Heweso

❝ Hiç kimse başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmamıştır. ❞
Konfüçyus

MENÜ

Instagram IGTV yi Kaldırdı ve Yeni Özellik Ekleyecek

Yeni özellikler ekleyen Instagram bazı özelliklerini kullanımdan kaldırıyor.

Yeni özellikler ekleyen Instagram bazı özelliklerini kullanımdan kaldırıyor. Yaklaşık 3 yıl önce kullanıma sunulan IGTV videoları için oluşturulan butonu kaldıran Instagram gelecek yeni özelliğini duyurdu.

IGTV’yi sessiz sedasız kaldıran Instagram Reels’e odaklanmayı hedefliyor. Reels özelliği eklendikten sonra IGTV’nin kullanımı oldukça azalmıştı durum böyle olunca bu özellik yerine başka bir özellik üzerine çalışmalara başlandı.

Yeni gelecek olan özellik Instagram TV olarak adlandırılıyor ve bu özellik ile 60 dakikaya kadar içerik eklenebilecek. Bu özellik içerik üreticileri için oldukça faydalı ve kazançlı olacaktır.

Diğer Başlıklar

Twitter da Uygulama İçi Alışveriş Özelliği KullanılacakTwitter bir süredir test ettiği uygulama içi alışveriş özelliğini yakın bir tarihte kullanıma sunacağını ifade etti.

Windows 10 Artık Yılda Bir Büyük Güncelleme AlacakYılda 2 kez gerçekleşen özellik güncelleştirmeleri artık sadece yılda bir kez gelecek.

Yaklaşan Black Friday ile E-Ticarette Hareketlilik BekleniyorOnline alışverişin yaygınlaştığı bu dönemde Black Friday geleneğinin e-ticarette de hareket sağlaması beklenmektedir.

Instagram Ücretli Abonelik Özelliği GeliyorEn popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, uzun zamandır beklenen abonelik özelliğini getiriyor.

Pandemi Dönemine Ait Online Alışveriş Verileri AçıklandıÜlkemizde Pandemi öncesi e-ticarette bulunan 50 bin civarında işletme varken 5 yılda beklenen büyüme Pandemi döneminde gerçekleşti.

Microsoft, Windows 11 ve Windows 10 için Yeni Bir Özellik SunduBu yeni özellik sayesinde artık Windows da kopyaladığınız içeriği Android telefonunuza yapıştırabileceksiniz.

WhatsApp 1 Kasım Tarihinden İtibaren Bazı Cihazlarda KullanılamayacakDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, milyonlarca kullanıcısını ilgilendiren bir haber paylaştı.

Facebook İsim Değişikliği YapıyorTeknoloji devlerinden biri olan Facebook, yakın bir tarihte isim değiştirmeyi planlıyor.

2021 Yılı E-Ticaret VerileriElektronik Ticaret Dairesi Başkanlığı tarafından 2021 Yılı e-ticaret verileri yayınlandı.

Instagram Çökmelere Karşı Yeni Bir Çözüm GetiriyorGeçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük dijital çöküşlerinden biri yaşandı.

Bu yazı 120 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?