Heweso

❝ Ben yaşayan bir sanatçıyım, sanat eserim de yaşamım. ❞
Suzuki

MENÜ

Domain Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Markanızın en önemli yansıması olan Web siteniz için doğru domain almak oldukça önemlidir.

Markanızın en önemli yansıması olan Web siteniz için doğru domain almak oldukça önemlidir. Domain adınız kısa ve akılda kalıcı olmalıdır. Doğru bir domain adı markalaşma için sizlere oldukça büyük bir avantaj sağlar.

Doğru bir domain adı için mutlaka uzman birinden destek almalısınız. Uzmanından destek almak bilgi edinmek ve daha doğru sonuca ulaşmak için oldukça önemlidir. Firmanız veya markanız için alacağınız domaini daha önce birinin alıp almadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu işlemi sizler için alanında uzman kişiler gerçekleştirebilir.

Domain alırken dikkat edilmesi gereken önemli hususları şöyle sayabiliriz:

  • Veri gizliliğini korumalısınız
  • Kısa ve öz domain alın
  • Okunması ve yazması kolay alan adı tercih edin
  • Noktalama işareti ve rakamları tercih etmeyin
  • Domain alırken firmanızın geleceğini de düşünün
  • Araştırma yapın

Bu işlemleri Heweso Web Teknolojileri olarak sizler için en kapsamlı şekilde yapmaktayız. Müşterilerimiz için doğru alan adı sunarak markalaşma sürecinde büyük destekçiniz olmaktayız. Çorlu’ da bulunan Heweso Web Tasarım her bölgeye hizmet sunmaktadır.

Diğer Başlıklar

WhatsApp Güvenliğini GeliştiriyorMilyarlarca kullanıcı olan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcı güvenliğini öne çıkaran bir özelliği beta kullanıcılarına dağıttı.

Çin Kişisel Verilerin Korunması için Yeni Kanunu AçıkladıÇin, kendi teknoloji firmalarının verileri koruması adına önlemler almasını istiyor.

Wi-Fi 6 ile Daha Fazla İmkanWi-Fi 6, ağlardaki merkezi kapasite sorununa bir çözüm olarak tasarlandı.

Türkiye İnternet Kullanım İstatistikleriHer yıl internet kullanım istatistiklerini sunan ve dünya çapında araştırmalarda bulunan We Are Social ve Hootsuite Digital 2021 raporunda Türkiye internet kullanım istatistiklerine yer verdi.

Google, Hangoust Uygulamasını Sonlandırmaya HazırlanıyorGoogle´a ait olan anlık iletişim mesajlaşma uygulaması Hangouts piyasadan çekiliyor.

Windows 11 ile Gelen YeniliklerMicrosoft un yakın zamanda duyurduğu bilhassa internetteki bilgi sızıntısı sonrası resmi olarak yeni gelen sürümün Windows 11 olduğunu duyurdu.

İnternette Unutulma Hakkımız Varİnternette bize ait bilgiler taşıyor, özellikle sosyal ağları kullanarak şirketlerin dijital kopyamızı yaratmalarını sağlamaktayız.

WhatsApp Yıllardır Beklenen Yüksek Kalitede Fotoğraf ve Video Gönderme Özelliğini GetiriyorMilyonlarca kişinin kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yüksek kaliteli fotoğraf ve video gönderme özelliğini getiriyor.

SSL Sertifikası Neden Önemlidir?SSL kavramının açılımı Secure Sockets Layer (Güvenli Yuva Katmanı) şeklindedir.

Kaliteli Web Tasarım Hizmeti Nasıl Olmalıdır?Kendinizi veya firmanızı internet ortamında tanıtmanın şart olduğu bu dönemde web sitesi yaptırmadan önce konuyla ilgili bilgi sahibi olmanız gerekir.

Bu yazı 443 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?