Heweso

❝ Kaplumbağaya dikkat et! Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerleyebilir. ❞
James B. CONANT

MENÜ

Instagram 3 Boyutlu Avatar Özelliğini Getiriyor

Instagram, yeni bir güncelleme ile hikayeler ve mesajlara 3 boyutlu Avatar özelliğini getiriyor.

Instagram, yeni bir güncelleme ile hikayeler ve mesajlara 3 boyutlu Avatar özelliğini getiriyor. Adını Meta olarak değiştiren Facebook, bünyesinde bulunan uygulamaları da metaverse evrenine sokmaya başladı.

Meta yaptığı son duyuruda, Instagram hikayeler ve mesajlar için 3 boyutlu Avatarların geleceğini belirtti. Yakın zamanda Instagram'a Avatar ekleme özelliği getiren Meta, oluşturulan Avatarların Facebook ve Messenger'da da etkin kullanılmasını sağlayacak.

3D Avatar özelliği ABD, Kanada ve Meksika'da kullanıcılara sunulacak. Kullanıcılar, 3D Avatarları sticker ve profil resmi olarak kullanabilecek. Bunlara ek olarak Avatarlar anasayfa gönderilerinde ve yorumlarda da görünecek.

Instagram üzerinden kendi avatarınızı oluşturmak isterseniz, Ayarlar > Hesap > Avatarlar ile bunu yapabilirsiniz.

Diğer Başlıklar

İnternet Hız Rekoru Yeniden Kırıldıİnternet kullanımı dünyada artmaya devam ederken hız konusunda da yeni gelişmeler yaşanıyor.

WhatsApp Yeni Güncellemesi ile Karşınızda!Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni güncellemesi ile karşınızda

Elon Musk, 44 Milyar Dolara Twitterı Satın AldıElon Musk uzun süren çabalar sonucunda Twitterı satın aldı.

WhatsApp Gruplara Anket Özelliğini GetiriyorDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli mesajlara altı yeni özellik getireceğini duyurdu.

KVKK Nedir?6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kısaca KVKK, 7 Nisan 2016 tarihinde Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Instagram Yeni Özelliği ile Anne ve Babalar Çocuklarını DenetleyebilecekPopüler sosyal medya platformu olan Instagram, Aile Merkezi isimli yeni özelliğini ABD li kullanıcıların beğenisine sundu.

İnternet ve Sosyal Medya Platformlarında Verilerinizi Korumanızı Sağlayan İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nedir?Sosyal medya platformları başta olmak üzere internetteki tüm hesaplarımızı korumak için tek bir şifre yeterli değildir.

Instagram Videolarına Otomatik Türkçe Altyazı Özelliği GeldiDünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram iki yeni özellik daha getirdi.

Microsoft Windows 12 için Hazırlıklara BaşladıMicrosoft mühendislerinin, yeni nesil Windows işletim sistemi üzerinde çalışmaya başladığı iddia edildi.

Google, Arama Sayfalarına Bilgi Pencereleri EkleyecekDünya genelinde en fazla kullanılan arama motoru olan Google, senelerdir aynı arayüze sahiptir.

Bu yazı 343 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?