Heweso

❝ Olumsuz düşünceleri zihinsel canavarlar halini almadan önce yok edin. ❞
Anonim

MENÜ

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) İpuçları

Küçük işletme sahipleri ve girişimcilerin internet dünyasında görünür olması oldukça önemlidir.

Küçük işletme sahipleri ve girişimcilerin internet dünyasında görünür olması oldukça önemlidir. Bu görünürlük için reklamlar kullanılabildiği gibi aramalarda üst sıralarda bulunmak için SEO ayarları uygun ve doğru yapılmalıdır. GoDaddy , SEO için bazı ipuçları paylaştı. Şirket, Aralık 2019 itibariyle internette 1,3 milyara yakın web sitesi bulunduğunu açıkladı. Bu web sitelerinin %85’inin aktif olmadığı belirten şirket, rekabetin yüksek olmasına dikkat çekti ve web sitelerinin arama motorlarında görünür olması gerektiğini açıkladı.


Konuyla ilgili Selina Bieber şunları söyledi:

“Türkiye’deki küçük işletme sahipleri ve girişimcilerin bir yandan asıl işlerine odaklanırken, bir yandan işlerini online dünyada büyütmek için hangi adımları atmaları gerektiğini bilmek konusunda zorluk çektiğinin farkındayız. Bugün, bir işletme web sitesine sahip olmanın gerekliliği konusundaki farkındalık giderek artıyor ancak küçük işletme sahipleri kendi web sitelerini kurmak konusunda rahat olmayabilir ve web sitelerinin işletmelerini büyütmelerine nasıl yardımcı olacağına dair bilgi sahibi olmayabilir. Bir web sitesi kurup insanların ziyaret etmesini beklemek yeterli değil. Görünürlük için sosyal medya pazarlama, e-posta pazarlama ve tabii ki SEO gibi araçlardan da faydalanmaları gerekiyor. GoDaddy Web Siteleri + Pazarlama Araçları ile tüm bunları bir araya getirerek onlara online varlıklarını kolayca ve uygun maliyetle oluşturma, yönetme ve büyütme konusunda yardımcı olmayı amaçlıyoruz.”

Diğer Başlıklar

Office 365 yerini Microsoft 365 e bırakıyor!Yapılan duyuruda Office 365in çok yakında Microsoft 365 olarak isimlendirileceği açıklandı.

Online Satışın Şirketinize Sağlayacağı AvantajlarOnline satış sitesi ile uzun vadede satışlarınızı arttırmayı hedefleyebilirsiniz, ulaşamayacağınız büyük kitlelere ulaşmak artık şirketiniz için imkansız değil.

Wakademi ile Kendinizi Geliştirebileceğiniz 5 Harika İş FikriWakademi ile internetten para kazanmanın yollarını keşfedebilirsiniz.

Heweso BilgilendirmeKüresel etkisini sürdüren Corona (Covid-19) virüs salgınında yaşanan süreçte çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve çözüm ortaklarımızın sağlığı ve güvenliği önceliğimizdir.

Corona virüs Sebebiyle Evden Çalışacakların Dikkat Etmesi GerekenlerCorona virüs salgını birçok şirketin evden çalışma sistemine geçmesine sebep olmuştur.

Corona virüs paniği devam ederken insanlar e-ticaret sitelerine akın ettiCorona paniği internet alışverişlerine de yansıdı.

Türkiye de Sosyal Medya Kullanımı Günlük Ortalama 2 Saat 46 DakikaAraştırmalara göre dünyada 3 milyar 480 milyon kişi aktif olarak sosyal medyayı, 4 milyar 380 milyon birey de interneti kullanmaktadır.

Web Sitesi Ve Alan Adları DeğerleniyorAlan adı, hosting hizmeti veren, hazır web sitesi satan firmalara son zamanlarda daha fazla talep arttı ve bu sektörde yatırım aracına dönüştü.

Kişisel Veri Koruma İhlalinde Büyük Ceza KesilebilirKişisel verileri koruyamayan siteleri 1 milyona yakın cezalar bekliyor.

14 Şubatta Dolandırıcılara Dikkat !14 Şubat Sevgililer Gününde hediye alırken çok dikkatli olunması gerekmektedir.

Bu yazı 219 defa okunmuştur.

Bayilik Başvurusu

Heweso Ürünlerini satmaya hazır mısınız?