Heweso

❝ Ne kadar yaparsan o kadar olursun. ❞
Angine PAPADAKIS

MENÜ

Kişisel Web Sitesi İle CV Dijitalde

Günümüzde dijitalde kişisel web sitelerinin önemi gün geçtikçe artmaktadır.

Günümüzde dijitalde kişisel web sitelerinin önemi gün geçtikçe artmaktadır. Yaptığımız işi, kendimizi ve projelerimizi anlatabileceğimiz dijitaldeki CV’miz olan web siteleri her geçen gün daha da önem kazanmaktadır.

İş başvurularında sizi ön plana alacak ve yaptığınız işi yansıtacak bir web siteniz olmalıdır. Bu web sitenizin nasıl olması gerektiği ile ilgili birkaç ipucu mevcuttur:

Sitenizde detaylı bir biyografiye yer vermeniz oldukça iyi bir başlangıç olacaktır. Potansiyel müşterileriniz ya da işverenlerin sizi tanıması ve incelemesi için etkilidir. İş başvurusunda CV’nize web sitenizi yazarak sizi incelemeleri için daha fazla imkan sağlayabilirsiniz.

Blog yazılarıyla sitenize değer katın. Sitenizin blog kısmında alanınızla ilgili güncel konuları esas alarak yazılar oluşturmanız, sektörde merak edilenleri yazmanız ve bilgi vermeniz siteniz için oldukça iyi olur. Özgün içerikler kullanarak yazdığınız blog yazıları sitenizi öne çıkaracaktır.

Fotoğraf ve Video kullanın. Sitenizde mutlaka alanınızla alakalı fotoğraflara ve videolara yer vermeniz gerekmektedir bu sayede daha zengin içerikleriniz olur.

Son olarak web sitenizde sosyal medya linklerine yer verin. Dijital ortamda bulunmanız sizin ve siteniz için daha da etkili bir durum olacaktır.

Bu yazı 89 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?