Heweso

❝ Kaplumbağaya dikkat et! Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerleyebilir. ❞
James B. CONANT

MENÜ

Nasıl Web Siteleri Tasarlıyoruz?

Yapmış olduğumuz web siteleri tasarımları firmanızın kurumsal kimliğine uygun olarak yapılır.

Yapmış olduğumuz web siteleri tasarımları firmanızın kurumsal kimliğine uygun olarak yapılır. Çorlu' da bulunan Heweso Web Tasarım, ülke genelinde ve yurtdışına da hizmet sağlamaktadır.

Firmamız tarafından yapılan özel web sitesi responsive dediğimiz duyarlı yapıdadır yani tüm cihazlarda (bilgisayar, telefon, tablet) ekranla uyumlu olur.

  • Yapmış olduğumuz web siteleri hızlı açılır.

  • Web siteleri kopya bilgiler içermez özgün içerik eklenir.

  • Web tasarım hizmetinde kullandığımız fotoğraflar kaliteli ve özgündür.

  • Web sitesi herkes tarafından kullanılabilir kolaylıkta ve anlaşılırdır.

  • Sayfa başlık ve içerikleri SEO açısından birbirleriyle alakalıdır.

  • İletişim bilgileri her sayfanın altında bulunur ve iletişim sayfasına iletişim formu ve harita eklenir.

  • Güncellemelerinizi rahatlıkla yapabilmeniz için web siteleri yönetim paneli mevcuttur. Bu panel herkesin kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır.

  • Web tasarım hizmeti içerisinde blog sayfaları oluşturulup siteye güncel makaleler eklemeniz sağlanır ve site ziyaretçisinin sayfada daha uzun zaman geçirmesi amaçlanır.

  • Site tasarımlarımız kullanıcı odaklı olup arama motorlarının önem verdiği özelliklere sahiptir.

  • Firmamız müşteri istek ve ihtiyaç durumlarında uzaktan bağlanarak sorun gidermektedir.

Diğer Başlıklar

WhatsApp Güvenliğini GeliştiriyorMilyarlarca kullanıcı olan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcı güvenliğini öne çıkaran bir özelliği beta kullanıcılarına dağıttı.

Çin Kişisel Verilerin Korunması için Yeni Kanunu AçıkladıÇin, kendi teknoloji firmalarının verileri koruması adına önlemler almasını istiyor.

Wi-Fi 6 ile Daha Fazla İmkanWi-Fi 6, ağlardaki merkezi kapasite sorununa bir çözüm olarak tasarlandı.

Türkiye İnternet Kullanım İstatistikleriHer yıl internet kullanım istatistiklerini sunan ve dünya çapında araştırmalarda bulunan We Are Social ve Hootsuite Digital 2021 raporunda Türkiye internet kullanım istatistiklerine yer verdi.

Google, Hangoust Uygulamasını Sonlandırmaya HazırlanıyorGoogle´a ait olan anlık iletişim mesajlaşma uygulaması Hangouts piyasadan çekiliyor.

Windows 11 ile Gelen YeniliklerMicrosoft un yakın zamanda duyurduğu bilhassa internetteki bilgi sızıntısı sonrası resmi olarak yeni gelen sürümün Windows 11 olduğunu duyurdu.

İnternette Unutulma Hakkımız Varİnternette bize ait bilgiler taşıyor, özellikle sosyal ağları kullanarak şirketlerin dijital kopyamızı yaratmalarını sağlamaktayız.

WhatsApp Yıllardır Beklenen Yüksek Kalitede Fotoğraf ve Video Gönderme Özelliğini GetiriyorMilyonlarca kişinin kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yüksek kaliteli fotoğraf ve video gönderme özelliğini getiriyor.

SSL Sertifikası Neden Önemlidir?SSL kavramının açılımı Secure Sockets Layer (Güvenli Yuva Katmanı) şeklindedir.

Kaliteli Web Tasarım Hizmeti Nasıl Olmalıdır?Kendinizi veya firmanızı internet ortamında tanıtmanın şart olduğu bu dönemde web sitesi yaptırmadan önce konuyla ilgili bilgi sahibi olmanız gerekir.

Bu yazı 429 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?