Heweso

❝ Başarılı kuruluşların keşfettiği gizli formül, müşterilere misafir ve çalışanlara insan gibi davranmaktır. ❞
Tom PETERS

MENÜ

Corona virüs paniği devam ederken insanlar e-ticaret sitelerine akın etti

Corona paniği internet alışverişlerine de yansıdı.

Corona paniği internet alışverişlerine de yansıdı. Dünya genelinde görülen virüs sebebi ile gıda satışlarının yanı sıra kolonya, hijyen ve medikal ürün satışları yapan e-ticaret sitelerinde büyük bir yoğunluk yaşandı.

Kalabalık avm’lere gitmemek için insanlar e-ticaret sitelerine yöneldi. Özellikle kuru gıda ve kolonya siparişlerinde artış gözlendi. Dışarı çıkmadan ihtiyaçlarını karşılamak isteyen insanlar sitelere yöneldi. Virüs paniği ile artan satışlar ile e-ticarete olan talep arttı. E-ticaret sitelerinden alışveriş yapmak hem virüsten korunma hemde ürünlerin hızlı teslimatı ile oldukça faydalı bir alışveriş yöntemidir. Evden çıkmanın tehlikeli olduğu bu dönemde e-ticaretten alışveriş yapmak doğru bir tercih olacaktır.

Diğer Başlıklar

İnternet Hız Rekoru Yeniden Kırıldıİnternet kullanımı dünyada artmaya devam ederken hız konusunda da yeni gelişmeler yaşanıyor.

WhatsApp Yeni Güncellemesi ile Karşınızda!Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp yeni güncellemesi ile karşınızda

Elon Musk, 44 Milyar Dolara Twitterı Satın AldıElon Musk uzun süren çabalar sonucunda Twitterı satın aldı.

WhatsApp Gruplara Anket Özelliğini GetiriyorDünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sesli mesajlara altı yeni özellik getireceğini duyurdu.

KVKK Nedir?6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kısaca KVKK, 7 Nisan 2016 tarihinde Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Instagram Yeni Özelliği ile Anne ve Babalar Çocuklarını DenetleyebilecekPopüler sosyal medya platformu olan Instagram, Aile Merkezi isimli yeni özelliğini ABD li kullanıcıların beğenisine sundu.

İnternet ve Sosyal Medya Platformlarında Verilerinizi Korumanızı Sağlayan İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nedir?Sosyal medya platformları başta olmak üzere internetteki tüm hesaplarımızı korumak için tek bir şifre yeterli değildir.

Instagram Videolarına Otomatik Türkçe Altyazı Özelliği GeldiDünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram iki yeni özellik daha getirdi.

Microsoft Windows 12 için Hazırlıklara BaşladıMicrosoft mühendislerinin, yeni nesil Windows işletim sistemi üzerinde çalışmaya başladığı iddia edildi.

Google, Arama Sayfalarına Bilgi Pencereleri EkleyecekDünya genelinde en fazla kullanılan arama motoru olan Google, senelerdir aynı arayüze sahiptir.

Bu yazı 1501 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?