Heweso

❝ İyi düşünmek iyidir; iyi hareket etmek çok daha iyidir. ❞
Horace MANN

MENÜ

Instagram Yeni Rehber Özelliğini Sundu

Instagram Guides özelliğini kullanıcılarına sunmaya başladı.

Instagram Guides özelliğini kullanıcılarına sunmaya başladı. Bu özellikten kısaca bahsetmek gerekirse instagram kullanıcılarının takipçileri için rehberler hazırlamasına olanak sağlanıyor. Instagram sürekli gelişerek kullanıcılarına kolaylıklar sağlıyor. Guides özelliği de pek çok kişi için istenen bir özellik olarak yerini almıştır. Özellikle yakın zamanda birçok şekilde değişiklik yapan instagram sekmelerin yerini de değiştirdi. Bu güncellemeler kimileri tarafından beğenilirken kimileri ise eski sürümünü daha iyi buldu. Instagram rehberlik özelliği ile kullanıcıların takipçilerine özel rehberler yaratmasına ve öneri listesi oluşturmasına imkan veriyor.

Özellikle de fenomenler için çok kullanışlı olabilecek bu özellik sayesinde takipçileri için beğendikleri ürünleri, yeri veya kullanmayı sevdikleri herhangi bir şeyi liste haline getirebilecekler. Takipçiler de önerisini almak istedikleri kişilerin profil sayfasındaki Guides sekmesine giderek bu listelere bakabiliyor. Bu rehberler instagramın hikaye ve dm kısımlarından da paylaşılabilecek. Yeni eklenen bu Guides özelliği sayesinde kullanıcılar istedikleri ve sevdikleri hesapların önerilerine bakıp ilham alabilecekler.

Diğer Başlıklar

Etkili Web Tasarım Nasıl Olur?İyi bir web sitesi sayesinde sunduğunuz ürün veya hizmetleri en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

Aramalarda Lokasyona Göre Öne Çıkmak Önem KazanıyorLokasyona göre aramalarda öne çıkmak, işletmeler için daha çok önem kazanıyor.

Sosyal Medya Küçük İşletmeler İçin Avantajlı Hale GeldiSosyal medya günümüzün olmazsa olmazı haline geldi.

Internet Explorer Microsoft Tarafından KaldırılıyorMicrosoft, 1995 yılında piyasaya sürülen internet tarayıcısı Internet Explorer büyük ölçüde kullanımdan kaldırılacak.

İnternet Alan Adları Yönetmeliğinde Değişiklik YapıldıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı, internet alan adları yönetmeliğinde değişiklik yaptı.

Bugün Türkiye Cumhuriyeti nin En Önemli Günlerinden Biri1924 yılında meclisin açıldığı 23 Nisan tarihini bayram ilan etmiştir.

Ramazan Ayında E-ticarette Hareket BekleniyorSon zamanlarda pandemi sebebiyle büyük artış gösteren e-ticarette Ramazan ayında da hareket bekleniyor.

Neden Kişisel Verilerin Korunması Kanununa Uyumlu Web Sitesi Kullanmalısınız?Kvkk yasasına uygun web sitesi kurmak için sebebi ne olursa olsun yasal dayanağı olmadan kişisel veri alınmamalıdır.

Türkiye de En Fazla Tercih Edilen Tarayıcılar AçıklandıTürkiye de en çok kullanılan internet tarayıcıları açıklandı.

Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu Yürürlüğe GirdiE-ticareti denetim kapsamına alacak, Ürün Güvenliği ve Teknik Düzenlemeler Kanunu yürürlüğe girdi.

Bu yazı 355 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?