Heweso

❝ Hayatınızı cesurca kabullenin, başarıya dönüştüğünü göreceksiniz. ❞
Emerson

MENÜ

Ortaklık Devam Ediyor WhatsApp Instagrama 2 Transfer Yaptı

Instagram ve WhatsApp bir özelliği daha ortak kullanmaya başlayacak.

Instagram ve WhatsApp bir özelliği daha ortak kullanmaya başlayacak. Instagram DM yani Direkt Mesajlar ile kullanıcıların mesajlaşmasını sağlayan bir alan sunmaktadır. Ama bu alan bazı dezavantajlara sahiptir. Instagrama gelen güncelleme sayesinde bu durum çözülüyor.

Instagram WhatsApp’la aynı özelliği taşıyacak. Instagram’dan gelecek bir mesajı üzerine basılı tutarak başka kullanıcıya iletmek mümkün olacak.
Instagram gruplarında mesajlar yanıtlanırken oluşan sorunlar da ortadan kalkacak.

Instagram mesajları, WhatsApp'ta olduğu gibi yanıtla seçeneği ile yanıtlanabilir olacak. Böylece kullanıcıların kimin hangi mesaja cevap yazdığını kolaylıkla anlaşılabilir olucak.Instagram yeni özellikleri şuan da test aşamasında bu süreç bittiğinde yeni özellikler kullanılabilir hale gelicek.

Diğer Başlıklar

WhatsApp da Alınan Karar Sonrasında En Fazla İndirilen UygulamalarWhatsApp kullanıcı gizliliğini ihlal eden yeni gizlilik politikaları sonrası Telegram ve Signal, Türkiye de en çok indirilen uygulamalar arasına girdi.

Web Sitesi İle Para KazanmakGünümüzde birçok kişi ve kurum web sitelerinden nasıl para kazanacağını düşünüyor.

Online Tüketim Her Geçen Gün ArtıyorTüm dünyada devam eden pandemi etkisiyle tüketiciler online alışverişi daha fazla tercih etmeye başladı.

2021 Web Tasarım TrendleriPandemi sebebiyle tüm dünyada önemli bir hale gelen web tasarım ve e-ticarete çok fazla yönelim oldu.

Firmanızın Sosyal Medyada Takipçisini Arttırma YollarıSosyal medya kullanımı oldukça yaygınlaştığından markanızın sosyal medyada iyi bir yer edinmesi oldukça avantajlıdır.

E-İhracata Vergi Muafiyeti GeliyorE-ihracatta vergi muafiyeti 1 Ocak tarihinde başlıyor.

Domain Alırken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarMarkanızın en önemli yansıması olan Web siteniz için doğru domain almak oldukça önemlidir.

Google, 2020 Yılında En Çok Aranılanları AçıkladıGoogle Trendler aracılığı ile 2020 de en çok aratılan kelimeleri duyurdu.

Bir Şirket Logosu Oluştururken Dikkat Edilmesi GerekenlerYaptırmak istediğiniz logo şirketinizin kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtmalıdır.

Efsane Cuma Döneminde Türkiye de Online Alışveriş RekoruOnline alışveriş sayesinde insanlar kalabalık ortamlara girip kendilerini riske atmadan temassız ödeme ile ihtiyaçlarını alabildi.

Bu yazı 1004 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?