Heweso

❝ Ben yaşayan bir sanatçıyım, sanat eserim de yaşamım. ❞
Suzuki

MENÜ

Google, Arama Sayfalarına Bilgi Pencereleri Ekleyecek

Dünya genelinde en fazla kullanılan arama motoru olan Google, senelerdir aynı arayüze sahiptir.

Dünya genelinde en fazla kullanılan arama motoru olan Google, senelerdir aynı arayüze sahiptir. Google.com’da sadece arama motoru, görseller ve Gmail’ e erişilen butonlar var. Google, bu sayfaya yeni bilgi pencereleri ekleyerek değişikliğe gidiyor.

Bu arada Google’ın güncelleme getireceği yer Google Chrome’u açtığınızda karşınıza gelen ‘Yeni Sekme’ sayfası değil, Google.com sayfası. Google.com’u kullanan kullanıcı sayısının bir hayli fazla olduğu belirtildi.

Google’ın son zamanlarda yaptığı testlerde arama çubuğunu içeren arama sayfasına yeni bilgi pencereleri eklediği bilinmektedir. Bu pencerelerin bir kısmı hava durumu, trend olan haberler, izlenecek dizi veya filmler, borsa, etkinlikler ve COVID-19 haberleridir. Bu pencerelerden birine tıklamak ya kartı büyütüyor ya da bir arama ekranı yüklüyor. Eğer bu özellikten hoşlanmazsanız alt tarafta ‘İçeriği Gizle’ tuşuna basarak bu özelliği gizleyebilirsiniz. Ancak bu özelliğin kalıcı olup olmadığına dair kesin bir bilginin olmadığını da belirtmek gerek.

Diğer Başlıklar

.tr alan adında yeni dönemİlk gelen ilk alırkuralı uygulanacak: .tr alan adında yeni dönem başlıyor!

23 Ağustos Dünya Hashtag Gününün bu yıl 15. yıl dönümü!

İnternet Hız Rekoru Yeniden Kırıldıİnternet kullanımı dünyada artmaya devam ederken hız konusunda da yeni gelişmeler yaşanıyor.

WhatsApp Yeni Güncellemesi ile Karşınızda!Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni güncellemesi ile karşınızda

Elon Musk, 44 Milyar Dolara Twitterı Satın AldıElon Musk uzun süren çabalar sonucunda Twitterı satın aldı.

WhatsApp Gruplara Anket Özelliğini GetiriyorDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli mesajlara altı yeni özellik getireceğini duyurdu.

KVKK Nedir?6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kısaca KVKK, 7 Nisan 2016 tarihinde Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Instagram Yeni Özelliği ile Anne ve Babalar Çocuklarını DenetleyebilecekPopüler sosyal medya platformu olan Instagram, Aile Merkezi isimli yeni özelliğini ABD li kullanıcıların beğenisine sundu.

İnternet ve Sosyal Medya Platformlarında Verilerinizi Korumanızı Sağlayan İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nedir?Sosyal medya platformları başta olmak üzere internetteki tüm hesaplarımızı korumak için tek bir şifre yeterli değildir.

Instagram Videolarına Otomatik Türkçe Altyazı Özelliği GeldiDünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram iki yeni özellik daha getirdi.

Bu yazı 1234 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?