Heweso

❝ İyi düşünmek iyidir; iyi hareket etmek çok daha iyidir. ❞
Horace MANN

MENÜ

Instagram Çökmelere Karşı Yeni Bir Çözüm Getiriyor

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük dijital çöküşlerinden biri yaşandı.

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük dijital çöküşlerinden biri yaşandı. Facebook ve Facebook ile bağı olan Instagram, WhatsApp gibi uygulamalar uzun zamanlı bir kesinti yaşandı. Bunun üzerine Instagram yeni bir özellik için çalışmalara başladı. Birkaç ay içerisinde sunulacak olan bu özellik, böyle bir kesinti yaşanması durumunda kullanıcılara haber verecek böylece kullanıcılar bilgi almak için başka platformlara geçmek zorunda kalmayacak.

Bu özellik, bir hizmet kesintisi yaşanmaya başladığında kullanıcıları bilgilendirecek. Bu sayede kullanıcıların Twitter’a yönelmelerini engelleyecek ve kullanıcılar yaşanan kesintiyi uygulamanın kendisinden öğrenebilecek. Yeni özellik Hareketler sayfasında yer alacak.

Instagram ekleyeceği bir diğer özelliği daha açıkladı. Bu özellik, kullanıcıların hesapları ile alakalı bilgi sahibi olmalarını sağlayan “Hesap Durumu” adında bir özellik olacak. Bu özelliğin ne zaman kullanılacağı ise henüz belli değil.

Diğer Başlıklar

İnternet Hız Rekoru Yeniden Kırıldıİnternet kullanımı dünyada artmaya devam ederken hız konusunda da yeni gelişmeler yaşanıyor.

WhatsApp Yeni Güncellemesi ile Karşınızda!Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni güncellemesi ile karşınızda

Elon Musk, 44 Milyar Dolara Twitterı Satın AldıElon Musk uzun süren çabalar sonucunda Twitterı satın aldı.

WhatsApp Gruplara Anket Özelliğini GetiriyorDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli mesajlara altı yeni özellik getireceğini duyurdu.

KVKK Nedir?6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kısaca KVKK, 7 Nisan 2016 tarihinde Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Instagram Yeni Özelliği ile Anne ve Babalar Çocuklarını DenetleyebilecekPopüler sosyal medya platformu olan Instagram, Aile Merkezi isimli yeni özelliğini ABD li kullanıcıların beğenisine sundu.

İnternet ve Sosyal Medya Platformlarında Verilerinizi Korumanızı Sağlayan İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nedir?Sosyal medya platformları başta olmak üzere internetteki tüm hesaplarımızı korumak için tek bir şifre yeterli değildir.

Instagram Videolarına Otomatik Türkçe Altyazı Özelliği GeldiDünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram iki yeni özellik daha getirdi.

Microsoft Windows 12 için Hazırlıklara BaşladıMicrosoft mühendislerinin, yeni nesil Windows işletim sistemi üzerinde çalışmaya başladığı iddia edildi.

Google, Arama Sayfalarına Bilgi Pencereleri EkleyecekDünya genelinde en fazla kullanılan arama motoru olan Google, senelerdir aynı arayüze sahiptir.

Bu yazı 399 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?