Heweso

❝ Arzu varsa çözümde vardır. ❞
Anonim

MENÜ

Corona virüs paniği devam ederken insanlar e-ticaret sitelerine akın etti

Corona paniği internet alışverişlerine de yansıdı.

Corona paniği internet alışverişlerine de yansıdı. Dünya genelinde görülen virüs sebebi ile gıda satışlarının yanı sıra kolonya, hijyen ve medikal ürün satışları yapan e-ticaret sitelerinde büyük bir yoğunluk yaşandı.

Kalabalık avm’lere gitmemek için insanlar e-ticaret sitelerine yöneldi. Özellikle kuru gıda ve kolonya siparişlerinde artış gözlendi. Dışarı çıkmadan ihtiyaçlarını karşılamak isteyen insanlar sitelere yöneldi. Virüs paniği ile artan satışlar ile e-ticarete olan talep arttı. E-ticaret sitelerinden alışveriş yapmak hem virüsten korunma hemde ürünlerin hızlı teslimatı ile oldukça faydalı bir alışveriş yöntemidir. Evden çıkmanın tehlikeli olduğu bu dönemde e-ticaretten alışveriş yapmak doğru bir tercih olacaktır.

Diğer Başlıklar

WhatsApp Güvenliğini GeliştiriyorMilyarlarca kullanıcı olan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcı güvenliğini öne çıkaran bir özelliği beta kullanıcılarına dağıttı.

Çin Kişisel Verilerin Korunması için Yeni Kanunu AçıkladıÇin, kendi teknoloji firmalarının verileri koruması adına önlemler almasını istiyor.

Wi-Fi 6 ile Daha Fazla İmkanWi-Fi 6, ağlardaki merkezi kapasite sorununa bir çözüm olarak tasarlandı.

Türkiye İnternet Kullanım İstatistikleriHer yıl internet kullanım istatistiklerini sunan ve dünya çapında araştırmalarda bulunan We Are Social ve Hootsuite Digital 2021 raporunda Türkiye internet kullanım istatistiklerine yer verdi.

Google, Hangoust Uygulamasını Sonlandırmaya HazırlanıyorGoogle´a ait olan anlık iletişim mesajlaşma uygulaması Hangouts piyasadan çekiliyor.

Windows 11 ile Gelen YeniliklerMicrosoft un yakın zamanda duyurduğu bilhassa internetteki bilgi sızıntısı sonrası resmi olarak yeni gelen sürümün Windows 11 olduğunu duyurdu.

İnternette Unutulma Hakkımız Varİnternette bize ait bilgiler taşıyor, özellikle sosyal ağları kullanarak şirketlerin dijital kopyamızı yaratmalarını sağlamaktayız.

WhatsApp Yıllardır Beklenen Yüksek Kalitede Fotoğraf ve Video Gönderme Özelliğini GetiriyorMilyonlarca kişinin kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yüksek kaliteli fotoğraf ve video gönderme özelliğini getiriyor.

SSL Sertifikası Neden Önemlidir?SSL kavramının açılımı Secure Sockets Layer (Güvenli Yuva Katmanı) şeklindedir.

Kaliteli Web Tasarım Hizmeti Nasıl Olmalıdır?Kendinizi veya firmanızı internet ortamında tanıtmanın şart olduğu bu dönemde web sitesi yaptırmadan önce konuyla ilgili bilgi sahibi olmanız gerekir.

Bu yazı 1264 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?