Heweso

❝ İyi düşünmek iyidir; iyi hareket etmek çok daha iyidir. ❞
Horace MANN

MENÜ

14 Şubatta Dolandırıcılara Dikkat !

14 Şubat Sevgililer Gününde hediye alırken çok dikkatli olunması gerekmektedir.

14 Şubat Sevgililer Gününde hediye alırken çok dikkatli olunması gerekmektedir. Özellikle elektronikte olan çok büyük indirimlere kanmamalısınız. Ticimax E-ticaret sistemleri kurucusu olan Cenk Çiğdemli “Böyle özel dönemlerde, vatandaşı internet üzerinden veya sms, e-posta aracılığıyla sözde büyük kampanyalarla kandırmaya çalışan paravan e-ticaret siteleri açılıyor. Bilinçli olmayan vatandaşlar veya hediye alışverişini son günde aceleye getiren vatandaşlar malesef dikkatsiz davranarak bu tuzaklara düşebiliyor. Bir üründe yapılabilecek indirimler bellidir, abartılı indirim kampanyalarına kanmayın." İfadelerini kulandı.


Siber saldırganlar özel günleri fırsat olarak kullanırlar. Siber suçlular online alışveriş yapan kişilerin kimlik ve kredi kartı bilgilerini elde ederek gelir sağlayabilirler. Bu durumlar için dikkatli olmalı ve alışveriş yaptığınız sitelerde SSL Sertifikası olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Diğer Başlıklar

Web Sitenizi Düzenli Olarak Yenilemeyi ihmal EtmeyinWeb sitelerinin üst sıralara çıkması birçok işletme için önemlidir.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun23 Nisan 1920, Türk milletinin iradesini temsil eden Birinci Büyük Millet Meclisi´nin açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilân ettiği tarihtir.

Ortaklık Devam Ediyor WhatsApp Instagrama 2 Transfer YaptıInstagram ve WhatsApp bir özelliği daha ortak kullanmaya başlayacak.

2020 Yılında E-ticaretE-ticaret internet üzerinden elektronik alışveriştir.

Online Alışverişin Kolaylığı ve Abonelik ModeliOnline alışverişin geldiği noktayı tartışmaya gerek yok.

Dijital DünyaGezmek istediğiniz neredeyse tüm müzeleri artık evinizde otururken bile gezebilirsiniz.

Office 365 yerini Microsoft 365 e bırakıyor!Yapılan duyuruda Office 365in çok yakında Microsoft 365 olarak isimlendirileceği açıklandı.

Online Satışın Şirketinize Sağlayacağı AvantajlarOnline satış sitesi ile uzun vadede satışlarınızı arttırmayı hedefleyebilirsiniz, ulaşamayacağınız büyük kitlelere ulaşmak artık şirketiniz için imkansız değil.

Wakademi ile Kendinizi Geliştirebileceğiniz 5 Harika İş FikriWakademi ile internetten para kazanmanın yollarını keşfedebilirsiniz.

Heweso BilgilendirmeKüresel etkisini sürdüren Corona (Covid-19) virüs salgınında yaşanan süreçte çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve çözüm ortaklarımızın sağlığı ve güvenliği önceliğimizdir.

Bu yazı 310 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?