Heweso

❝ İyi düşünmek iyidir; iyi hareket etmek çok daha iyidir. ❞
Horace MANN

MENÜ

Nasıl Web Siteleri Tasarlıyoruz?

Yapmış olduğumuz web siteleri tasarımları firmanızın kurumsal kimliğine uygun olarak yapılır.

Yapmış olduğumuz web siteleri tasarımları firmanızın kurumsal kimliğine uygun olarak yapılır. Çorlu' da bulunan Heweso Web Tasarım, ülke genelinde ve yurtdışına da hizmet sağlamaktadır.

Firmamız tarafından yapılan özel web sitesi responsive dediğimiz duyarlı yapıdadır yani tüm cihazlarda (bilgisayar, telefon, tablet) ekranla uyumlu olur.

  • Yapmış olduğumuz web siteleri hızlı açılır.

  • Web siteleri kopya bilgiler içermez özgün içerik eklenir.

  • Web tasarım hizmetinde kullandığımız fotoğraflar kaliteli ve özgündür.

  • Web sitesi herkes tarafından kullanılabilir kolaylıkta ve anlaşılırdır.

  • Sayfa başlık ve içerikleri SEO açısından birbirleriyle alakalıdır.

  • İletişim bilgileri her sayfanın altında bulunur ve iletişim sayfasına iletişim formu ve harita eklenir.

  • Güncellemelerinizi rahatlıkla yapabilmeniz için web siteleri yönetim paneli mevcuttur. Bu panel herkesin kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır.

  • Web tasarım hizmeti içerisinde blog sayfaları oluşturulup siteye güncel makaleler eklemeniz sağlanır ve site ziyaretçisinin sayfada daha uzun zaman geçirmesi amaçlanır.

  • Site tasarımlarımız kullanıcı odaklı olup arama motorlarının önem verdiği özelliklere sahiptir.

  • Firmamız müşteri istek ve ihtiyaç durumlarında uzaktan bağlanarak sorun gidermektedir.

Diğer Başlıklar

Ramazan Ayında E-ticarette Hareket BekleniyorSon zamanlarda pandemi sebebiyle büyük artış gösteren e-ticarette Ramazan ayında da hareket bekleniyor.

Neden Kişisel Verilerin Korunması Kanununa Uyumlu Web Sitesi Kullanmalısınız?Kvkk yasasına uygun web sitesi kurmak için sebebi ne olursa olsun yasal dayanağı olmadan kişisel veri alınmamalıdır.

Türkiye de En Fazla Tercih Edilen Tarayıcılar AçıklandıTürkiye de en çok kullanılan internet tarayıcıları açıklandı.

Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu Yürürlüğe GirdiE-ticareti denetim kapsamına alacak, Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu yürürlüğe girdi.

Şifre Yöneticisi Nedir?Günümüzde birçok uygulama güvenlik nedeni ile bir hesap oluşturmanızı, hesabı korumak ve sizin eriştiğinizi doğrulamak için de bir şifre belirlemenizi istiyor.

E-ticarete Yeni Başlayacaksanız Nelere Dikkat Etmelisiniz?Covid-19 salgınıyla beraber hemen hemen her sektörden şirket ya e-ticaret için yatırım yapmaya başladı ya da bu yatırım için araştırmalara başladı.

WhatsApp Gizlilik Sözleşmesini Kabul Etmezseniz OlacaklarWhatsApp yeni gizlilik sözleşmesi ile çok fazla tartışmalara sebep oldu.

Kaç Kişi E-Ticaret Sitelerine Giriş YapıyorYapılan incelemelere göre son dönemde 100 internet kullanıcısından 95 i e-ticaret sitelerine giriş yapıyor.

Teknik SEO ÖnemiTeknik SEO, sitenizin nasıl oluşturulduğunu benimser. SEO çalışmalarının önemli bir parçası olarak kullanıcılar tarafından hem görülebilir hem de görülemeyen tüm çalışmaları kapsar.

WhatsApp Çıkış Yap Özelliği GetiriyorWhatsApp yeni sürümü ile çoklu cihaz seçeneğine yönelik Çıkış Yap özelliğini getirdi.

Bu yazı 252 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?