Heweso

❝ Arzu varsa çözümde vardır. ❞
Anonim

MENÜ

Hosting Nedir Ne İşe Yarar?

İnternet sitesini arama motoruna kurmak için bir hosting hizmeti almak gereklidir.

İnternet sitesini arama motoruna kurmak için bir hosting hizmeti almak gereklidir. İnternet sitesi kurmanın bazı temelleri vardır. Alan adı almak, site içeriğini bir sunucuya yüklemek ve gerekli tasarımları yapmak bu temellerdendir. İnternet sitesi üzerinden ziyaretçilerin göreceği verilerin bir yerde saklanması ve yayılabilir olması açısından sunucunun büyük önemi vardır. Bu noktada hosting hizmetinden yararlanmanız gerekmektedir.

Hosting, Barındırma hizmeti olarak tanımlanır ve internet sitesi sahiplerine bir sunucu verir. Site sahibi içeriği bu sunucuya yükler ve bu sayede internet sitesini ziyaret eden kullanıcılar her zaman bu içeriğe ulaşabilir. Hosting Web sitelerinin olmazsa olmazıdır. Heweso Web Tasarım olarak Hosting hizmetini sunmaktayız.

Diğer Başlıklar

WhatsApp Web ve Masaüstü Sürümlerine Yeni Güvenlik Önlemleri AlıyorSon zamanlarda birçok güncelleme yapan WhatsApp, web ve masaüstü sürümlerine iki aşamalı doğrulama kodu getirmeye hazırlanıyor.

Saniyede 319 Terabit ile En Hızlı İnternet Rekoru KırıldıJapon mühendisler yeni rekor denemesi yaparak saniyede 319 terabit internet hızına ulaştı.

Wi-Fi 6, 2022 Yılında 5G Teknolojisini SollayacakTeknoloji, Medya ve Telekomünikasyon raporuna göre 2022 yılında Wi-Fi 6 teknolojisiyle donatılmış cihazların satışı 5G uyumlu cihazlara oranla daha fazla olacaktır.

WhatsApp Sesli Arama Arayüzünü DeğiştiriyorEn çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli aramalar için yeni bir arayüzü geliştiriyor.

Instagram Yeni 60 Saniyelik Hikayeler Özelliğini Türkiye de Test Etti60 Saniyelik Hikayeler özelliğini Türkiye de bazı kullanıcılar test edebiliyor.

Google, 2021 Yılına Ait En Çok Aratılanları AçıkladıEn çok kullanılan tarayıcı olan Google, 2021 yılında en çok aratılanlar için rapor yayınladı.

Google Chrome Windows 7 Desteğini Keseceğini AçıkladıGoogle, Windows 7 de Chrome desteğini keseceği tarihi açıkladı.

Twitter da Uygulama İçi Alışveriş Özelliği KullanılacakTwitter bir süredir test ettiği uygulama içi alışveriş özelliğini yakın bir tarihte kullanıma sunacağını ifade etti.

Windows 10 Artık Yılda Bir Büyük Güncelleme AlacakYılda 2 kez gerçekleşen özellik güncelleştirmeleri artık sadece yılda bir kez gelecek.

Yaklaşan Black Friday ile E-Ticarette Hareketlilik BekleniyorOnline alışverişin yaygınlaştığı bu dönemde Black Friday geleneğinin e-ticarette de hareket sağlaması beklenmektedir.

Bu yazı 131 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?