Heweso

❝ "Yapamaz"lara kulak asarsanız hiçbir zaman yapamazsınız. ❞
David LLoyd GEORGE

MENÜ

Kurumsal Web Tasarım Nedir

Web sitelerinin birçok farklı çeşidi olmakla birlikte firmaların sık sık kullandığı web sitesi kurumsal web tasarımlarıdır.

Web sitelerinin birçok farklı çeşidi olmakla birlikte firmaların sık sık kullandığı web sitesi kurumsal web tasarımlarıdır.

Kurumsal web tasarımı, bir firmayı en iyi şekilde yansıtmaya çalışan web tasarımıdır. Firmanın kurumsal kimliğini yansıtan bir site yapılmalıdır. Kurumsal web sitesi yapılacak firmanın logosu, amacı, verdiği hizmet, hedef kitlesi, bulunduğu sektör gibi unsurlar gereken niteliklerdir. Markalaşma amacı güden her firma kurumsal web sitesi yapmalıdır. İmajını yansıtmak, potansiyel müşterilerine ulaşmak her firma için önemlidir. Bu hususta firmayı tanıtan ve imajını belirleyen web siteleri yapılmalıdır.

Sosyal medya butonları, iletişim formu, kurumsal SEO çalışması, Hakkımızda sayfası, responsive tasarım gibi özellikler kurumsal web sitelerinde bulunmalıdır. Heweso Web Tasarım sizler için tüm bu özellikleri ve daha fazlasını sunan web siteleri tasarlamaktadır. Markanızı ve kimliğinizi yansıtan istekleriniz doğrultusunda yapılan sitelerin firmanızın tanınması açısından büyük önemi vardır. Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz ve yaptığınız işi sunabileceğiniz web siteleri sizler için avantaj sağlayacaktır.

Bu yazı 129 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?