Heweso

❝ Hiç kimse başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmamıştır. ❞
Konfüçyus

MENÜ

Google, Hangoust Uygulamasını Sonlandırmaya Hazırlanıyor

Google´a ait olan anlık iletişim mesajlaşma uygulaması Hangouts piyasadan çekiliyor.

Google’a ait olan anlık iletişim/mesajlaşma uygulaması Hangouts piyasadan çekiliyor. Google yeni geliştirdiği Chats adlı uygulamayı Hangouts’un yerine geçirecek. Hangouts’un piyasadan kaldırılma sebeplerine gelecek olursak ilk önce rakip uygulamalarının milyarlar tarafından tercih edildiğini göz ardı etmemek gerek. Google, Hangouts uygulamasını yeteri kadar popülerleştiremedi ve rakiplerinin ardına düştü. Bu nedenle Hangouts yerine daha yeni ve gelişmiş olan Cheats uygulamasını getireceklerini duyurdular.

Hangouts ve Chats nasıl optimize edilecek?

Hangouts’un işletme versiyonunu kullanan kullanıcılar bundan sonra kullanmaya devam edemeyecekler. Sohbet arşivini ve diğer verilerine ulaşmak ve uygulamayı kullanmak isteyenler Google Chats’i yüklemek zorundalar.

Hangouts’un kişisel sürümü hala aktif ve giriş yapılabiliyor fakat servisin yakında devre dışı kalacağı uyarısı bizi karşılıyor. Verilerinizi almak, saklamak için veya son kez bir bakmak için hala kişisel versiyonundan giriş yapabilme şansınız var. Yakın bir zamanda o da kaldırılacak.

Diğer Başlıklar

İnternet Hız Rekoru Yeniden Kırıldıİnternet kullanımı dünyada artmaya devam ederken hız konusunda da yeni gelişmeler yaşanıyor.

WhatsApp Yeni Güncellemesi ile Karşınızda!Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni güncellemesi ile karşınızda

Elon Musk, 44 Milyar Dolara Twitterı Satın AldıElon Musk uzun süren çabalar sonucunda Twitterı satın aldı.

WhatsApp Gruplara Anket Özelliğini GetiriyorDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli mesajlara altı yeni özellik getireceğini duyurdu.

KVKK Nedir?6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kısaca KVKK, 7 Nisan 2016 tarihinde Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Instagram Yeni Özelliği ile Anne ve Babalar Çocuklarını DenetleyebilecekPopüler sosyal medya platformu olan Instagram, Aile Merkezi isimli yeni özelliğini ABD li kullanıcıların beğenisine sundu.

İnternet ve Sosyal Medya Platformlarında Verilerinizi Korumanızı Sağlayan İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nedir?Sosyal medya platformları başta olmak üzere internetteki tüm hesaplarımızı korumak için tek bir şifre yeterli değildir.

Instagram Videolarına Otomatik Türkçe Altyazı Özelliği GeldiDünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram iki yeni özellik daha getirdi.

Microsoft Windows 12 için Hazırlıklara BaşladıMicrosoft mühendislerinin, yeni nesil Windows işletim sistemi üzerinde çalışmaya başladığı iddia edildi.

Google, Arama Sayfalarına Bilgi Pencereleri EkleyecekDünya genelinde en fazla kullanılan arama motoru olan Google, senelerdir aynı arayüze sahiptir.

Bu yazı 646 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?