Heweso

❝ Zafer, "Zafer benimdir" diyebilenindir. Başarı ise, "Başaracağım" diye başlayarak sonunda "Başardım" diyebilenindir. ❞
M. Kemal ATATÜRK

MENÜ

Kurumsal Web Tasarım Nedir

Web sitelerinin birçok farklı çeşidi olmakla birlikte firmaların sık sık kullandığı web sitesi kurumsal web tasarımlarıdır.

Web sitelerinin birçok farklı çeşidi olmakla birlikte firmaların sık sık kullandığı web sitesi kurumsal web tasarımlarıdır.

Kurumsal web tasarımı, bir firmayı en iyi şekilde yansıtmaya çalışan web tasarımıdır. Firmanın kurumsal kimliğini yansıtan bir site yapılmalıdır. Kurumsal web sitesi yapılacak firmanın logosu, amacı, verdiği hizmet, hedef kitlesi, bulunduğu sektör gibi unsurlar gereken niteliklerdir. Markalaşma amacı güden her firma kurumsal web sitesi yapmalıdır. İmajını yansıtmak, potansiyel müşterilerine ulaşmak her firma için önemlidir. Bu hususta firmayı tanıtan ve imajını belirleyen web siteleri yapılmalıdır.

Sosyal medya butonları, iletişim formu, kurumsal SEO çalışması, Hakkımızda sayfası, responsive tasarım gibi özellikler kurumsal web sitelerinde bulunmalıdır. Heweso Web Tasarım sizler için tüm bu özellikleri ve daha fazlasını sunan web siteleri tasarlamaktadır. Markanızı ve kimliğinizi yansıtan istekleriniz doğrultusunda yapılan sitelerin firmanızın tanınması açısından büyük önemi vardır. Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz ve yaptığınız işi sunabileceğiniz web siteleri sizler için avantaj sağlayacaktır.

Diğer Başlıklar

İnternet Hız Rekoru Yeniden Kırıldıİnternet kullanımı dünyada artmaya devam ederken hız konusunda da yeni gelişmeler yaşanıyor.

WhatsApp Yeni Güncellemesi ile Karşınızda!Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni güncellemesi ile karşınızda

Elon Musk, 44 Milyar Dolara Twitterı Satın AldıElon Musk uzun süren çabalar sonucunda Twitterı satın aldı.

WhatsApp Gruplara Anket Özelliğini GetiriyorDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli mesajlara altı yeni özellik getireceğini duyurdu.

KVKK Nedir?6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kısaca KVKK, 7 Nisan 2016 tarihinde Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Instagram Yeni Özelliği ile Anne ve Babalar Çocuklarını DenetleyebilecekPopüler sosyal medya platformu olan Instagram, Aile Merkezi isimli yeni özelliğini ABD li kullanıcıların beğenisine sundu.

İnternet ve Sosyal Medya Platformlarında Verilerinizi Korumanızı Sağlayan İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nedir?Sosyal medya platformları başta olmak üzere internetteki tüm hesaplarımızı korumak için tek bir şifre yeterli değildir.

Instagram Videolarına Otomatik Türkçe Altyazı Özelliği GeldiDünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram iki yeni özellik daha getirdi.

Microsoft Windows 12 için Hazırlıklara BaşladıMicrosoft mühendislerinin, yeni nesil Windows işletim sistemi üzerinde çalışmaya başladığı iddia edildi.

Google, Arama Sayfalarına Bilgi Pencereleri EkleyecekDünya genelinde en fazla kullanılan arama motoru olan Google, senelerdir aynı arayüze sahiptir.

Bu yazı 940 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?