Heweso

❝ İşini erteleyen insan, işinin hiçbir zaman yapılmaması riskine giren insandır. ❞
Baudelarie

MENÜ

Corona virüs paniği devam ederken insanlar e-ticaret sitelerine akın etti

Corona paniği internet alışverişlerine de yansıdı.

Corona paniği internet alışverişlerine de yansıdı. Dünya genelinde görülen virüs sebebi ile gıda satışlarının yanı sıra kolonya, hijyen ve medikal ürün satışları yapan e-ticaret sitelerinde büyük bir yoğunluk yaşandı.

Kalabalık avm’lere gitmemek için insanlar e-ticaret sitelerine yöneldi. Özellikle kuru gıda ve kolonya siparişlerinde artış gözlendi. Dışarı çıkmadan ihtiyaçlarını karşılamak isteyen insanlar sitelere yöneldi. Virüs paniği ile artan satışlar ile e-ticarete olan talep arttı. E-ticaret sitelerinden alışveriş yapmak hem virüsten korunma hemde ürünlerin hızlı teslimatı ile oldukça faydalı bir alışveriş yöntemidir. Evden çıkmanın tehlikeli olduğu bu dönemde e-ticaretten alışveriş yapmak doğru bir tercih olacaktır.

Diğer Başlıklar

Office 365 yerini Microsoft 365 e bırakıyor!Yapılan duyuruda Office 365in çok yakında Microsoft 365 olarak isimlendirileceği açıklandı.

Online Satışın Şirketinize Sağlayacağı AvantajlarOnline satış sitesi ile uzun vadede satışlarınızı arttırmayı hedefleyebilirsiniz, ulaşamayacağınız büyük kitlelere ulaşmak artık şirketiniz için imkansız değil.

Wakademi ile Kendinizi Geliştirebileceğiniz 5 Harika İş FikriWakademi ile internetten para kazanmanın yollarını keşfedebilirsiniz.

Heweso BilgilendirmeKüresel etkisini sürdüren Corona (Covid-19) virüs salgınında yaşanan süreçte çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve çözüm ortaklarımızın sağlığı ve güvenliği önceliğimizdir.

Corona virüs Sebebiyle Evden Çalışacakların Dikkat Etmesi GerekenlerCorona virüs salgını birçok şirketin evden çalışma sistemine geçmesine sebep olmuştur.

Türkiye de Sosyal Medya Kullanımı Günlük Ortalama 2 Saat 46 DakikaAraştırmalara göre dünyada 3 milyar 480 milyon kişi aktif olarak sosyal medyayı, 4 milyar 380 milyon birey de interneti kullanmaktadır.

Web Sitesi Ve Alan Adları DeğerleniyorAlan adı, hosting hizmeti veren, hazır web sitesi satan firmalara son zamanlarda daha fazla talep arttı ve bu sektörde yatırım aracına dönüştü.

Kişisel Veri Koruma İhlalinde Büyük Ceza KesilebilirKişisel verileri koruyamayan siteleri 1 milyona yakın cezalar bekliyor.

14 Şubatta Dolandırıcılara Dikkat !14 Şubat Sevgililer Gününde hediye alırken çok dikkatli olunması gerekmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) İpuçlarıKüçük işletme sahipleri ve girişimcilerin internet dünyasında görünür olması oldukça önemlidir.

Bu yazı 206 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?