

Ortaklık Devam Ediyor WhatsApp Instagrama 2 Transfer Yaptı

Instagram ve WhatsApp bir özelliği daha ortak kullanmaya başlayacak.

Instagram ve WhatsApp bir özelliği daha ortak kullanmaya başlayacak. Instagram DM yani Direkt Mesajlar ile kullanıcıların mesajlaşmasını sağlayan bir alan sunmaktadır. Ama bu alan bazı dezavantajlara sahiptir. Instagrama gelen güncelleme sayesinde bu durum çözülüyor.

Instagram WhatsApp’la aynı özelliği taşıyacak. Instagram’dan gelecek bir mesajı üzerine basılı tutarak başka kullanıcıya iletmek mümkün olacak.
Instagram gruplarında mesajlar yanıtlanırken oluşan sorunlar da ortadan kalkacak.

Instagram mesajları, WhatsApp'ta olduğu gibi yanıtla seçeneği ile yanıtlanabilir olacak. Böylece kullanıcıların kimin hangi mesaja cevap yazdığını kolaylıkla anlaşılabilir olucak.Instagram yeni özellikleri şuan da test aşamasında bu süreç bittiğinde yeni özellikler kullanılabilir hale gelicek.

Diğer Başlıklar

Web Sitenizi Düzenli Olarak Yenilemeyi ihmal EtmeyinWeb sitelerinin üst sıralara çıkması birçok işletme için önemlidir.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun23 Nisan 1920, Türk milletinin iradesini temsil eden Birinci Büyük Millet Meclisi´nin açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilân ettiği tarihtir.

2020 Yılında E-ticaretE-ticaret internet üzerinden elektronik alışveriştir.

Online Alışverişin Kolaylığı ve Abonelik ModeliOnline alışverişin geldiği noktayı tartışmaya gerek yok.

Dijital DünyaGezmek istediğiniz neredeyse tüm müzeleri artık evinizde otururken bile gezebilirsiniz.

Office 365 yerini Microsoft 365 e bırakıyor!Yapılan duyuruda Office 365in çok yakında Microsoft 365 olarak isimlendirileceği açıklandı.

Online Satışın Şirketinize Sağlayacağı AvantajlarOnline satış sitesi ile uzun vadede satışlarınızı arttırmayı hedefleyebilirsiniz, ulaşamayacağınız büyük kitlelere ulaşmak artık şirketiniz için imkansız değil.

Wakademi ile Kendinizi Geliştirebileceğiniz 5 Harika İş FikriWakademi ile internetten para kazanmanın yollarını keşfedebilirsiniz.

Heweso BilgilendirmeKüresel etkisini sürdüren Corona (Covid-19) virüs salgınında yaşanan süreçte çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve çözüm ortaklarımızın sağlığı ve güvenliği önceliğimizdir.

Corona virüs Sebebiyle Evden Çalışacakların Dikkat Etmesi GerekenlerCorona virüs salgını birçok şirketin evden çalışma sistemine geçmesine sebep olmuştur.

Bu yazı 252 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?