Heweso

❝ Arzu varsa çözümde vardır. ❞
Anonim

MENÜ

Google Artık Arama Sonuçlarında Instagram ve Tiktok Videolarına da Yer Verecek

En fazla kullanılan arama motorlarından biri olan Google, sosyal medya platformlarına arama sonuçlarında yer verecek.

En fazla kullanılan arama motorlarından biri olan Google, sosyal medya platformlarına arama sonuçlarında yer verecek. Daha önce Twitter ile anlaşarak arama sonuçlarında Twitter paylaşımlarını gösteren Google, aynı şeyi Instagram ve TikTok için de yapmayı planlıyor.

Google sözcülerinden biri, söz konusu sosyal medya mecralarındaki içeriklerin arama sonuçlarında gösterilmesi üzerine bu platformlarla görüşme halinde olduklarını ifade etti. Fakat bu özelliğin ne zaman arama motorunda görüleceği konusunda herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Google bu özelliğini uygulamaya geçirirse oldukça faydalı olabilir ve sosyal medya platformlarında yer almak daha önemli hale gelebilir. Bu sayede sosyal medya yönetimi oldukça önemli bir hal almaya devam edecektir.

Diğer Başlıklar

İnternet Hız Rekoru Yeniden Kırıldıİnternet kullanımı dünyada artmaya devam ederken hız konusunda da yeni gelişmeler yaşanıyor.

WhatsApp Yeni Güncellemesi ile Karşınızda!Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni güncellemesi ile karşınızda

Elon Musk, 44 Milyar Dolara Twitterı Satın AldıElon Musk uzun süren çabalar sonucunda Twitterı satın aldı.

WhatsApp Gruplara Anket Özelliğini GetiriyorDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli mesajlara altı yeni özellik getireceğini duyurdu.

KVKK Nedir?6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kısaca KVKK, 7 Nisan 2016 tarihinde Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Instagram Yeni Özelliği ile Anne ve Babalar Çocuklarını DenetleyebilecekPopüler sosyal medya platformu olan Instagram, Aile Merkezi isimli yeni özelliğini ABD li kullanıcıların beğenisine sundu.

İnternet ve Sosyal Medya Platformlarında Verilerinizi Korumanızı Sağlayan İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nedir?Sosyal medya platformları başta olmak üzere internetteki tüm hesaplarımızı korumak için tek bir şifre yeterli değildir.

Instagram Videolarına Otomatik Türkçe Altyazı Özelliği GeldiDünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram iki yeni özellik daha getirdi.

Microsoft Windows 12 için Hazırlıklara BaşladıMicrosoft mühendislerinin, yeni nesil Windows işletim sistemi üzerinde çalışmaya başladığı iddia edildi.

Google, Arama Sayfalarına Bilgi Pencereleri EkleyecekDünya genelinde en fazla kullanılan arama motoru olan Google, senelerdir aynı arayüze sahiptir.

Bu yazı 447 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?