Heweso

❝ Başarı, sahip olduğun yeteneklerle nereye kadar çıkabildiğinle ölçülür. ❞
Anonim

MENÜ

Kurumsal Web Tasarım Nedir

Web sitelerinin birçok farklı çeşidi olmakla birlikte firmaların sık sık kullandığı web sitesi kurumsal web tasarımlarıdır.

Web sitelerinin birçok farklı çeşidi olmakla birlikte firmaların sık sık kullandığı web sitesi kurumsal web tasarımlarıdır.

Kurumsal web tasarımı, bir firmayı en iyi şekilde yansıtmaya çalışan web tasarımıdır. Firmanın kurumsal kimliğini yansıtan bir site yapılmalıdır. Kurumsal web sitesi yapılacak firmanın logosu, amacı, verdiği hizmet, hedef kitlesi, bulunduğu sektör gibi unsurlar gereken niteliklerdir. Markalaşma amacı güden her firma kurumsal web sitesi yapmalıdır. İmajını yansıtmak, potansiyel müşterilerine ulaşmak her firma için önemlidir. Bu hususta firmayı tanıtan ve imajını belirleyen web siteleri yapılmalıdır.

Sosyal medya butonları, iletişim formu, kurumsal SEO çalışması, Hakkımızda sayfası, responsive tasarım gibi özellikler kurumsal web sitelerinde bulunmalıdır. Heweso Web Tasarım sizler için tüm bu özellikleri ve daha fazlasını sunan web siteleri tasarlamaktadır. Markanızı ve kimliğinizi yansıtan istekleriniz doğrultusunda yapılan sitelerin firmanızın tanınması açısından büyük önemi vardır. Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz ve yaptığınız işi sunabileceğiniz web siteleri sizler için avantaj sağlayacaktır.

Diğer Başlıklar

Etkili Web Tasarım Nasıl Olur?İyi bir web sitesi sayesinde sunduğunuz ürün veya hizmetleri en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

Aramalarda Lokasyona Göre Öne Çıkmak Önem KazanıyorLokasyona göre aramalarda öne çıkmak, işletmeler için daha çok önem kazanıyor.

Sosyal Medya Küçük İşletmeler İçin Avantajlı Hale GeldiSosyal medya günümüzün olmazsa olmazı haline geldi.

Internet Explorer Microsoft Tarafından KaldırılıyorMicrosoft, 1995 yılında piyasaya sürülen internet tarayıcısı Internet Explorer büyük ölçüde kullanımdan kaldırılacak.

İnternet Alan Adları Yönetmeliğinde Değişiklik YapıldıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı, internet alan adları yönetmeliğinde değişiklik yaptı.

Bugün Türkiye Cumhuriyeti nin En Önemli Günlerinden Biri1924 yılında meclisin açıldığı 23 Nisan tarihini bayram ilan etmiştir.

Ramazan Ayında E-ticarette Hareket BekleniyorSon zamanlarda pandemi sebebiyle büyük artış gösteren e-ticarette Ramazan ayında da hareket bekleniyor.

Neden Kişisel Verilerin Korunması Kanununa Uyumlu Web Sitesi Kullanmalısınız?Kvkk yasasına uygun web sitesi kurmak için sebebi ne olursa olsun yasal dayanağı olmadan kişisel veri alınmamalıdır.

Türkiye de En Fazla Tercih Edilen Tarayıcılar AçıklandıTürkiye de en çok kullanılan internet tarayıcıları açıklandı.

Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu Yürürlüğe GirdiE-ticareti denetim kapsamına alacak, Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu yürürlüğe girdi.

Bu yazı 374 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?