Heweso

❝ Hırs bir teknenin, yelkenini şişiren rüzgara benzer. Fazlası tekneyi batırır. Azı da tekneyi olduğu yerde saydırır. ❞
Voltaire

MENÜ

Instagram Ücretli Abonelik Özelliği Geliyor

En popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, uzun zamandır beklenen abonelik özelliğini getiriyor.

En popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, uzun zamandır beklenen abonelik özelliğini getiriyor. Bu özellik ile içerik üreticilerine abone olmak mümkün olacak. Instagram’ın abonelik özelliğinin Türkiye fiyatı uygulama mağazalarında belli oldu.

Instagram bu yıl içinde içerik üreticilerine abone olunmasını sağlayan bir özellik getireceğini duyurmuştu. Instagram uygulama mağazalarında yaptığı güncellemede Uygulama içi satın alımlar bölümüne Instagram Subscriptions (Abonelikleri) bölümlerini ekledi. Uygulama mağazasında bulunan bilgiye göre Instagram’da bir içerik üreticisine abone olmak, aylık 10,99 TL karşılığında gerçekleştirilebilecek. Yurt dışında ise bu fiyat 0,99 dolar olacak.

Yurt dışı uygulama mağazalarında 4 adet abonelik listelenmiş olarak görülüyor. Paketlerden biri 4,99 dolar abonelik bedeli olarak bulunuyor. Bu durum Instagram’ın farklı abonelik paketleri sunabileceğinin bir göstergesi. Ancak şuan bu konu hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor. Özelliğin ilk etapta ABD'deki kullanıcılara sunulması, daha sonra ise diğer bölgelere ve Türkiye’ye kadar yayılması bekleniyor.

Diğer Başlıklar

Twitter da Uygulama İçi Alışveriş Özelliği KullanılacakTwitter bir süredir test ettiği uygulama içi alışveriş özelliğini yakın bir tarihte kullanıma sunacağını ifade etti.

Windows 10 Artık Yılda Bir Büyük Güncelleme AlacakYılda 2 kez gerçekleşen özellik güncelleştirmeleri artık sadece yılda bir kez gelecek.

Yaklaşan Black Friday ile E-Ticarette Hareketlilik BekleniyorOnline alışverişin yaygınlaştığı bu dönemde Black Friday geleneğinin e-ticarette de hareket sağlaması beklenmektedir.

Pandemi Dönemine Ait Online Alışveriş Verileri AçıklandıÜlkemizde Pandemi öncesi e-ticarette bulunan 50 bin civarında işletme varken 5 yılda beklenen büyüme Pandemi döneminde gerçekleşti.

Microsoft, Windows 11 ve Windows 10 için Yeni Bir Özellik SunduBu yeni özellik sayesinde artık Windows da kopyaladığınız içeriği Android telefonunuza yapıştırabileceksiniz.

Instagram IGTV yi Kaldırdı ve Yeni Özellik EkleyecekYeni özellikler ekleyen Instagram bazı özelliklerini kullanımdan kaldırıyor.

WhatsApp 1 Kasım Tarihinden İtibaren Bazı Cihazlarda KullanılamayacakDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, milyonlarca kullanıcısını ilgilendiren bir haber paylaştı.

Facebook İsim Değişikliği YapıyorTeknoloji devlerinden biri olan Facebook, yakın bir tarihte isim değiştirmeyi planlıyor.

2021 Yılı E-Ticaret VerileriElektronik Ticaret Dairesi Başkanlığı tarafından 2021 Yılı e-ticaret verileri yayınlandı.

Instagram Çökmelere Karşı Yeni Bir Çözüm GetiriyorGeçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük dijital çöküşlerinden biri yaşandı.

Bu yazı 87 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?