Heweso

❝ Başarılı kuruluşların keşfettiği gizli formül, müşterilere misafir ve çalışanlara insan gibi davranmaktır. ❞
Tom PETERS

MENÜ

Aramalarda Lokasyona Göre Öne Çıkmak Önem Kazanıyor

Lokasyona göre aramalarda öne çıkmak, işletmeler için daha çok önem kazanıyor.

Lokasyona göre aramalarda öne çıkmak, işletmeler için daha çok önem kazanıyor. Lokasyon, herhangi bir yer ya da konum ile beraber mevki olarak tanımlanır. Yerel üreticilerden alışveriş yapıldığında bulunan lokasyona göre arama oldukça önemlidir. E-ticaret ile birçok potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin 81 iline şube açmış gibi olmak e-ticaret sayesinde mümkündür. Fakat arama motorlarında sitenizin öne çıkması hususunda konuma göre ayarlamalar da yapılmalıdır.

Siteniz bulunduğunuz konumda sizden alınacak ürünü aratanların karşısına daha önde çıkacaktır. Bu sebeple SEO ayarlarında bulunduğunuz konuma veya hizmet verdiğiniz konumlara uygun ayarlamalar yapabilirsiniz. Firmanız hem her yerden ulaşılabilir hem de asıl ulaşmanız gereken yerlere göre ayarlanmalıdır. E-ticarette veya kurumsal sitenizde bulunduğunuz konuma göre yapılan aramalarda daha fazla öne çıkabilirsiniz. Bu durum size oldukça avantaj sağlayacaktır.

Diğer Başlıklar

WhatsApp Güvenliğini GeliştiriyorMilyarlarca kullanıcı olan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcı güvenliğini öne çıkaran bir özelliği beta kullanıcılarına dağıttı.

Çin Kişisel Verilerin Korunması için Yeni Kanunu AçıkladıÇin, kendi teknoloji firmalarının verileri koruması adına önlemler almasını istiyor.

Wi-Fi 6 ile Daha Fazla İmkanWi-Fi 6, ağlardaki merkezi kapasite sorununa bir çözüm olarak tasarlandı.

Türkiye İnternet Kullanım İstatistikleriHer yıl internet kullanım istatistiklerini sunan ve dünya çapında araştırmalarda bulunan We Are Social ve Hootsuite Digital 2021 raporunda Türkiye internet kullanım istatistiklerine yer verdi.

Google, Hangoust Uygulamasını Sonlandırmaya HazırlanıyorGoogle´a ait olan anlık iletişim mesajlaşma uygulaması Hangouts piyasadan çekiliyor.

Windows 11 ile Gelen YeniliklerMicrosoft un yakın zamanda duyurduğu bilhassa internetteki bilgi sızıntısı sonrası resmi olarak yeni gelen sürümün Windows 11 olduğunu duyurdu.

İnternette Unutulma Hakkımız Varİnternette bize ait bilgiler taşıyor, özellikle sosyal ağları kullanarak şirketlerin dijital kopyamızı yaratmalarını sağlamaktayız.

WhatsApp Yıllardır Beklenen Yüksek Kalitede Fotoğraf ve Video Gönderme Özelliğini GetiriyorMilyonlarca kişinin kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yüksek kaliteli fotoğraf ve video gönderme özelliğini getiriyor.

SSL Sertifikası Neden Önemlidir?SSL kavramının açılımı Secure Sockets Layer (Güvenli Yuva Katmanı) şeklindedir.

Kaliteli Web Tasarım Hizmeti Nasıl Olmalıdır?Kendinizi veya firmanızı internet ortamında tanıtmanın şart olduğu bu dönemde web sitesi yaptırmadan önce konuyla ilgili bilgi sahibi olmanız gerekir.

Bu yazı 434 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?